TAROSKOOP 2.-8. detsember.JÄÄR on sel nädalal nii suhetes kui tööl väga domineeriv. Te tahate oma suhet viia järgmisele levelile ja kasutate kõikvõimalikke võtteid partneri mõjutamiseks. Tööl eksisteerib teie arvamus ja vale arvamus ning kui teid ei kuulata, solvute ja tõmbute endasse. Teil on nii suur hirm, et teist sõidetakse üle, olete pidevas kaitsepositsioonis. Nädala teises pooles võib teid oodata tööl vestlus kas siis ülemuse või alluvatega. No katsuge natukene leebem olla!

SÕNN teeb nädala algul lõpu vanade asjadega, lõpetab pooleliolevaid töid ja suhteid. Ikka selleks, et alustada uutega. Millegipärast aga suhtute uutesse asjadesse praegu veidi umbusaldavalt. Nädala keskel võtab sõnn korraks aja maha, võimalik, et sõidate puhkama. Nädala teine pool toob armastust, romantikat ja seksi. Teie õnn on teie kätes!

KAKSIKUD alustavad nädalat meeletu energiaga. Sööstate pea ees pidurdamatult tundmatusse, aga mingil hetkel tajute, et teised teie tegemistest väga ei vaimustu, see tõmbab teil hoo maha ja võimalik, et muutute ka natukene kiuslikuks. Läheb üle, tegelikult olete õigel teel. Ärge suhtuge teistesse üleolevalt ja umbusaldavalt. Kipute kuidagi tujukas olema. Te justkui kardate, et te ei näi piisavalt enesekindel. See hirm on teie peas!


VÄHK on nädala algul kinnine ja meenutab “piinatud geeniust”. Asjad ei taha sujuda ja teile tundub, et kogu maailm on teie vastu. See läheb nädala keskel üle, asjad hakkavad lahenema ja suudate oma tahtmise saavutada. Nädala teine pool on teie töö osas määrava tähtsusega, panete paika tulevikuplaanid ja need on teile igati sobivad. Küsige rohkem raha, saate ka. Kindlustate tulevikku!

LÕVI alustab nädalat uute asjadega, eriti puudutab see tema kodust elu. Teil tuleb väga palju pühenduda perele. Armastuses püüab lõvi muljet avaldada ja peale oma partneri veel kellelegi selgeks teha, et ta on väga ihaldatav. Te tahate nii väga särada ja kui ei saa, siis mossitate. Nädala lõpus suudate siiski asju adekvaatsemalt vaadata,. Vähemalt korraks saate enesekindluse tagasi. Raha armastab teid ka just nädala lõpus, nautige!

NEITSI mõtleb nädala algul, et ta istub mugavustsoonis, peaks sealt kuidagi välja tulema, aga ei julge. Hea ja turvaline on ju! Tuleviku osas olete ka kuidagi hädas ja ei suuda aru saada mida te siis tahate. Sel nädalal kirjutavad mulle just neitsid. Vaadake peeglisse, võtke oma mask maha ja tulge enda seatud puurist välja. Kipute hädaldama ja vabandusi otsima, need on ainult teie peas. Suhete osas tunneb neitsi armukadedust, aga olukorra parandamise asemel keerab hoopis selja ja masendub.KAALUD analüüsivad oma voodielu. Nad tunnevad, et see on kuidagi liiga tasakaalukas ja igav. Otsustavad, et teevad nüüd elus suure muudatuse, aga jõuavad ikka ringiga samasse kohta tagasi. Ei tule muudatust, põhjus selles, et te lihtsalt ei suuda muudatusi teha. Nädala lõpus mõtlevad kaalud jälle oma tuleviku peale, aga ikka on kaks valikut ja te valite loomulikult selle vana ja tuttava. Seisak sel nädalal!

SKORPION on sel nädalal suhetega hädas. Keegi, kellest te väga hoolite, on kuidagi tõre ja eemalolev teiega. Püüate mis püüate, aga teete sellele suhtele lõpu. Ei saa asja. Nädala keskel tundub teile, et kõik on valesti ja pahupidi, energia on nullis, aga ei jää te konutama, ajate selja sirgu ja rühite edasi. Nädalavahetus toob häid uudiseid.

AMBUR on nagu pidurdamatu, tal on nii palju tegemisi, et tunneb end käsist-jalust seotuna. Keegi käib teile oma soovidega tõeliselt pinda, muutub ahistavaks ja tüütuks. Nädala keskel ilmub välja inimene minevikust, aga ambur ei sobra vanades suhetes, päris konkreetselt blokite ära. Nädala teine pool toob uue alguse, tunnete end selles väga koduselt ja mugavalt, saate tunnustust, tähelepanu ja mõjute kuidagi maagiliselt. Nädala lõpus on amburil kahetised tunded, süümekad ja võidurõõm.


KALJUKITS üritab sel nädalal järjekindlalt jätta kõigile muljet, et tal on suur armastus ja meeletult romantikat. Armastus ongi, aga kirge selles suhtes ei ole. Tegelikult on teil mure, et oma kaaslaseni üldse kuidagi jõuda, ta on käeulatusest kaugemal, nii tunnete hinges. Nädala teises pooles püüate kõigest hingest teda hellitada ja hoida, aga ikka on kuidagi kaugel. Hinges tunnete soovi kõik sinnapaika jätta, aga kahjuks loeb teile teiste arvamus liiga palju. Solvute omaette.

VEEVALAJA seisaks justkui mäel ja vaataks enda ehitatud linna, teadmata mida selle linnaga peale hakata. Ise ka imestate, et kuidas siis nii? Veevalaja mõtleb sel nädalal pidevalt seksist, tahaks midagi põnevat, tahaks kirge, aga kõik on kuidagi liiga rahulik tema jaoks. Te ei saa ise ka aru mis toimub. Üldiselt kipuvad veevalajad sel nädalal liiderdama, kirevõim võtab aju üle. Nädala lõpus panete oma elu justkui pausile, seisate peegli ees ja ei tea kuhu edasi või mida üldse teha?

KALAD alustavad nädalat sellega, et istuvad maha ja räägivad armuasjad selgeks. See on keegi minevikust, kellegagi on vaja lahendada pooleliolevaid asju. Te ei usalda seda inimest üldse. Sel nädalal kirjutavad mulle kalad, teemaks suhted. Teete pidevalt näo, et kõik on korras, aga hing on katki ja te ei julge seda välja näidata, ka sel vestlusel mitte. Nädala lõpu veedavad kalad perega ja tunnevad, et kui miski on segane, siis see on nende tulevik.

Ilusat talvekuu algust soovides
Kirsti