TAROSKOOP 27. august-2. september

JÄÄR tunneb sel nädalal huvi kõige müstilise vastu, samuti soovib ta omandada vanemate inimeste tarkust ja enda teadmisi omakorda noorematele jagada. Rahalises mõttes olge kokkuhoidvamad, avastate, et olete liiga palju kulutanud, aeg on pidurit tõmmata. Tööl läheb jääral hästi, kõik sujub. Ta istub kindlalt enda kohal ja on oma oskustes kindel. Koduses elus valitseb jäära hoolitsemisvajadus, ta tahab nii väga tunda end vajalikuna. Pingutab ja püüab kõigest väest. Vallalised jäärad, kellel nüüd armusuhe tekib, siis see on kestva väärtusega!

SÕNN klaarib koduseid suhteid. Kõik see, mida ta seni on “ära kannatanud” on nüüd kaane pealt löönud, sõnn näitab välja mida ta tegelikult tunneb. Kogu selle tõehetke juures on ta ikka hoolitsev kaaslane. Tööl ootavad sõnni head uudised, ta avaldab muljet ja saab kas palgatõusu või teeb karjääri.

KAKSIKUD elavad enda sees ikka endiselt mingis illusioonimullis, nad ei taha sel teemal kellegiga rtääkida. Tegelikult teavad ise vastust, aga ei taha tunnistada. Kaksikutel on ees tore pidu, seal leiavad nad kellegi, kellele oma süda pahupidi kallata. Sellest on abi. Hetkeks. Rahalises mõttes edukas nädal ja tööasad sujuvad samuti lenneldes. Kui kaksik tahab kogeda tõelist kirge, peab ta oma kaaslase reisile viima, kõigest argisest eemale. Aga ei ole praegu kaksikutel seda armastuseõnne, sisemised võitlused on selleks liiga suured. Tehke sellele nüüd lõpp! Hakake elama!

VÄHK, teie nädalat iseloomustab sõna armastus! No nädala algus on ainult miilustamist täis. Suhtesolevad vähid lihtsalt naudivad oma kaaslast ja tunnevad, et armuvad temasse uuesti ja uuesti. Vallalised vähid on lihtsalt pööraselt armunud. Ise võtavad nad seda armastust maagiliselt määratud suhtena. Vot nii sees on. Vähk allubki sel nädalal vaid imelistele tunnetele, analüüsib end õnnelikult peegli ees. Need, kellel seda tunnet ei ole, analüüsivad end pidevalt teemal: mis mul viga on? Viga selles, et istute ise puuris ja ei tule sealt välja!
Kõik muu on vähi jaoks sel nädalal teisejärguline!

LÕVI on justkui enda ja kaaslaste vahele seina ehitanud, ttunneb, et teda ei tunnustata ega kiideta piisavalt ja istub norutades. Tuju läheb nulli ja lõvi ongi õnnetu. Tööl läheb hästi, raha on…aga vot tuju ei ole! Armastust nagu ka ei ole, kirg on…kõik oleksid lõvi arvates talle justkui selja keeranud. Unustage ära! Kõik on enda peas kinni, ole ise lõbus ja maailm ongi ilusam paik. No nädala lõpp toob natukene leevendust lõvi metsikusse masendusse. No ei ole tema nädal lihtsalt!

NEITSI on natukene väsinud, eriti need neitsid, kes sel aastal lapsed esimest korda kooli saadavad. Muretsevad liiga palju. Neitsi tahaks praegu oma töö nurka visata ja vaid koduste asjadega tegeleda, aga kahjuks ei ole seda võimalust, tuleb ikka mõlema teemaga tegeleda. Pole hullu, te saate hakkama. Lõpuks saab neitsi aru, et ta peab usaldama teisi inimesi ka, kuigi ainult tema teab, mis õige ja kuidas asjad käivad.

KAALUD, kui olete äsja kellegagi tülli läinud, lepite nüüd ära. Millegipärast ei taha te seda põhjust aga arutada, vaikite selle teema üldse parem maha. Teil on sel nädalal komme suunata oma energiat valesse kohta, vähemalt ise tunnete nii. Teete ja teete midagi, aga kasu ei ole tuhkagi. Koduses elus tahate pidevalt asju selgeks rääkida, teile tundub, et teised ei saa teist aru. Saavad küll. Nädala lõpp on palju parem kui nädala algus. Tööl on kõik nii, nagu siiani. Muutusteta. Rahaga muret ei ole, te olete selle lihtsalt ära kulutanud! Armastust on see-eest nii palju, et korvab ka rahapuuduse-tunnete nädal!

SKORPION petab sel nädalal oma kaaslast! Vot tuleb selline juhus ja juhtub. Ise on pärast sügavas masenduses, sest ei tea mida selle olukorraga peale hakata. Skorpion leiab lahenduse: petmist saab leevendada uue petmisega! Sellel kõigel on ka põhjus. Skorpion ei talu kaaslase poolt tulevat pidevat rünnakut tema truuduse teemal, miks seda taluda niisama, siis peab ikka asja eest saama. Skorpionil on sel nädalal elu ümberkorralduste aeg. Lammutavad vana, et ehitada uut. See kehtib kõikides valdkondades. Tal on kõrini seisakust ja ta januneb muudatuste järele.

AMBUR tunneb, et teda rebitakse igas suunas. Praegu oleks tal end küll kloonida tarvis, aga kuna see ei ole võimalik, sööstab pea ees ühest kohast teise. Ambur püüab olla hästi korrektne, kardab eksida. Kogu see nädal koormab ta nii ära, ambur on kogu aeg väsinud. Kusjuures, vaadates tulevikku, ei paista sel tempol ka lõppu tulemas. Nädala lõpp toob amburile veel tööd juurde. Ambur jõuab sel nädalal vaid unistada kodusest rahust, armastusest ja korra vaatab ka reisipakkumisi, aga need teemad ei ole praegu tema jaoks.

KALJUKITS, teie nädala algus on imeline, just armastuses. Aga hoiduge tülidest, ärge kiskuge ise riidu! See põhjustab olukorra, kus partner esmalt lükkab teid eemale ja siis võib kogu suhe koost kukkuda. Ja see põhjus ei ole seda väärt! Tööl tundub, et pingutused kannavad vilja, seisnud asjad hakkavad liikuma. Aga ikka panen südamele selle tülikiskumise! Hingake kolm korda sisse ja lugege seitsmeni ja siis neelake oma tülikiskumise sõnad alla. Mina olen hoiatanud!

VEEVALAJA teeb endale selle nädala algul jälle uusi asju selgeks. Õpib midagi uut. See viib teda elus jällegi mõnusalt edasi ja aitab välja keerulistest olukordadest. VNii tööl kui suhetes tahab enda arvamust peale suruda, aga tal on ka õigus. Ta tegutseb selle nimel, et säästa raha, aga saada võimalikult hea tulemus. Tubli, saate hakkama! Kel plaanis osta-müüa kinnisvara või teha sellega muid tehinguid, siis selleks on veevalajatel praegu kõige soodsam aeg! Edu!

KALAD teie märksõnadeks on stabiilsus ja raha. Te olete lahendanud ära mõned olulised rahaküsimused, aga mõned on veel lahendada. Raha suhtes on teil üldse suured nõudmised, ostate lotopileteid ja mõlete kuidas veel rohkem teenida. Tööl tunnete, et olete justkui ema süles, hoitud ja kaitstud. Eraelus on teil olnud pikalt juba kiusatusi, salajasi. Nendega teete sel nädalal lõpu. Enda jaoks olulised teemad hoidke sel nädalal vaid enda teada. Igaks juhuks!

Heade soovidega
Kirsti