TAROSKOOP 28. oktoober – 3. november.JÄÄR peaks algava nädalaga küll rahule jääma. Tööl ootab teid ees vestlus, küsige nüüd rohkem raha ja paremaid tingimusi. Teid soosivad raha ja karjäär. Isegi kodus teete tööd ja neid tulemusi märgatakse, rohkem kui teie arvate. Te olete kuidagi väga enesekindel ja hakkaja, suudate motiveerida, usute endasse ja teisse usutakse. Nädala lõpus võtate aja maha ja pühendate end perele-jäär puhkab!

SÕNN on nädala algul tõrjuv ja tõre, eriti vastassooga. Ta on nagu puuris, uks lahti, aga tema leiab ikka mõne põhjuse, et mitte välja tulla. Nädala keskpaigas leebute, aga siis on teil nii palju tööd. Hoiatus: kes on loonud tööl romantilisi suhteid, siis need saavad nüüd suure pauguga läbi. Püüa mis püüad, enam midagi ei paranda ka. Romantika ei ole sel nädalal üldse teie teema, hoidke parem eemale, siis ei saa haiget!

KAKSIKUD sõidavad teiste arvamusest ja tunnetest sel nädalal tankiga üle. Nad on nii enesekesksed, iseteadlikud, enesekindlad ja targutavad, et ega siin keegi teine mõjule ei pääse. Samas on hing täis armastust ja te suudate praegu kõik maha murda kes teie teele satuvad. Seejuures naudite te mänguilu, see toidab teie hinge. Selline see nädal teil siis on.


VÄHK toibub mingitest jamadest, võimalik ka, et tervisehädadest. Igatahes püüate nüüd teha kõik sellesks, et see jama ei korduks. Teid ootab ees mingi uus algus, võimalik, et saate tööpakkumise. Igatahes olete nõutud “kaup” ja töötate nagu homset poleks. Ärge endale ise liiga tehke. Nädala teine pool toob vähile armumise, aga te ei julge seda välja näidata, istute ja õhkate omaette. Miks?

LÕVI alustab nädalat sellega, et saab millegagi ühelepoole, sellele järgneb tunnustus ja tasu. Tunnete end kõikvõimsana, ükskõik mille ette võtate, kõik õnnestub. Asjad liiguvad, teil on õigus, aga ärge püüdke teiste inimeste üle nii hullult kontrolli omada. Lähete liiale, seadke piirid. Nädala lõpus naudite pigem meeldivat seltskonda kui armusuhteid. Mida rohkem inimesi, seda parem. Aga nad kõik peavad muidugi teid imetlema ja kiitma.

NEITSI mõtleb sel nädalal vaid suhetest ja armastusest. Kõhkleb ja kahtleb, istub maha ja tahab asjad selgeks rääkida. Teis on nii palju umbusaldust, õpite seda kontrollima. Nädala keskel mõtleb neitsi hästi palju oma tulevikule ja armastusele, ta tahab kindlat suhet. Nii mõnigi neitsi võib teha abieluettepaneku, kuigi see nõuab temalt meeletut pingutust. Teil on nii suur hirm haiget saada. Aga hing januneb armastuse järele. Tööl peab neitsi läbirääkimisi, õpib midagi enda jaoks juurde ja on pidevalt valvel, äkki keegi kahtleb tema teadmistes.


KAALUD lõhuvad mustreid ja reegleid, tahate ümberkorraldusi. Nii tööl kui isiklikus elus. Asjad peaksid käima nüüd teie reeglite järgi, aga te ei tea täpselt veel millised need reeglid on. Nädala keskpaigas olete oma kätetööga rahul. Nädala lõpus suunavad kaalud pilgu igatsevalt tulevikku, tahaks midagi või kedagi, aga mida või keda? Ärge üle mõelge, soovige oma soovid ära ja lubage universumil neid täitma asuda.

SKORPION tunneb, et inimesed minevikust trügivad vägisi tema ellu, aga te ei taha neid. Sõdite selle vastu ja soovite mineviku seljataha jätta. Te otsite sel nädalal hingerahu, aga ikka tuleb keegi teid segama. Nii mõnigi skorpion läheb sel nädalal kirikusse, teil lihtsalt on vaja kusagil rahu saada. Nädala teises pooles kutsub skorpion sõbrad kokku ja võib sel peol lootusetult armuda. Uute alguste aeg, segane, aga põnev.

AMBUR kaotab juba nädala algul hingerahu. Otsustate, et jätate midagi seljataha ja sammute sirge seljaga edasi. Tunded on sõjakad ja ennast kaitsvad. Teil on metsikult palju kohustusi ja see ajab hulluks. Nädala keskel tunnete, et saate hinge tõmmata, üks inimene minevikust ilmub välja ja soovib teiega väga aega veeta, miskipärast on see teile aga koormav. Nädala lõpp toob amburile mõnusa seltskonna ja lõbusa peo, nii mõnigi ambur läheb reisile või ostab reisi. Sellest on teile abi, see paneb kuidagi kummalisel maagilisel moel kõik edaspidise paika.


KALJUKITS saab nädala algul teate mis muudab ta rahutuks. Tegelikult panete lihtsalt ise mõttes pool juurde, ei ole asi üldse nii, nagu teie arvate. Hingake sisse ja välja ning kõik jätkub samal lainel. Te olete sel nädalal oma tegemistes hästi enesekriitiline, kardate eksida, aga ei eksigi. Panustate kogu energia töösse, see annab ka rahaliselt tunda. Hea nädal ja nädalavahetusel on pidu!

VEEVALAJA peab nädala algul kohe oma teadmisi täiendama, midagi on vajaka, see tuleb talle kasuks. Juba nädala algul ootab teid reis või edutamine. Kõik kulgeb teie plaanide järgi. Te olete oodanud seda puhkehetke justkui preemiat ja saate seda nautida. Enda jaoks väljute justkui mingist tormist, pingutused kandsid vilja. Ärge kohe praegu uusi sihte seadke, võtke hetk puhkamiseks, muidu asjad ei õnnestu, pea tuleb hetkeks tühjaks lasta.

KALAD panevad paika tulevikuplaane. Tööl mõtlete kolleegide sobivuse peale ja mõtlete üle, see väsitab teid. Õnneks võtavad kalad sellisel hetkel aja maha ja saavad ilusasti joonele tagasi. Te teate mida tahate ja liigute enesekindlalt selles suunas. Teie ainuke miinus praegu on teie järeleandmatus, liigene egotsemine. Keegi tunneb teie vastu sel nädalal üsna suurt huvi ja tõmmet, aga te leiate, et see on vale ning ehitate koheselt seina enda ja selle inimese vahele. Ettevaatust rahaga, raha teid sel nädalal ei armasta, tahab käest libiseda!

Ilusat nädalat soovides
Kirsti