Kuidas käitub su väljavalitu oma eksiga?

Ma kuulen päris tihti naiste suust, et nende uus kaaslane armastab neid väga ja see on täiesti selge, et ta oma eelmist naist enam üldse ei taha, sest ta käitub exiga väga halvasti.
Loomulikult on eksnaine ka kõiges ise süüdi.
Kuula ja imesta!
Kui vaadata selliste meeste kaarte, siis nad ongi enesekesksed, teistest mitte hoolivad ja end teiste alandamise või mahategemisega upitavad isendid.
Armunud naisterahvas arvab aga, et temaga on kõik teisiti, see ex on ju õudne inimene, temaga mees seetõttu halvasti käitubki. Räägib inetult, alandab, mõnitab, kirub…
Armsad naised, jätke endale igaveseks ajaks ja igavesti meelde, et kõige parem meetod meest tundma õppida on jälgida tema suhet tema exidega. Kui saab nendega normaalselt läbi ja räägib neist hästi-väärt mees.
Kui käitub nendega halvasti, suhtub neisse halvasti ja räägib neist halvasti-hoidke sellest tüübist kaarega kaugemale! Teie olete järgmine. Teie hakkate ka ühel hetkel koosnema vaid vigadest ja tegema kõike valesti. Ka teie ei vääri tulevikus paremat kohtlemist.
Inimese iseloom naljalt ei muutu.
Peale selle üks boonusnõuanne: kui su värske kaaslane pühendab oma aega ekskaasa kiusamisele ja tema elu põrguks tegemisele, siis kõnni minema. Ta on oma südame ja mõtetega ikka endise kaasa, mitte sinu juures. Sina oled abivahend.

Ilusat karget ilma soovides

Kirsti