TAROSKOOP 26. november-2. detsember

JÄÄR tunneb järgmisel nädalal, et rahaga on küll probleeme, aga kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab. Suhete osas hakkab jäära maailmapilt selgemaks muutuma. Siiani on ta elanud illusioonis ja kujutanud endale asju ette, nüüd saab ta aru, et tuleb ikka reaalsusele otsa vaadata. Jäär keskendub enda soovidele ja alustab justkui algusest. Inimesed tema ümber on toetavad ja jäär tunneb end järjest paremini. Sel nädalal kogub ta ka uusi teadmisi ehk siis võib minna kursustele, õppida ise midagi või lugeda palju. Kes on haige olnud, siis sel nädalal läheb paremaks. Nädala lõpus on jääral väga suur turvatunde ja tunnustuse vajadus. Ja minu käest küsivad sel nädalal oma tuleviku osas nõu arvatavasti just jäärad!

SÕNN vajab juba nädala algul palju tunnustust ja häid sõnu. Ise lükkab ta selle fakti muidugi ümber, aga teda tuleb kiita. Sõnn mõtleb nüüd palju tulevikule, teeb plaane. Praegu on hea aeg. Pange oma soovid paberile kirja ja vormistage nii täpselt, kui suudate. Sõnnil on periood kus ta mõtleb laste saamisele ja tunneb tungivat vajadust kellegi eest hoolitseda. Pereinimesed muutuvad tõelisteks kanaemadeks-kanaisadeks. Sõnnis tärkab ka soov maailma parandada.Sõnnid, kelle tervis on viimasel ajal jamanud, saavad ka häid uudiseid. Tööl ei talu sõnn ülemus-alluv suhteid, tema tunneb praegu vajadust lihtsalt aeg maha võtta ja suhelda südamest-südamesse. Selline nädal!

KAKSIKUD plaanivad kedagi kohe nädala algul veidi petta. Mingid sulimõtted on teie peas. Miks? Energiat kaksikutel sel nädalal jagub ja juba nädala esimeses pooles tahaksid nad rohkem meelelahutust ja toredat seltskonda kui halli argipäeva. Tööl asjad sujuvad, teil on praegu hoog sees. Mida põnevam tööl on, seda parema meelega te seal olete. Seltskond on oluline. Kaksikud tahavad praegu uusi alguseid. Uuendamine ja muutmineja kiiremini-kõrgemale on nende teema. Hoiatus: olge tervisega ettevaatlik, viiruste aeg ja teie olete hästi vastuvõtlik sel nädalal. Suhetes on kaksik nagu kaksik ikka-kord tõejub, kord tõmbab, aga ise tahab palju tähelepanu saada.

VÄHK tegeleb sel nädalal rahade ja pidutsemisega. Kui keegi sel nädalal lotoga võidab, siis on tegu raudselt vähiga. Tööl on ta edukas, loota saab vaid endale ja vilju nopib ka ise. Kuna vähk end sel nädalal nii hästi tunneb, kipub ta seda ka pidevalt tähistama. Nii võibki olla, et ta premeerib end iga päev väikese veiniklaasiga. Seevastu lastega on vähk sel nädalal üpris range, just mis puudutab korda ja distsipliini. Vähk annab ka head vanemlikku nõu. Nädala teises pooles leiab vähk unistuste reisisihi, aga kahjuks osutub see reis nii kalliks, et lööb vähi hetkeks rivist. Samas…mainige seda sõpradele ja perele…teie unistused ei jää kättesaamatuks.

LÕVI teema on sel nädalal armastus ja armukadedus. Lõvi võib avastada sel nädalal, et tema armuelu ei olegi nii lilleline, kui paistab. Lõvi kas petab ise või petetakse teda. Järsku tundub, et armuelus on nii palju illusioone, te lihtsalt tahate seda kõike just sellises valguses näha. Ei leia lõvi siin ka lahendust. Istub oma kuldses puuris edasi ja kaalub ja kahtlustab iga seiks minevikus. Suhete osas ei ole hea nädal, aga paraku lõvi nädal suhete ümber keerlebki. Annab uusi võimalusi ja kahtlustab. Kogu suhet puudutava virrvarri suudab lõvi kõrvale heita tööd tehes, seega…tööl on tal kõik hästi ja raha tuleb.
NEITSI nädala algus on täis suuri plaane, üllaid ideid ja unistusi. Neitsi võib saada preemiat, hea pakkumise, tunnustust või muul moel au ja kiitust. Neitsi kipub end ja oma elu sel nädalal põhjalikult analüüsima. Need kes tunnevad, et suhe on end ammendanud ja leiavad, et ta oleks justkui ainsana sinna suhtesse panustanud, teinepool ainult võtab, siis sellega tuleb nüüd lõpp-arve. Neitsi lõpetab sellise suhte. Ise tunneb ta end petetu ja reedetuna, temaga on käitutud ebaausalt. Tema headust on kuritarvitatud. Kuidas neitsi ka prooviks, ta ei suuda sellist käitumist ega inimest enam mõista. Oma rahadel hoidke sel nädalal silm peal, ärge näidake välja, et teil hästi läheb!

KAALUD on nädala algul romantilised. Paneks aga küünlad põlema, muusika mängima ja naudiks elu. Kodu, armastus ja hubasus on kaalude selle nädala teema. Nad võivad vaadata vanu pilte, tunda huvi oma esivanemate vastu ja korraldada koosviibimisi perega. Nais-kaalud kipuvad sel nädalal teistele oma arvamust kõvasti peale suruma, seevastu meessoost kaalud jälle lasevad end liialt mõjutada. Kaalud tahavad sel nädalal rahu ja vaikust. Ühelegi lärmakale üritusele nemad ei lähe ja tööl hoiduvad ka pigem suurtest kohustustest-laske neil nurgas unistada.

SKORPION on sel nädalal kõige ja kõigi suhtes väga kaitsev ja hooliv. Tema ärev-periood jääb seljataha ja talle tundub, et tulevik on päris ilus. Skorpion võib sel nädalal olla veidi salapärane ja kinnine, oma rahadest ei taha ta üldse rääkida. Muide, ta kipub sel nädalal “meie” rahast “minu” raha tegema. Skorpionid, kes tahavad last saada, andke nüüd tuld! Kaardid soosivad. Samuti on avatud kõik uued algused ja võimalused. Mida lõbusamalt ja lihtsamalt te asju võtate, seda paremini need õnnestuvad. Nädala lõpus tahab skorpion väga perega aega veeta, aga kahjuks tulevad ikka mingid muud kohustused vahele. See teeb skorpionile muret.

AMBUR saab kohe nädala algul häid uudiseid enda töö osas. Ambur rühib aga kõrgemale, ikka tippu. Tal on palju energiat, ta annab endast maksimumi. Amburi jaoks saavad mingid asjad sel nädalal selgeks. Kes on kes ja mis on mis. Talle avanevad ka uued väljakutsed ja need amburile sobivad. Raha tal on, ideid ka ja ambru on ka üks tähemärk, kes sel nädalal reisipakkumisi vaatab. Ärge ainult kaduge ära illusiooni, et kõik ongi alati hästi. Suhete osas ootab amburit ees kirg, see talle ju sobibki, aga olge ettevaatlik…see kirg kipub arenema edasi atrmastuseks. Ja selliseks nagu te soovinud olete. Olete ikka valmis?

KALJUKITS sööstab sel nädalal pea ees tundmatusse vette. Oodake! Ärge olge nii tormakas. Vaadake enne ikka kui sügav vesi on. Aga see on kaljukitsele vale jutt. Ta sööstab sinna vette ja siis ahastab, et vesi on külm, märg ja tal on seal ebamugav. Kaljukitse ei tohi sel nädalal kamandada, alluvussuhted sarvilisele kohe üldse ei sobi. Tema dikteerib mängu. Suhete osas on kaljukits natukene tühjaks tõmmatud. Ta tunneb, et tema suhe võtab rohkem,kui annab. Kaljukits kipub sel nädalal oma partneriga distantsi hoidma. Elab justkui oma maailmas, on vaikne ja salapärane. Lubage tal olla!

VEEVALAJA tunneb sel nädalal, et seks on ainuke asi, kus tal piiranguid ei ol. Kõik muu piirab teda. Ahistab. Teid surutakse justkui raamidesse, otsustatakse teie eest. See ei meeldi teile. Veevalajad otsivad lahendusi ja vastuseid. Tulevad kaarte küsima, uurivad vanematelt ja kogenumatelt inimestelt suhete ja pereelu kohta. Need, kellel kindel suhe, planeerivad perele juurdekasvu ja naudivad oma õnne. Need, kes vabad ja vallalised, no teil ei ole praegu isegi mõtet suhetega jamada. Teie jaoks on kõik sel nädalal suhetes valesti. Te lõpetate need suhted kohe, kui teine teilt ka midagi ootama hakkab. Rahaga olge kokkuhoidlik ja inimsuhetes usaldage kogenumaid.

KALAD keskenduvad sel nädalal suhtele. Kõik tundub ilus ja toimiv, koos ongi tore ja romantiline, aga olge valvel! Kui midagi on liiga hästi, tuleb ikka kusagilt mõni pauk ära ja te võite avastada, et olete julmalt petta saanud. Tööl nopivad kalad töövõite. Te olete piisavalt panustanud ka. Muidugi leiate te kohe uue sihi ja kukute meeletu tempoga selle poole rühkima. Pidage hoogu, kaaluge kas see ka materiaalselt ära tasub, sest kui te praegu oma rahakotti vaatate, siis ei ole te selle sisuga sugugi rahul.

Imelist nädalat soovides

Kirsti