TAROSKOOP 4.-10. november.JÄÄR saab nädala algul kas uue pakkumise või on tal ees elumuudatus, aga ta ei soovi ei üht ega teist. Te ei võta vastu pakkumist ega tee seda muudatust oma elus, sest leiate, et see pole teile kasulik. Jäär vajab praegu tuttavaid olukordi ja inimesi. Nädala keskel avate veinipudeli ja tegelete oma rahalise olukorraga, kui tahate suuremat sissetulekut, tehke suu lahti ja küsige. Teised ei oska teie soove ja mõtteid lugeda. Te olete kuidagi ebakindel, ärge arvake, et keegi on teist parem. Ei pruugi olla.

SÕNN on justkui käsist-jalust seotud, te arvate, et asjad toimivad vaid teie teadmiste kohaselt, mõjutate ja suunate. Mingil määral on teil õigus ka. Uued algused nõuavad meeletult panustamist, teil on nii palju tööd, samas annab see teile ka kindlustunde. Rahadega ei ole praegu kõik nii hästi kui peaks, teie kulutused on liiga suured. Nii mõnigi sõnn tunneb, et peaks elukohta vahetama, miski nagu ahistab teid kodus.

KAKSIKUD on hädas nii raha kui suhtega. Kuidagi mõlemad on käeulatusest väljas. Ühte on vähe ja teise puhul on midagi valesti, aga mis? Seda te ei tea. Kaksikud tahavad sel nädalal aluststada justkui puhtalt lehelt, jätaks kõik vana seljataha ja kujundaks uue tuleviku. Nädala lõpus rahunete maha, sobivad need vanad asjad ka. Tööd tuleb l


ihtsalt nii palju, et pole aega rumalaid mõtteid mõelda.

VÄHK tahab sel nädalal kõike ja kõiki juhtida. Tal on ka tööl abitsioone küllaga, saaks kõrgemale ja paremini. Karjäärimõtted. Ärge liiale minge, siis ei tule teie mõtetest ja soovidest midagi head. Asjad sujuvad niigi. Te olete nõutud ja tahetud, kohati isegi tähelepanust väsinud., aga teil on ikka vähe! Nädala lõpp toob pidu, seksi ja soovi kellegi eest väga hoolitseda. No keegi võiks teile ka pai teha.

LÕVI tahaks juba esmaspäeval minu kaartidelt vastuseid oma armuteemadele, aga ei saa, ma olen Balil puhkamas! Te olete täiskuuga oma südamesoovid teele saatnud ja soovite, et olukord läheks paremaks. Te tahate seksi ja kirge ja, et kõik sujuks nii, nagu teie soovite. Tööl teete endale natukene liiga, istute liiga palju, hoidke selga. Samas asjad sujuvad ja te olete ise ka pidurdamatu. Nädala lõpus veedate aega sõpradega ja lasete korraks ajul puhata.

NEITSI vajab tunnustust ja tähelepanu. Tema eneseuhkus on saanud väikese löögi. Nädala algul tunnete meeletut kirge ja tõmmet kellegi poole, aga ei tee te midagi selleks, et asjad areneks. Te ei räägi sellest. Istute kodus ja ahastate, mõtlete oma minevikule ja ei luba tulevikku endale lähedale. Kõik asjad on justkui ootel, istute nagu puuris, puuri uks on lahti, aga teie muudkui hädaldate, et te olete ju puuris. Oma valik. Tööl olete perfektsionist, ei sammu vasakule ega parmale-sirgelt otse. Kõigega saate hakkama. Nädala lõpu veedate perega.


KAALUD mõtlevad armastusest ja loovad illusioone. Püsisuhtes kaalud aga tunnevad, et nende armastus on illusioon. Te tunnete oma kaaslase suhtes küll tõmmet, aga teate, et seal on nii palju varje, jamasid ja saladusi peidus. Te ei suuda otsustada, on see suhe hea või halb. Mida üldse tegema peaks? Analüüsite ja mõtlete, jõuate mingile järeldusele, aga te pole üldse kindel, et see õige on.

SKORPION otsib mingit vastust. Teil on tunne, et millestki teate vaid poolt tõde ja nii te siis seda teist poolt taga ajate. Tööl on skorpionil meeletu tempo, palju läbirääkimisi, palju juttu rahast ja isegi põhjus tähistamiseks. Nädala teises pooles olete nii väsinud, otsite võimalust lõõgastuda, aga ei saa, keegi elab ikka nii seljas, et sellest tuleb lõpuks pahandus. Tunnete, et teid ahistatakse.

AMBUR on kurb ja mõtleb minevikule. Te hoolite kellestki nii väga, aga ei taha seda kuidagi välja lasta paista. Sel nädalal tegelevad amburid suures koguses maagiaga, iga mõte ja tegu on maagiline. Tänu sellele saate kuidagi end jälle kogutud. Nii mõnigi ambur võtab aja maha, eemaldub ja tahab justkui uut algust. Just sel hetkel, kui tunnete, et hakkab natukene kergem, saate teate, et teie asjad sujuvad veel lihtsamalt, kui arvasite. Salapärane ja müstiline nädal.


KALJUKITS otsib tunnustust ja tähelepanu, seda just suhetes. Talle tundub, et ta saab seda liiga vähe, samas tööl on kaljukits enesekindel ja kõike on tema jaoks parasjagu. Sel nädalal on teil vaja kedagi toetada ja aidata, aga saate sellega suurepäraselt hakkama ning mingil moel on see teile hiljem kasulik. Aidake mõnuga!

VEEVALAJA tunneb, et on täiega sõiduvees, kõik sujub, kõik kulgeb plaanide järgi. Tunnete, et olete jõudnud koju ja võite võidulipu vardasse tõmmata. Õpite sel nädalal päris palju, saate uusi kogemusi ja armastuses on teil lausa tiivad. Kõik on hästi, kõik on ilus ja saate olla õnnelik. Ärge liiga palju raha kulutage, kipute lihtsalt liialt priiskama ja siis kahetsete. Teil on praegu selline periood, et küsige ja teile antakse.

KALAD istuvad üksi oma troonil, tunnete, et kogu kontroll on teie käes. Suhetes on olukord rahulik, kiusatust pole, tööl on nii palju teha ja te sukeldute pea ees töösse. Kipute praegu asju natukene teises valguses nägema kui need on. Klammerdute oma arvamuse külge ja kaitsete seda liigse kirega. Võtke rahulikumalt, kõik on korras. Nädala lõpus tabab kalasid mingi eriti kirglik eitusfaas, tahate kedagi väga kirglikult eemale tõrjuda.

Ilusat nädalat soovides
Kirsti