TAROSKOOP 28.jaanuar – 3.veebruar.

JÄÄR seisab sel nädalal enda eest. Kõik maskid rebib eest, otse ja ausalt ütleb kõik välja ja paiskab oma hinge pahupidi. Korraks tundub talle, et sellest on isegi kasu. Tegelikult on kasu küll, aga mitte nii palju kui te loodate. Sel nädalal võtavad minuga ühendust jäärad. Teate miks? Teile tundub, et teie ja kaaslase vahel on justkui mingi sein, teie sees seetõttu aga suured võitlused. Jäär mõtleb sel nädalal hästi palju pere ja kodu peale, ju siis tema kaaslane ei jõua temaga tempot pidada. Ootan teie kirju!

SÕNN peab tööl ettevaatlik olema. Teda üritatakse kaasata mingisse võimumängu ja see ei ole kõige ausam tegu. Sõnn väljub sealt õnneks sirge seljaga. Armastuse osas on sõnnil hing haige. Teda tabab väike enesehaletsus, ta tunneb, et tema tunnetel on justkui trambitud. Sõnn otsib seltskonda ja püüab näidata, et kõik on ok. Kuna ta ei jaksa nägusid teha, siis lõpetab ta oma vaeva ja viskab südamemurdja oma peast välja. Ja just siis saabub keegi uus sõnni ellu. Muide, abieluinimesed, teile on hoopis teine teema-teie olete ise nii domineerivad sel nädalal, et teie kaaslane on maas nagu vaip, millel te uhkelt seisate. 

KAKSIKUD alustavad nädalat lõpetamisega. Miski jääb neile lihtsalt kättesaamatuks ja kuna nad seda ei tunnista, siis…viinamarjad on hapud. Vallalistel kaksikutel on tõmme mõne ekskallima suunas, kohe väga tugev tunne. Asi kisub vägagi füüsiliseks suhteks ära. Suhtes kaksikud üritavad sel nädalal aga oma kaaslast enda soovidele allutada. Kahjuks on ka kaksikute võimekusel piirid ees, kaaslane ei kipu alluma. 

VÄHK tahab, et teda kuulatakse. Vähk teab, et temal on õigus. Paraku on see illusioon. Vähk näeb sel nädalal kõike hoopis teistpidi kui teised inimesed. Vähi hing on haige, ta tahab midagi hingele, aga mida? Vähk tahab midagi lõpetada. Aga mida? Vähk tahaks kõige vana asemele midagi uut. Uut kodu, uuemat sekspartnerit, üldse uut algust. Seksi vähk saab ja millegi uuega teeb algust ka. Tööl on vähk natukene stabiilsem, kes juhtival ametipostil siis teile soovitus: enne mõelge 7 korda ja alles siis öelge! Olenemata teie enesekindlusest, ikka mõelge enne, kui ütlete. 

LÕVI tunneb end vastupandamatuna. Annab lubadusi ja naudib võrgus piinleva saagi ahastust. Lõvi paneb sel nädalal kõik ootama.Tema teeb mida tema tahab. Lõvi sööstab pea ees suhtesse, mida raskem vallutus, seda parem. Andke talle ka suhtes inimesi, ta võidab kõigi südamed. Lõvi on tõeline hurmur. Tema jutt on sorav ja tark, kõik kuulavad. Lõvi seob sel nädalal kõik soovitud ohvrid oma rihma külge ja mängib nendega nagu nukkudega. Nädala lõpus loomade kuningas rahuneb, eks ole end ka lõbustatud juba piisavalt. 

NEITSI nädal algab pettumustega. Neitsi tunneb, et kõik millest ta on unistanud ja mida ta on justkui ülesehitanud, ei vasta üldse tegelikult tema soovidele. Neitsi loodab ikka muustustele, aga neid muutusi ei tule. Teda oleks justkui petetud ja ta otsustab enda eest seisma hakata. Ükskõik kui palju neitsi enda sees võitlusi peab, tal tuleb siiski tunnistada, et üks suhe on nüüd läbi. Ta on kandnud endaga kaasas tühje lootusi. Neitsi ise väljub sellest suhtest võitjana ja võib enda üle uhkust tunda-ta on vähemalt oma unistuste nimel pingutanud. 

KAALUD vaatavad tõele näkku, nad võitlevad väsimuse ja kurnatuse vastu. Kõik tahavad praegu kaaludelt midagi saada, aga kas kaalud suudavad nende soovidele ka vastu tulla? Samas…rahalises mõttes hea aeg, hea võimalus end tõestada. No vaadake, palju teil jaksu on. Nii mõnedki kaalud plaanivad praegu muudatusi oma koduga. Kes soovib pangalaenu saada uue kodu jaoks, siis ärge oma võimalusi üle hinnake. Vaadake asjad reaalselt üle ja kontrollige ise olukorda, ärge lubage olukorral end kontrollida. Kõik on teie kätes. 

SKORPION saab aru, et ta on püüdnud end ise näha natukene teises valguses kui ta tegelikult on. Oma tulevikku vaadates näeb skorpion, et on püstitaud endale liiga kõrged eesmärgid. Aga õnneks ei ole skorpion allaandja, tema rühib ikka edasi-ta peab endale tõestama, et ta ei jää hätta. Pereinimesi tabab kiusatus minevikust. Salasuhte oht. Tahaks põnevust, aga oma suhet lõhkuda ka ei taha. Nii ongi skorpion sel nädalal entusiastlikult edasipüüdlik aga salapärane. Kirjutage üles oma unenäod!

AMBUR on imelikul kombel sel nädalal kinnine, see avatud tüüp ei suuda ju asju endateada hoida, aga hoiab. See on tema turvalisuse huvides. Ise ta ka ei usu, et selleks võimeline on, aga on. Ambur suudab oma tööandja panna uskuma ükskõik mida, ta on sel nädalal see tüüp, kes ei tee ühtegi vale liigutust. Samas on see ta enda jaoks nii kurnav, et hakkab tervisele. Nädala lõpp toob natukene leevendust ja ambur võtab asju lihtsamalt. Kallab veiniklaasi täis ja saab uudiseid suhtes inimeselt suhete kohta. Head uudised tulevad ka nädala lõpus töö osas. Ambur saab mingi lepingu, seda on ta ammu oodanud, aga nüüd tuleb natukene enda eest seista. 

KALJUKITS tunneb nii suurt hirmu mingi ürituse ees. Ta teab, et seal juhtub midagi  sellist, et keegi tahab tema kohale tulla või tahab tema kellegi kohta elus endale…. Kõigel on salapära juures. Asi puudutab armastust. Kaljukits ei tunne end üldse enesekindlana. Vallalisel kaljukitsel on nüüd uue armastuse võimalus ja see ei ole üheöösuhe, see ikka kestab, ärge ise ära rikkuge. Kaljukits tahab end lihtsalt suhtes liiga palju kehtestada, arvestage, et see ei ole töösuhe, see on armastus. Fantaseerige ja unistage, unustage see enesekehtestus…hetkekski. 

VEEVALAJA nädala märksõnaks on salapära. Veevalaja võitleb iseendaga. Ta ei taha endale teatud asju tunnistada. Ta on langenud sellisesse kiusatusse ja ta hoiab sellest kinni. Veevalajad kipuvad olema lootusetult armunud, aga salaja. Nemad ei julge minna seda oma ihaldusobjektile tunnistama. Nii te vaesekesed siis põetegi. No põdege! Nädala lõpus tunneb veevalaja, et ta on üks nõutud ja tahetud inimene, mingi uus leping või pakkumine ootab ees ja see on tulus. Veevalaja tunneb, et tõuseb tuhast nagu fööniks-ta on end endale tõestanud. Julgeks need suhteasjad ka selgeks mõelda…aga vist ei julge veel. 

KALAD on salapärased. Ei räägi midagi, ei näita välja midagi. Samas hoiavad kõigest olemasolevast kinni. Neile tundub, et asjad hakkavad laabuma, olukord läheb nende jaoks paremaks. Nad otsivad lahendusi, aga samas ei usalda oma partnerit ( kas töös või eraelus). Kalad on ääretult kahtlustavad. Nad tahaksid olla vabad ja rõõmsad, aga kiusavad ise ennast. Enesepiinamine on selle nimi. Ise panete end keerulisse olukorda ja siis tunnete, et teised teevad teile liiga. Muide, kokkuvõtteks saavutate te selle käitumisega ka kõik mida soovite. No palju õnne, manipulaatorid!