TAROSKOOP 11.-17. november.JÄÄR tunneb, et mingid eesmärgid jäävad praegu kättesaamatuks, annate liiga kergelt loobumisvõidu ja võtate aja maha. Kui seda tööl teete, siis on võimalik saada raha juurde, sest teie teeneid vajatakse, kasutage seda kavalalt ära. Hingeliselt olete praegu kuidagi kurb, süüdistate end. Ärge jamage, see on vaid hetk, nädala lõpp toob lõbusa koosviibimise ja soovide täitumise. Ärge ainult minevikku igatsema hakake, see oht on teil peale klaasikest veini.

SÕNN ägab kohustustekoorma all, teil on tunne, et peate kõike ise üksi tegema. Selline tunne, et teid on kõiges omapäi unustatud. Te ei suuda praegu üldse eraelule keskenduda, panete selle täitsa lukku enda jaoks. Töö ja sõbrad nõuavad teie tähelepanu, vallalised sõnnid teeksid praegu suhte otsimisel kindlalt valesid valikuid. Hoiduge parem. Elage see nädal üle, sest nädalavahetusest alates on teil hoopis teised tuuled puhumas, saate hinge tõmmata ja nautida.

KAKSIKUD on sel nädalal pidevalt valikute ees-see või teine? Tõmbab teid ühte suunda, aga enesekaitseks valite teise suuna. Te kardate nii väga haiget saada sel nädalal, seda nii tööl kui suhetes. Kuulake oma sisetunnet, esimene mõte on õige, siis on kõik hästi. Keskenduge sel nädalal enda vajadustele ja seadke end esikohale. Nädala lõpus tunnete millegi uue vastu huvi ja asute seda endale selgeks tegema. Võtab aega, aga saab asja.


VÄHK saadab mulle juba esmaspäeval kirja, et ma vaataks tema rahalist seisu ja stabiilsust. Ei tasu kirjutada, olen Balil puhkamas. Saate selle info ka ise kätte, sest tegelikult on teie nädal stabiilne ja kui rahaküsimuses targematelt nõu palute, on kõik selge. Kodus on teil tunne, et kõik asjad on teie kaelas, kohustusi on nii palju ja neid tuleb nädala lõpus veel juurde…. On keeruline, näen. Aga te saate hakkama.

LÕVI mõtleb õppimise peale, teil on soov end mingil alal täiendada, aga hakkate kahtlema, seda just seetõttu, et kas teie ajakava seda võimaldab. Tegelikult seate endale ise liiga palju piiranguid, uskuge rohkem oma võimetesse. Tööl ootab lõvit ees vestlus tööandjaga, jutuks tuleb raha. Küsige rohkem, saate vähem, aga käituge nagu lõvi, seiske enda eest!

NEITSI tähistab juba nädala alguses töövõitu. Teil on ees mingid valikud, seiske enda arusaamade eest, need on õiged. Hästi palju kehtestate end sel nädalal just tööl, domineerite ja ei talu vastuvaidlemist. Võimutsete! Isiklikus elus vaatab neitsi peeglisse ja loobub hetkeks endale valetamast, see hetk toob teile kasu. Kõik tundub kohe palju helgem ja valgem. Astuge oma minevikust eemale ja pange soovid teele, öelge need valjuhäälselt välja ka ja te tunnete end kui koormast vabanenuna.


KAALUD sõidavad eesmärgi nimel kohe selle nädala algul kellestki teerullina üle. Aga teil on selleks õigus, sest nii saavad asjad paika. Eriti puudutab see teie otsuseid tööl. Ärge andke alla. Nädala keskel on võimalik edutamine, uue kodu ost, suuremad rahalised tehingud või reisile minek. Kõik on soositud tegevused. Nädala lõpus tunnete end väsinud, kuid õnnelikuna. Suhetes ilmub välja keegi vana tuttav ja võtate koos aja maha. Nautige!

SKORPION tunneb, et kõik tahavad midagi, keegi ei suuda oma peaga mõelda. Et asjad edeneksid, selleks peategi alati olemas olema. Kõik läheb hetkel mööda seatud rada, korra tõmmatakse teil vaip alt ( hoiatan tervise osas, kontrollige vererõhku), aga siis jätkub nädal tõusvas tempos. Te lähete praegu ka läbi seinte, teil jagub energiat, otsustavust ja kainet mõistust. Edukas nädal.

AMBUR tuleb igast jamast võitjana välja. See olukord ootab teid juba esmaspäeval! Teile pakutakse midagi uut, aga olge ettevaatlik, see ei pruugi olla kuld, mis hiilgab. Seiske enda eest. Nädala keskel tabab teid kirg kõige ootamatumal hetkel, see mis tundus tulevikuta ja pime, saab äkki valgeks. Tunnete end hästi ja käitute salapäraselt. Nädala teises pooles on ambur eriti hell ja hooliv, seda just vastassoo osas. Veedate aega perega ja tunnete, et olete saanud kätte mingi hingerahu. Nautige!


KALJUKITS on nädala alguses nii väsinud ja tühi, te olete endast liiga palju teistele andnud ja tundub, et need teised imeks teist viimasegi energia välja. Vaevate end tühiste teemadega ja teete sellest liiga suure numbri ka. Istuge maha ja arutage need asjad läbi, saate selguse majja ja olukord muutub sajaprotsendiliselt. Nädala lõpus ootab teid uus pakkumine, keegi teeb ettepaneku koostööks, võtke vastu, see on uus algus.

VEEVALAJA nädal algab illusioonidega, pilt on kuidagi pahupidi, aga mingil põhjusel on see teile kasulik. Nädala keskel mõtleb veevalaja suhetele ja kodule, mingi probleem seoses koduga ajab teid endast välja, ootamatu löök seljatagant. Võib nõuda rahalisi kulutusi. Kontrollige oma veetorud ja muu selline üle ja kas teil on kodukindlustus? Nädala lõpus kipute olema natukene närviline kui asjad ei suju teie tahte järele, teile tundub, et teie arvamusega ei arvestata. Viga on teie peas, mitte olukorras, võtke asja lihtsamalt!

KALAD on nädala algul kuidagi jonnakad, te ei taha kellegi arvamust kuulda, teil on tunne, et ainult teie teete õigeid otsuseid. Nädala keskel selgub, et teil oligi õigus. Millegipärast kardate praegu asjade pärast mis tunduvad kuidagi ebaselged. Teil ei ole turvatunnet ja see hirmutab teid. Suhetes on kalad sel nädalal hoolivad, ütleks isegi nunnutavad. Saate selle eest ka kiidusõnu ja tunnustust ja seda te naudite. Rahadega olge sel nädalal ettevaatlik, kipute liialt priiskama ja hiljem kahetsete.

Ilusat nädalat soovides
Kirsti