TAROSKOOP 3.- 9. detsember.

JÄÄR vaatab natukene helgemalt tulevikku, ta hakkab oma jamadest toibuma ja otsib hingerahu. Hoiatus: olge tervisega ettevaatlikud, sööge vitamiine ja tugevdage oma immuunsust. Vallalised jäärad, seksinädal! Vaadake, et teie fantaasiad liiga hulluks ei lähe, jätke partner ikka ellu. Töös on jäär nagu sarviline, rügab nii, et tuld tuleb tagant. Nädala lõpp toob mõnusa lõõgastava õhtu sõprade seltsis ja palju nostalgitsemist.

SÕNN võib tunda sel nädalal, et vajab uut energiat. Nii mõnigi sõnn paneb müüki oma kodu või hakkab seal tegema totaalseid ümberkorraldusi. Hea aeg loobuda ka pahedest. Sõnn on sel nädalal võitja, ta ei jäta midagi pooleli, ta saab kõigega hakkama. Armastuses tabab teda aga eriline romantikalaine. Vaataks loojuvat päikest ja tõusvat kuud. Kallistaks ja musitaks. Seksiks on ka sõnn valmis nii öösel kui päeval. Vallalised sõnnid otsivad üles kellegi oma minevikust, romantikaisu on nii suur. Hea nädal, energiat on!

KAKSIKUD tegelevad palju oma koduga, mingil hetkel tunnevad nad, et kõik see nõuab liiga palju raha ja nad võivad oma plaanid pooleli jätta. Olge ettevaatlik, kui ehitate maja. Jätate pooleli ja siis jälle kahetsete. Kaksikud vajavad kogu aeg kellegi heakskiitu ja kedagi, kelle eest hoolitseda. Sel nädalal tunnete, et võiksite oma panuse eest kodus ka tunnustust saada. No on vaja kiidusõnu! Tööl edenevad asjad erilise kiirusega. Kaksikud on sunnitud sel nädalal oma teadmisi täiendama, nende töö nõuab seda.

VÄHK väljub sel nädalal oma jamadest. Kes on haige olnud ja pikalt köhinud, saate terveks! Nädala algul olete kuidagi eriti tähelepanu keskpunktis ja naudite seda sajaga. Sel nädalal otsib vähk turvalist keskkonda, kedagi kellega kõigest saab rääkida ja keda saab usaldada. Vähil on ka palju uusi ideid, osad neist on liiga utoopilised, aga selleks vajabki vähk head nõuandjat. Nädala teises pooles võtab ta oma ideed ette ja peab sisemist monoloogi-millest on kasu, millest ei.
Naised, hoiatus: minge naistearsti juurde kontrolli. Vähkidel praegu selline tervisekaart.

LÕVI tunneb, et ta on sellest töisest rügamisest surmani väsinud. Tee mis sa teed, ikka on vähe, ikka ei õnnestu nii nagu tahaks. Lõvil on masendusehetk. Raha on ka vähe. Kõik on väga halvasti. Suhetes lõvid tunnevad, et peavad auru välja laskma ja kuidas nad seda teevad? Loomulikult elavad kogu jama välja kodus, lähedaste peal. Armastuses ei ole lõvil üldse halb aeg, aga ta ei saa sellest aru, ta kohe tahab susida ja ussitada. Ühesõnaga, ei ole see nädal lõvile sobiv. Kõik on pahasti ja midagi ei õnnestu. Puhkust vajate!

NEITSI nädal algab pööraselt. Armastus, kirg, raju seks-kõik need on teie nädala märksõnad. Neitsi on hoos, broneerib reise, unistab suurelt, tunneb end tahetuna. Raha tuleb, ideid on kuhjaga. Nagu energiakera. Samas on ta sisemiselt ikka kinnine, ega ta oma pärismaailma väga kellelegi ei ava, seal käib ta üksi kondamas. Nädala teises pooles tõmbab neitsit hirmsasti alkoholi poole. No on selline “kõik ühes nädalas” nädal. Jooge, mis siis ikka. Ainult perekond võib nädala lõpus neitsi tuju veidi alla tõmmata, tullakse lagedale millegagi, mida neitsi ei oota sel nädalal. Millegi tüütuga. No ei viitsi neitsi end sellele pühendada, otsib vabandusi miks ta ei saa seda teha.

KAALUD on sel nädalal rahulikud. Kõik sujub, läheb nagu mööda joont. Ei mingeid suuri muudatusi. Vallalised kaalud mõjuvad vastaspoolele eriti külgetõmbavalt. Lööki on nii, et uhhh…. tekitab lausa hirmu. Suhtes kaalud võivad saada lapse. Suhetes uue ajajärgu algus. Kaalud on sel nädalal väga head lapsevanemad ja väga head lapsed oma vanematele. Kuulavad ja õpivad. Raha on kaaludel ka. Kuidagi hea ja turvaline nädal. Tööl on kaaludel tunne, et ka siis kui nad väga palju ei pinguta, saavad asjad tehtud. Et edasi liikuda ei ole vaja tingimata rabeleda oimetuks, saab ka väikeste sammudega.

SKORPION masendub. Süüdistab end oma hädades ja tunneb, et ta on kõikides jamades üksi. Skorpion otsib suhet kellegagi, kes on justkui jääseina taga. Asi ei ole selles teises inimeses, asi on skorpionis endas. Talle endale tundub, et miski pole nii, nagu tema on unistanud ja soovinud. Ainult raha jagub piisavalt. Nädala teises pooles leiab skorpion kaaslase, kellele napsuklaasi kummutades oma mure kurta, no sealt saab ta ka ausa vastuse-ise oled süüdi! See lööb skorpioni meeled muidugi selgemaks, aga tema uhkus ei luba kohe oma olukorda parandama asuda. Natuke tuleb veel end haletseda.

AMBUR tunneb sel nädalal kiusatust. Mõelge rohkem enda, mitte teiste peale, praegu on selline aeg. Ambur võib tuisata jälle pea ees sekssuhtesse, ega see teda kusagile edasi ei vii, aga ega ta ei ootagi. Amburi jaoks on see nädal natukene lihtsam kui eelnevad. Saab isegi hinge tõmmata, aga ambur hakkab kohe raha pärast muretsema. Nädala teises pooles tunneb ambur, et teda ahistatakse ja tema vabadust piiratakse. Suhtes amburid süüdistavad selles oma kaaslast, vallalised amburid ei soovi väga kindlaid suhteid, samas ahastavad kui on üksi. Keeruline ja vastuoluline nädal.

KALJUKITS võib nädala alguses panna lauale lahkumisavalduse. Ta on oma tundeid kaua alla surunud, aga nüüd saab karikas täis. Tema eneseuhkust on riivatud ja peale sellist sammu tunneb ta end nagu oleks preemiat saanud. Kaljukits lõpetab üldse asju, mille lõpetamist on ta edasi lükanud. Suhetes on kaljukits flirtiv, õrritaja. Kaljukits tunneb, et kõige pingelisem aeg hakkab mööda saama, ees paisteb ikka tunneli lõpp ka. Tema tegemised on edukad ja tal jääb aega ka puhata ja mängida. Nädala lõpus on pidu!

VEEVALAJA ei rapsi, tema liigub oma tempos oma tulevikule vastu. Aga nüüd hakkab juhtuma. Kuidagi algab selline periood, kus aeg liigub kiiremini. Teie ettevõtmised on edukad ja kõik sujub justkui viperusteta. Suhete jaoks teil väga aega ei ole, aga teie kaaslane on selle olukorraga tuttav. Mõistab. Vallalised veevalajad muide “käivad” mõne kauase tuttava juures “kohvil”, uusi suhteid ei ole aega luua. Veevalaja tulevik saab praegu sisustatud. Te õpite palju juurde, omandate kogemusi, üritate täita oma lapsepõlve unistusi, kulutate raha millegi taastamisele ja teete väga palju tööd, saate selle eest ka väärikat tasu. Andke minna!

KALAD elavad praegu nagu hipid. Naudivad kõiki tegevusi. Nädala algus toob hea teenimisvõimaluse, see töö meeldib kaladele, nad teevad seda mõnuga. Samas peavad nad pidevalt seljataha vaatama, no igaks juhuks hoidke pilk ka seal! Kaladel ei ole praegu muid piire kui need, mis nad ise seavad. Aga nad seavad. Kalad broneerivad ka sel nädalal ühe reisi, ärge üle pingutage. Mõelge rahale ka. Nädala teine pool toob jälle värskeid tuuli-armastus, seks ja enesesüüdistamine. See viimane tuleb lihtsalt mingil hetkel tekkivast melanhooliast

Ilusat nädalat soovides

Kirsti