TAROSKOOP 25. november-1. detsember.JÄÄR on nädala algul romantik ja elunautleja. Võtate aja maha ja armastate. Järgmisel hetkel süüdistate end, sest töö on tegemata. Kuidagi nii need teie tujud sel nädalal käivadki, üles-alla. Korraga liiga palju asju ja teid tõmbab ikka armastuse poole. No tüüpiline jäär tõmbab siis käsipiduri peale ja hakkab analüüsima: mida tegema peaks? Tööd või pühenduma suhtele? Ja nii see aeg kulub, lihtsalt arutledes.

SÕNN on sel nädalal kõiges juhipositsioonil. Tunnete, et peate kõigel silma peal hoidma. Kardate eksida. Pereasjad peavad praegu natukene tahaplaanile jääma ja seetõttu võib teil kodus probleeme tekkida, justkui teid ei huvitaks, aga tegelikult nõuab töö nii palju otsustamist ja panustamist, et te ei suuda igal rindel sajaprotsendiline olla. Olge nädala lõpus ettevaatlik, keegi tahab teil vaipa alt tõmmata, käitub alatult, aga hammustate selle olukorra läbi.

KAKSIKUD unistavad, aga ise ei tea täpselt, et millest. Rahaline olukord ei ole teil sel nädalal just kõige parem, aga armastus ja kirg-vot need on teie teemad. Te suudate kõike muud võtta kergelt. Suhetes olete rohkem andja kui saaja ja naudite lähedust sajaprotsendiliselt. Ärge siis liiga klammerduge nende tunnete külge, võite kaaslasele lõpuks oma suure armastusega nädala lõpus tüütuks muutuda. 🙂


VÄHK tunneb, et tema peab kõik ise tegema, teised on kuidagi osavõtmatud. Teetegi kõik ära ja tunnete, et see annab teile enesekindlust ja toob ka raha sisse. Suhete osas ei ole te praegu just kõige usaldavam, kahtlustate. Ka uued algused ei ole praegu soosingus, te lihtsalt ei usu nendesse. Nädala lõpus võtke aeg maha, mida rahulikumalt selle veedate, seda rohkem endaga sõbraks saate. Teil on praegu seda oma aega vaja.

LÕVI tahab praegu väga teiste eest otsustada, mõjutada. Seda just uute ettevõtmiste osas. Ärge ainult ennast kuulake, kuulake teisi ka, sest te ei pruugi teha kõige õigemaid otsuseid sel nädalal. Nädala teises pooles olete suhteliselt väsinud, kõike on olnud liiga palju ja liiga pikalt. Tehke üks mõnus veiniõhtu ja järgmisel päeval olete jälle nagu fööniks. Lepinguid ei soovita sel nädalal sõlmida, teie tähelepanu on praegu kergelt hajevil.

NEITSI on rahast sõltuvuses. Teile tundub, et peate veel pingutama, aga sel pingutusel ei paista lõppu tulevatki. Saate ebameeldiva uudise, keegi oleks teid justkui petnud. Ka suhetes teeb neitsi valesid otsuseid, sellest saate nädala keskel aru. Keegi, kes on teile oluline, võib teie käitumise tulemusel teile selja keerata. Mõtlete küll oma tulevikule, aga kuidagi kättesaamatuks jääb kõik. Tegelikult vajate te tarka ja toetavat inimest, kes teile suuna kätte näitaks, pahupidi on see teie maailm praegu.


KAALUD alustavad nädalat uute ettevõtmistega ja vallalised ka uue suhtega. Seksi saab. Aga siis hakkate jälle arutlema kas on ikka õige see suhe või ei. Te vajate tuge ja imetlust. Nädala keskel olete jälle seitsmendas taevas, kõik sujub, kõik on hästi, teil on jõudu ja energiat ja leiate justkui uue sihi ja suuna. Nädala lõpus ei huvita teiste arvamus teid üldse, teete kõike vaid enda sisetunde järgi, natukene palju neid kohustusi on, aga elate üle. Hoiduge armukadedusest.

SKORPION tähistab töövõite. Olete küll kulutanud palju raha ( seda nii kodu jaoks kui ka muidu laristanud) aga olete teinud seda kirega ja oma valikutega tegelikult rahul. Skorpioni nädal on täis armastust, armumist, seksuaalset tõmmet ja meeldivaid koosviibimisi. Hoolite ise teistest ja teist hoolitakse. Ideaalne nädal, nautige!

AMBUR haarab nädala algul suhete osas ohjad. See võib viia püsisuhteni, kõik hakkab kuidagi kiirelt arenema, aga teid häirib, et teie peate olema see otsustaja ja eestvedaja. See võib teid selles suhtes kahtlema panna. Nädal toob sekssuhteid ja palju jutuajamisi. Tööl läbirääkimisi ja muidu asjade paikapanemist.


KALJUKITS on praegu endale ise piiranguteseadja. Väsinud olete ja nädala esimene pool võib tuua suure pahanduse või lahkheli. Põhjuseks millegi varjamine. Nädala teises pooles on teil päris palju tegemist ja kohustusi, kõik tahavad midagi ja te naudite seda. Uued algused ja uued pakkumised. Tööl karjäärivõimalus.

VEEVALAJA on justkui ooteseisundis. Mõtleb oma tulevikule ja ei saa üldse aru kas ta on sellega rahul või ei. Süda oleks justkui rahul, aga hing on teil haige ja tunnete end kuidagi üksikuna. Veevalaja üritab justkui igas suunas joosta, kõikjal kohal olla, aga sellega püüate end petta ja veenda, et kõik toimib ja sujub. Nädala lõpus on teil kuidagi eriti palju energiat, aga te ei oska seda kusagile suunata.

KALAD tahavad nädala algul millegagi lõpparvet teha ja see võib tuua kaasa pahanduse. Te ootate see nädal tähelepanu ja tunnustust, et teid kiidetakse ja märgatakse, aga kuidagi vähe tuleb seda imetlust. Tööl on kaladel ees läbirääkimised, need on igati edukad. Kui tahate palka juurde-küsige. Hea aeg elukoha vahetuseks, muudatusteks, reisimiseks. Kõik, mis seotud liikumise ja arenguga, see kõik on teie jaoks.

Ilusat nädalat soovides
Kirsti