TAROSKOOP 9.-15. detsemberJÄÄR ei suuda kuidagi eluga edasi minna, kõik justkui seisab paigal. Te nagu ootate midagi, aga ei taha samas, et see juhtub. Rahalises mõttes ei ole sel nädalal muretsemiseks põhjust, tunnete end üsna turvaliselt, aga suhete osas tahate, et olukord oleks kuidagi selgem. Jäär mõjutaks praegu hea meelega oma partnerit käituma nii, nagu jäärale sobib. Samas analüüsite end, et te peate ju ise õnnelik olema, ei pea teisi muutma. Keeruline.

SÕNN on nädala algul hirmude küüsis, kõik uuega seonduv paneb muretsema. Teil on sel nädalal pidevalt vaja langetada valikuid. Ka partnereid on kaks. Nädala keskel saate natukene hinge tõmmata, siis teete oma tervisele liiga ( liiga palju veini näiteks). Nädala teine pool toob jälle hästi palju tööd, peate pingutama, et olla teistest parim. Olge ettevaatlik, keegi nõelab seljatagant. Nädala lõpus peate tegelema õppimisega.

KAKSIKUD on natukene hädavaresed selle nädala algul. Kuidagi pooleli jäävad neil kõik ettevõtmised. Ja seda seetõttu, et nad ahnitsevad liiga palju tegevust endale. Mõtlete väga palju tulevikule ja teete plaane. Kaksikud plaanivad puhkust, ostavad lennupileteid või valivad uut kodu ( vähemalt sisustust). Kogu energia on suunatud tulevikku. Kui keegi teid oma hetkevajadustega tüütab, siis see teile üldse ei sobi. Nädala lõpu veedavad kaksikud lähedastega ja võimalik, et mõni vana silmarõõm ilmub ka välja.


VÄHK peaks end tühjaks rääkima ja seda juba esmaspäeval. Te olete väsinud kõike enda sees hoidmisest. Leidke usaldusisik ja seksige peale rääkimist end oimetuks. Teil on nii palju kohustusi, te ei usalda kedagi, tahate kõike ise juhtida ja kontrollida. Kodus teeb vähk ka ainult tööd, aga endal on pidevalt tunne, et tehtud ei saa midagi. Nädala lõpus tahab vähk ühele meesterahvale väga muljet avaldada, mitte omakasu eesmärgil vaid mulje pärast. Ja nädala lõpus astute oma töös justkui uude ajastusse, kuidagi edasi ja suure sammu.

LÕVI on sel nädalal konfliktis enda ja teistega. Tahate nii väga teistele meeldida, teete kõike justkui näitamiseks, ise analüüsite pidevalt end ja oma käitumist. Nädala keskel saate aru, et see on tobe ja püüate kõike palju lihtsamalt võtta, võimalik, et lähete isegi peole. Nädala teine pool toob kaasa aga sellise koormuse, et ei ole aega süüa ega magada. Seevastu aga naudite vastasoo tähelepanu. Nädala lõpus on lõvi jälle tujutu ja endassetõmbunud. Kuidagi üksik.

NEITSI võtab nädala algul ette mingi talle olulise jutuajamise, langetate maski ja räägite nii nagu asjad on. See puudutab teie eraelu ja teie kirglikke tundeid. Te justkui tahaks mingit suhet, aga ei näe sellele võimalust oma elus. Täitsa võimalik, et isegi lubate suhtel sündida, aga järgmisel hetkel astute sellest jälle välja. Mida te tahate üldse? Nädala keskel on neitsil tööl justkui hingetõmbepaus, midagi saab tehtud ja midagi tuleb alustada, aga hetke saab hingata. Nädala lõpus keskendute jälle ainult endale. Peaasi, et endal hea on-on neitsi selle nädala lause.


KAALUD lahendavad asju, mis pikka aega lahendust vajanud. Natukene laisad olete praegu, ega väga ei viitsi ka. Kui senini on kuidagi hakkama saanud, äkki saab edaspidi ka. Nii mõnegi teema panete sel nädalal enda jaoks lukku ja võite lõhkuda mõne suhte või anda tööl lahkumisavalduse. Suhtes kaalud veedavad palju aega oma perega ja võivad teha muudatusi kodus või minna reisile. Armukadedus on ka teie selle nädala teema. Nädalavahetuse veedate nii, et ühtegi kohustust ei ole, lihtsalt naudite oma vaba aega. Üpris segane nädal.

SKORPION tegeleb nädala algul oma vanade probleemide lahendamisega ja teeb seda edukalt. Jätate mineviku seljataha ja tunnete end uuele alguse ees enesekindlalt. Teil algab justkui uus elu. Skorpion tunneb nädala keskel nii tugevat tõmmet kellegi suunas, tohutu armumine, otsite püsisuhet, tahaks lausa abielluda, aga nädala lõpus teeb hirm sellele suhtele lõpu. Tööle ei suuda te sel nädalal väga keskenduda ja see põhjustab olukorra, et ülesanded kuhjuvad.

AMBUR alustab nädalat kirega, hoiduge armumisest, saate haiget. Teie hingele on praegu väga lihtne valu põhjustada, te olete liiga hingeline ja avatud. Nädala keskpaigas olete kuidagi salapärane, lõpetate enda jaoks segaseid asju-loobute nendest ja liigute tiigrihüppel edasi. Kohati ei tule see teil välja, aga jätkake proovimist. Tööd on teil palju, motiveerite teisi ja suudate ka vägesid juhtida. Nädala lõpp toob jällegi tööd ja raju seksi-võtke vastu!


KALJUKITS on armukade kellegi noorema peale. Peate väga keskenduma, et end talitseda. Teie nägemus nii tööl kui eraelus erineb praegu suuresti teiste arusaamadest, kipute enda mõtteid peale suruma, tahate kontrollida ja isegi natukene nuhkida. Nädala keskel avate veini ja joote ehk isegi liiga isukalt seda. Nädala teises pooles tuleb teil enda eest seista. Usaldamatus on selle nädala märksõna.

VEEVALAJA tunneb nädala algul, et üks eesmärk ei taha kuidagi täituda, lööte käega ja loobute sellest üldse. Kohe on maailm ilusam, tööasjad sujuvad mõnusalt ja tunnete, et teie panust hinnatakse. Saate kiitust ja tunnustust. Suhtes veevalajad tunnevad end sel nädalal miskipärast üksi, kipute end haletsema. Nädala keskpaigas olete aga nagu kala vees, uued tutvused, uued algused. Nädala teises pooles vaevlevad veevalajad armupiinades, nii mõnelgi on suhteid rohkem kui üks ja tundes kusagiltpoolt survet, tõmbute endasse, te ei suuda aru saada, et mida te siis tahate.

KALAD saavad nädala algul huvitava pakkumise, keegi üritab teid lihtsalt seksile ahvatleda. No võtke vastu! Te tahate kõik otsused ise teha, aga nii palju on segaseid asjaolusid. Ajab jooma. Hoidke nende inimeste poole kes teid pidevalt ümbritsevad, kõik turvaline ja tuttav on teile kasuks. Rahadega on sel nädalal eriti kitsas, kohustusi ja väljaminekuid on nii palju, et te ei jõua nii palju teenida. Hoidke oma tervist, kipute olema kõigele vastuvõtlik.

Ilusat nädalat soovides
Kirsti