TAROSKOOP 18.-24. november.JÄÄR on sel nädalal natukene kade, tahaks kellegi kohta endale ja seda selleks, et saada rohkem tähelepanu ja tunnustust. Ka suhetes vajab jäär sel nädalal hästi palju tähelepanu, kõik peab käima tema tahtmist mööda. Natukene pahupidi on see pilt teil sel nädalal, aga teie süüdistate teisi, et nad ei mõista teid. Midagi pole teha ka, on lihtsalt selline nädal. Kipute kõigega liialdama.

SÕNN tegeleb sel nädalal tööga. Uued algused, palju juba kulutatud energiat ja palju veel ees. Panustatu hakkab tagasi tooma ja teenima, olete endaga väga rahul ja see innustab veel rohkem aega panustama. Kui tahate raha juurde, minge küsige. Samuti on teil sel nädalal ees palju läbirääkimisi, vestluseid ja kokkupuudet rahaga. Edukas nädal, suhted jätke praegu kõrvale.

KAKSIKUD alustavad nädalat millegi lõpetamisega. Kes jätab suitsetamise maha, kes söömise. Vaadake aga ausalt peeglisse, kas peate oma sõna? Te olete hetkel liiga mõjutatav. Kaksikud tegelevad sel nädalal just suhetega, tahate, et teie eest hoolitsetakse ja olete lausa sõltuvuses armastusest. Ärge sellega liiale minge, tüütate kaaslase ära, teistel on ka soove, mitte ainult teil. Hoiduge armukadedusest, see läheks inetuks. Kel lahutus käsil, siis elate seda sel nädalal eriti valusalt üle.


VÄHK on nädala algul segaduses, tahaks midagi, aga mida? Ühel hetkel üht, teisel teist. Nädala keskpaik toob natukene selgust, vähemalt selles osas, et mida te tahate. Teil on vaja ellu värsket tuult, istute oma troonil nii kindlalt, et teil on lihtsalt igav. Ükskõik mille uuega praegu tegelema hakkate, mõjub see teile hästi. Lausa nii hästi, et unustate kõik muud mured ära. Leidke see uus väljakutse.

LÕVI on sel nädalal salapärane, jätate kõiges pool enda teada. Sellest on muide ka kasu. Teil on palju energiat, aga ärge seda tühja kulutage. Kipute liiga palju enda kanda võtma, samas saate kõigega ka hakkama, aga hoidke ikkagi oma energiat. Sel nädalal ootab teid ees ka palju uut ja põnevat, uudiseid ja üllatusi jagub. Nii mõnigi lõvi alustab uue ettevõtmisega ja nii mõnigi saab titeuudise.

NEITSI nädala esimene pool on üks kõhkluste ja kahtluste jada. Teid vaevab armukadedus, siis saate sellest jälle jagu, te ehitate ja lõhute. Olete nõudlik ja sõjakas. Nädala keskpaigas tegeleb neitsi aga suhetega, uus algus koos hirmude ja kartusega väljuda oma turvatsoonist. Sama kehtib ka teie töö puhul, kõhklete sel nädalal muudatuste ees, aga teete need siiski teoks. Tööl on teil tunne, et teie ainsana teete midagi, kõik vaatavad teile otsa. Nädala lõpus olete enda üle uhke.


KAALUD vajavad muudatusi, nii suhetes kui tööl. Tahaks kõik olemasoleva maha lammutada ja puhtalt lehelt alustada. Mõtteks see jääbki, sest suhetes liigute ikka tuntud-teatud inimese juurde ja ta kontrollib teie tundeid rohkem, kui arvata oskate. Nädala lõpus kirute end, sest kogu see eksisteeriv olevik on jälle igav ja imeb teist energia välja.

SKORPION on energiast tühi, võimalik, et olete just haige olnud. Võimalik, et põhjuseks on rahamured. Võtate end kokku ja tulete sel nädalal igast olukorrast võitjana välja. Äkki hädaldasite põhjuseta? Nädala keskpaigast alates olete hoopis teine inimene, nii tööl kui kodus otsustate asju teie, teid ei peata miski. Nädala lõpus ostate perereisi või lähete perega reisile. Võimalik, et teete selle teistele üllatusena. Igatahes, kõik sujub, jätke see nädalaalgusehädaldamine vahele!

AMBUR on selle nädala tegija, selliseid kaarte ei olegi näinud. Kõik sujub, kõik lendab teie käes. Seda nii tööl kui eraelus. Te olete kõrvuni armunud, teie elus on romantika, salapära, te olete enesekindel, endaga rahul ja see leitud armastus on edasiviiv ja kestev. Kipute ainult ise kõhklema ja otsima nõrka lüli selles ketis, seda ei ole. Kõik on superhästi! Tööl olete lihtsalt töösõltlane, aga see toob tunnustust ja rahulolu.


KALJUKITS alustab nädalat justkui uue eluga. Nii mõnigi saab titeuudise, uue tööpakkumise, oodatud kokkuleppe, nii mõnigi kas teeb või saab abieluettepaneku. Tunnete, et asjad liiguvad just nii, nagu teie olete soovinud, saate end imetleda ja tunda tähelepanu keskpunktis, kõikidele soovidele on vastatud, aga nädala teises pooles hakkate selles kõiges kahtlema ja tagamõtet otsima. Kogu pilt pöördub vastupidiseks. Siis tahate sootuks vastupidiseid asju. Võtke lihtsamalt ja mõelge selgelt.

VEEVALAJA armukadetseb, tülitseb ja on kõigest tüdinenud. Nii mõnigi veevalaja läheb sel nädalal lahku, sest tunneb, et kõik on otsas, valesti. Teile tundub, et teie panus jookseb liiva, teid ei mõisteta ja te ei oska end ka selgeks teha. Väga keeruline algus nädalale. Suhetes on teil kaaslasega hoopis erinev maailmavaade. Tahaks öelda, et võtke hoog maha, aga te annate vaid hoogu juurde. Võimalik, et vajate omaette olemiseks aega ja sõidate kuhugi. Seevastu tööasjad sujuvad nagu iseenesest. Rahalises mõttes hea nädal.

KALAD tahavad nädala algul millegi uuega alustada, aga otsustavad ümber. Ei usalda te seda ettevõtmist. Oodake, võtke aeg maha ja mõelge rahulikult, kuulake teiste arvamus ka ära, sellest võib ikka asja saada. Kalad on sel nädalal tulemusele orienteeritud, kõiges näevad sihti ja vallutatavaid kõrgusi. Läbirääkimistel tunnete, et teistel on teist totaalselt erinev arusaam, aga surute oma arvamuse ikka läbi, teil on tõestamisnädal. HOIATUS: kalad võiks sel nädalal külastada naiste- ja meestearste. Igaks juhuks!

Ilusat nädalat soovides
Kirsti