Kuidas kaitsta end needuse, sajatava sõna või kurja pilgu eest?



Ma olen saanud päris palju kirju küsimusega: kuidas kaitsta end needuse, kurja pilgu või sajatava sõna eest?
Seda ei saa päris üheselt seletada. Sõnajaid ja vaatajaid on erinevaid. Ega kõik halvasti ütlemised ei oma mingit võimu. Selleks peab inimeses natukene rohkem väge olema, et ikka teisele märk külge panna. Ausalt!
Ma ei taha uskuda, et meil Eestis leidub selliseid halbu inimesi, kelle juurde minnes saad raha eest tellida kellelegi kurja. Ega seal teises maailmas ei anta midagi niisama, ikka pead vastu andma ja kellelegi sõnu peale pannes tõmbad oma karma ikka kiiremaks.
Aga kõige lihtsam viis enda kaitsmiseks on hoida kael kinni, ehk siis kanda kaelas mõnd olulist kaelaehet. Kõige tugevama kaitsega on peegel, aga iga oluline ehe või talisman ( mis omab teie jaoks tähtsust) on väga tugeva kaitsva toimega. Pange see lihtsalt enda kasuks tööle.
Kui teate, et astute inimeste ette, riputate sotsiaalmeediasse endast pilte või olete muidu paljudele inimestele nähtav-hoidke kael suletud! ( Ei pea kinni nööpima vaid just ehe kaela!)
Kui te aga puutute kokku enda jaoks ebameeldiva või hirmutava ( või pahasoovliku) inimesega, siis lihtsalt hoidke sõrmed risti ja kujutage ette, et teid ümbritseb peegel. Ikka nii, et teie poole vaataja näeb end peeglist.
Nii ei võta te teie poole saadetud negatiivseid emotsioone vastu, need peegelduvad lihtsalt tagasi.

heade soovidega,

Kirsti