TAROSKOOP 5.-11. november.

JÄÄR teeb sel nädalal lõpu teda pikalt vaevanud probleemile. Kuna tegemist on mineviku muredega, võtab toibumine ka natukene aega. Jäärad, kellel on tervisega probleeme, tegelevad nende muredega sel nädalal tõsiselt. Ei ole mõtet kannatada, oht on sattuda ka operatsioonile. Kes külastab hambaarsti, siis sel on ees suuremad protseduurid. Jäär tunneb, et sel nädalal ei edene tema asjad nii nagu ta sooviks, pidevalt on mingid takistused ees. Armastuses tuleb aga jäära ellu keegi minevikust ja suhet otsivad jäärad võivad selle minevikuinimesega plaane pidama hakata küll. Seevastu püsisuhtes olevad jäärad tunnevad, et nende ja partneri vahel on justkui sein, no ei ole kõige lihtsam aeg praegu.

SÕNN on nädala algul kuidagi konfliktne, need konfliktid saavad alguse tema enda sees ja siis laseb ta kõvasti auru välja. Sõnni võib sel nädalal oodata ees kas reis või edutamine tööpostil. Sissetulek võib ka suureneda. Samas ei ole sõnn oma tuleviku suhtes üldse nii positiivne, teda vaevab justkui tüdimus. Kõik küll sujub, aga sõnn tahab midagi muud. Õnneks on keegi, kes annab sõnnile sel nädalal head nõu ja paneb ta mõistma, et klaas on ikka pooltäis. Raha sõnnil on, suhete osas tõmbab sõnni tugevate ja enesekindlate inimeste poole, sõnn naudib nende lähedust.

KAKSIKUD on praegu hirmsas mures oma raha pärast, süüdistavad end tehtud kulutuste tõttu. Ärge põdege, te ei ole priisanud, ju siis oli vaja seda raha ringlusesse lasta. Kaksikud peavad nädala keskel olema ettevaatlikud, nad võivad end liiga ära kurnata, see ei mõju tervisele hästi. Olge ettevaatlikud ka spordisaalis, kaitske oma selga! Need kaksikud, kellel on kusagil üks tore “seksisõber” lõpetavad selle suhte. Suhete osas on kaksikud sel nädalal üldse kuidagi eemalolevad. Natuke egoistlikud. Tööl on kaksikud täpsed ja liiguvad sirgelt enda seatud eesmärgi suunas, aga eesmärgini jõudmine võtab veel aega.

VÄHK kisub oma partneriga sel nädalal korralikult tüli. Ta ei usalda enda kaaslast kohe üldse. Pidage nüüd hoogu, sedasi jätkates olete varsti üksi. Tööl on vähk nagu oma maailmas, kõik tundub huvitav, vähk tahab se nädalal tõesti tööd teha, sel ajal ei ruineeri ta vähemalt enda kaaslast. Kuna vähk on nii töökas, siis muutub ka tema rahakott kopsakamaks. Nädala lõpp muudab vähi leplikumaks, siis tahab ta jälle kaissu pugeda. No armastus ja seks on vähi nädalalõpu märksõnad.

LÕVI elus toimuvad praegu muudatused, lõvi võtab aga aja maha ja mõtleb need asjad enda jaoks selgeks. Mida ja kui palju ta soovib ja elult ootab. Lõvi on natukene väsinud, ta pole saanud väga puhata ja seetõttu lubab ta endale nädala keskel väikese lõõgastuse ning joob end lihtsalt purju. See mõjub talle hästi. Lõvi saab aru, et pole tal häda midagi, kõik sujub. Lõvi januneb oma tegemistes pidevalt tunnustuse ja kiidusõnade järele, neid ta sel nädalal ka saab. See motiveerib teda veel rohkem pingutama. Suhete kaarte lõvil sel nädalal ei ole. Ju siis tema enda maailm võtab praegu kogu lõvi tähelepanu.

NEITSI tunneb nädala algul, et ta on oma tegemistes kuidagi üksi jäänud, teised oleks nagu selja keeranud. Tegelikult see tunne neitsit ei häiri, tema teeb oma asja ikka edasi. Mõned segased olukorrad saavad sel nädalal selgemaks. Ka rahaasjad. Ärge sel nädalal liiga palju kulutage, aga ärge ka koonerdage. Katsuge leida mingi kuldne kesktee. Neitsid vajavad sel nädalal head ja usaldusväärset vestluskaaslast. Nad tahavad, et neid kuulatakse ja samas on nad ka ise head kuulajad. Neitsit tõmbab sel nädalal ka müstiline maailm, see inspireerib neid. (Sel nädalal kirjutavad mulle vist enamasti neitsid 🙂 ) Nädala teine pool pakubki meeldivat seltskonda, head veini ja südamest-südamesse vestlusi. Hea nädal!

KAALUD on nädala algul eriti heas tujus. Nad ei näegi ühtegi probleemi, suudavad kõik halva ka heaks pöörata. Katsuge selles optimismis ikka silmad lahti hoida, keegi võib teil muidu naha üle kõrvade tõmmata. Kaalud kellel on olnud tervisega muresid, seljatavad need mured. Mõelge sel nädalal rohkem endale ja tehke asju eelkõige enda huvist lähdudes, küll teised saavad ise hakkama. Suhetes ei tohi kaalusid praegu ahistada, las nad teevad ja otsustavad ( vähemalt proovivad otsustada) ise. Neile ei või oma arvamust peale suruda. Kaalud tahavad olla liidrid ja juhtida vägesid. Nädala lõpp toob kaaludele armastust, kohe nii palju, et mõni võib abieluettepaneku teha või saada.

SKORPION istub sel nädalal mõnusas turvatsoonis, tegeleb oma hinge harimisega. Skorpionid võiks sel nädalal vallutada joogasaalid, neile kohe sobib praegu selline rahulik tempo ja enesesse vaatamine . Skorpion on sel nädalal väga mõnus võõrustaja ja jutupartner. Samas nädala lõpus võib ta ka vabalt olla kõikide pidude kuumem peoloom. Tööl on skorpionil sel nädalal põhimõte: ega töö eest jookse, küll ma teen. Kui teil on kaelas lahendust ootavaid muresid, siis sel nädalal saate osa nendest õlult heita. Lööb pildi selgemaks ja helgemaks. Tegelege praegu kõigega mis pakub teile naudingut ja head seltskonda.

AMBUR on nädala algul kuidagi nukker, mingi kummaline enesehaletsus tabab teda. Talle tundub, et ta on oma kohustuste ja tegemistega kuidagi üksi jäänud. Amburile omaselt ei jää ta aga norutama, võtab hetkeks aja maha, mõtleb kõik jälle heaks ja ilusaks ja seab endale järgmised eesmärgid. Keegi vajab sel nädalal amburi abi ja ambur tõttab rõõmuga appi. See annab talle endale nii palju energiat ja motivatsiooni, et ambur saab jälle hoo sisse. Nädala lõpp toob uue alguse. Ambur uuendab oma kodu või alustab seal mõne uue ettevõtmisega-igatahes uued algused kodus. Armastuses on ambur nagu hipi, ei saa teised aru sellest, kas võtta teda tõsiselt või on see tema jaoks vaid meelelahutus.

KALJUKITS lõpetab pooleliolevaid asju. Samuti tõmbab teda uute teadmiste poole. Võimalik, et ta leiab endale mõne põneva kursuse või siis asub ise endale midagi uut selgeks tegema. Kaljukits on üldse kuidagi tegus ja hakkamist täis. Kui ta seisab valiku ees, valib ta selle tee, mis teda kiiremini ülespoole viib. Tööl on kaljukits ka sel nädalal ehe karjerist, enda särk on lähemal! Armastuses soovib kaljukits endale praegu tõelist kirge, temas on lihtsalt nii palju elukõudu praegu, et tahaks seda maksimaalselt kasutada. Kellel kaaslane olemas, sel on kirglik nädal ees. Kellel ei ole kaaslast….no tunnen kaasa!

VEEVALAJA on sel nädalal üks õnnelik inimene. Tööl on ta edukas, tema ideed on lennukad, raha armastab teda. Ta ei pea isegi pingutama, lihtsalt mugavalt tegutseb. Suhetes tulevad ta juurde ka need, kes ta kunagi ära põlanud. Veevalaja lihtsalt tõmbab kõike head sel nädalal ligi. Naissoost veevalajad, teil on võimalus sel nädalal rasestuda! Te olete kuidagi salapärased ja otsivad, kättesaamatud ja samas meeldivad kaaslased. Väga ilusad kaardid.

KALAD on enda sees millegagi lõpparve teinud. Tööl on praegu selline aeg, et läheks nüüd edasi, aga miski hoiab pidevalt tagasi. See käib kaladele hirmsatmoodi närvidele. Oma pinged elavad nad välja voodis, kalad tunnevad sel nädalal, et romantika ei ole nende teema, andke lihtsalt raju seksi! Kalad on oma tuleviku osas endaga natukene konfliktis, ühelt poolt tõmbab neid enda kaaslase poole ja teiselt poolt tahaks nad olla omaette ja rahus. Mõlemad variandid tunduvad praegu hirmutavad. Kuidas kalad selle probleemi enda jaoks lahendavad? Kallavad klaasikese ja ei mõtle probleemile!

Ilusat nädalat soovides,

Kirsti