Kas panna kaarte firmapeol, pulmade eel, sünnipäeval…

Ma saan järjest rohkem pakkumisi tulla firma jõulupeole rääkima maagiast ja suhetest, pakutakse ka välja, et äkki ma olen nõus lugema inimeste tulevikku.
Samuti küsitakse päris palju selle kohta, et kas oleks võimalik tulla tüdrukuteõhtule (või ka viimasele poissmeeste peole) ja vaadata mis piduliste saatuses kirjas.
Et mitte iga kord üht ja sama juttu korrata, panen selle siia üles.
Maagiast ja suhetest võin ma rääkida tunde, teema on põnev ja mulle südamelähedane. Ma olen nende teemadega ju terve elu tegelenud, lapsepõlvest alates kaarte lugenud, kaks suhteraamatut kirjutanud ja 10 aastat suhtesaadet juhtinud. Kogemusi on.
Mis puudutab aga kaartide lugemist kusagil üritusel, siis see ei ole mingi mäng ega nalja tegemine. See ei käi nii, et “viska paar kaarti”.
Esiteks on mul väga kindlad tingimused ruumi osas.
Teiseks ühele inimesele kulub ikka miinimum 15-20 minutit, selle ajaga saab ta vastuse ehk kahele küsimusele.
Niisama “pulli” mina ei tee. Samuti ei nõustu ma niisama tühja loba ajama. Kui vaja, raputan inimese läbi, kui tarvis siis naerame või nutame koos. Emotsioonideta ei lahku keegi.
Olete te selleks valmis?
Kas on hea mõte lasta ennustada abiellu astuvale inimesele?
Olete te veendunud, et tema kaasa kapp on luukeredest puhas? Või on ta neist luukeredest teadlik? Enda kolisevasse kappi on sel ajal isegi tore piiluda, aga mul kaarte lugedes on suhteliselt keeruline säilitada pruudi pulmaootus kui tema tulevase kaasa kaartides vaatab vastu tunne kellegi teise vastu veel. Ja seda olen ma näinud….kahjuks. Muidugi ei ütle ma seda pulmade eel välja, aga küsin igaks juhuks küll, et mida sa minult ootad. Õnneks ei oodata sel õhtul tihti kogu tõde, selle järele tullakse sellisel puhul umbes aasta peale pulmi.
Seega, tsirkust ja leiba ei ole mõtet minu käest küsida ega tellida, ma ei paku seda.
Kes julgeb ja tahab otse ja ausalt…no see võib kirjutada.

Ilusat jõuluaja ootust soovides

Kirsti