TAROSKOOP 29. oktoober-4. november

JÄÄR saab sel nädalal häid uudiseid oma sissetulekute osas. Peaasi, et ei priiska liialt, pange oma rahaasjad paika, praegu on see oluline. Jäär tunneb, et peab endale natukene puhkust andma, liiga palju on rabatud ja ainult teistega arvestatud. Jäär otsustab sellele nüüd lõpu teha ja endast ka hoolima hakata. Ühel õhtul ta naudibki elu, aga siis koputavad südametunnistus ja kohusetunne uksele ja jäär jätkab sammumist mööda vana rada. Armastuses ei usalda jäär praegu kedagi, ta näeb iga põõsa taga kolli, aga samas ihaleb armastuse järele. Teie igatsusel on valed alused. Keerake pilt õigeks!

SÕNN teeb sel nädalal tublisti tööd, aga talle tundub, et ta ei jõua kuidagi oma eesmärgini. Asi on sõnni enda peas kinni. Armastuses on tal kirgedetorm. Sõnni meeltes on keegi minevikust, keegi kes hoiab ta meeli ja justkui kontrollib ta mõtteid. Sõnn üritab seda eirata-vale! Keda te petate? Iseennast? Sõnn oma uhkuses ei suuda alluda sellele kirele mis teda selle konkreetse inimese poole tõmbab. Seksuaalne tõmme on selle asja nimi. Minge ja rääkige suud puhtaks! Miks te kannatate?

KAKSIKUD arutlevad sel nädalal pereväärtuste üle. Miskipärast on nendega ikka nii, et üks pool räägib üht ja teine teist juttu. Kaksikud vajavad turvatunnet, seetõttu võivad nad kapselduda nende suhtes, kes ei kuulu kaksikute perekonda. Kaksikud ongi sel nädalal väga kodukesksed ja üritavad siluda kõiki suhteid mis vähegi turvatunnet pakuvad, aga seda vaid lähedastega. Kõige muu suhtes on nad üpris eemalolevad ja tõrjuvad.

VÄHK on masenduses ja otsib lahendust. Kõik on ahistav ja piinav. Tüütu. Vähk lõpetaks sel nädalal kõik suhted. Koliks hea meelega kohustustest eemale. Ei räägiks mitte kellegagi. Tal on siiber. Võtke nüüd veidi rahulikumalt, oodake! Pole hullu. Tehke vähemalt tööd, äkki leiate sealt oma elukire üles. Suhetest ei maksa praegu vist teiega rääkida, te olete ju oma peas kõik paika pannud, ei kannata vaidlemist.

LÕVI teeb sel nädalal suhteliselt palju teatrit. Ta tahab jätta muljet, et kõik on viimasepeal hästi, tegelikult on ta teadmatuses. Miski saab läbi ja lõvi ei tea mis tulevik toob. See ärritab teda. Lõvil on praegu hetk, kus ta tahaks logeleda loorberitel, puhata ja saada tunnustust tehtu eest, aga teda vaevab see, et asjad tehtud on. Tegelikult on lõvil ees uued algused, ta on end tõestanud, tema palvetele vastatakse, aga ta ei tea seda veel. Kõik jätkub, kõik läheb sama rada tõusuteed ülesmäge, ärge muretsege! Armastuses on lõvil ka probleem, talle tundub, et see tema kire põhjustaja ei ole talle käega katsutavas kauguses. Astuge see samm, ega muidu ei juhtu midagi!

NEITSI vajab puhkust. Aitab nüüd enese tõestamisest, te olete juba tõestanud end, võite võtta natukene vabamalt. Neitsi tahab nii oma ellu armastust, aga talle tundub, et ei leidu sellist inimest kes oleks tema armastust väärt. Kõigil on ikka mingi viga küljes. Teate, te pole ka ise perfektne, vigadeta inimesi ei olegi! Nädala teises pooles vaevavad neitsit tunded, et tema unistused armastuse osas ongi purunenud, kõik võimalikud kandidaadid on juba võetud ja talle on jäänud vaid tühjad pihud. No nii juhtub, kui ise võimalused kõrvale heidad.

KAALUD on nädala algul kuidagi väga kaitsvas ja tõrjuvas positsioonis. Neil on nii suur hirm petta saada. Nad sulgeks end koduseinte vahele ja ei tulekski sealt välja. Tegelikult ei ole üldse hullu, vaadake hirmust mööda ja imestate ise ka, et tegelikult sujuvad teie asjad üllatavalt hästi. Kaalud kardavad sel nädalal depressiooni, paha tuju jne… kogu aeg kahtlustavad, et nende meeleoluga on midagi viltu. Teised teie ümber arvavad sama, sest te lihtsalt kõigute seinast-seina. Jumal küll, teil ei ole midagi häda, ärge tekitage ise paanikat. Tervise osas hoiatus: ärge istuge liiga palju ja ärge tõstke raskeid asju! Armastuses on teemaks nädala teine pool. Kiusatus on õhus!

SKORPION on sel nädalal nagu tank. Tema rühib oma eesmärgi poole, teda ei peata miski. Skorpion teab, et kui kõik tehtud saab, siis ootab ees puhkus ja see on võimas motivaator. Raha armastab skorpionit, aga ta on selle ka auga välja teeninud. Suhetele ei jää skorpionil sel nädalal väga aega, ta teab, et peaks sellele teemale ka aega pühendama, aga no ei jõua praegu. Kellel on perekond, see saab praegu piisavalt etteheiteid, aga eesmärk pühendab abinõu. Te ju natukene aega tagasi just pühendasite end perekonnale! ( Skorpioni mõtteviis).

AMBUR on turvatsoonis, väljuks sealt, aga praegu pole vist mõtet. Ambur on tegelikult väsinud, aga ta ei näita seda kuidagi välja. Hea meelega tõmbaks kardinad ette ja magaks päevade kaupa, aga kahjuks ei ole see võimalik. Head uudised ootavad amburit sel nädalal, tal on paar lihtsamat päeva ees, on aega mõelda oma mõtteid ka. Armastuses on amburiga kummalised lood. Ta on nii silmini armunud. Miski ei mõju amburile nii hullult, kui oma tunnete varjamine. See väsitab teda rohkem kui kiire tempo. Aga õnneks kestab see tema puhul vaid paar päeva.

KALJUKITS teab täpselt mida ta tahab ja ootab järgnevalt ajalt, aga ta ei viitsi praegu oma sihtmärgi suunas liikuda. Ta ootab, et asjad sujuksid ise. Imelikul kombel need asjad sujuvadki, aga kogu au edu eest läheb ikka kaljukitsele. Tööl on ta põhjalik ja analüüsiv, iga sammu kaalub läbi-see on isegi natukene tüütu. Armastuses on kaljukits jälle endise kaaslase juures tagasi, ta ei viitsi praegu uute asjadega tegeleda. Kokkuvõttes, väga hea nädal ja hoiatus: ostke lotopileteid-teil võib õnne olla!

VEEVALAJA on tööl mugavustsoonis, see nädal ei motiveeri teda. Teeb nii palju, kui vaja ja nii vähe, kui võimalik. Veevalaja nädala märksõna on armastus. Teda tõmbab kellegi poole kes on kas suhtes või ei ole temast huvitatud. Aga veevalajakene ei suuda oma mõtteid sellelt inimeselt eemale saada. Kõik muu võib oodata. Ta on isegi nõus rahaliselt kehvemini toimima, peaasi, et ta saaks keskenduda oma probleemile-armastusele! No selline nädal ongi! Sel nädalal kirjutavad mulle põhiliselt veevalajad-ma võin mürki võtta!

KALAD on enda sees tormi seljatanud, nüüd tegelevad nad eneseanalüüsiga-kuidas end järgmise tormi eest kaitsta. Suhteliselt igav nädal, ei mingeid muutusi. Kõik läheb justkui joont mööda. Nädala teine pool on kaladele natukene lootustandvam, nad saavad iseenese käest vabamaks, mõtlevad vähemalt rahale ja seda on neil piisavalt-toob naeratuse suule küll. Nädala lõpus tunnevad kalad, et nad on siiski teistele inimestele vajalikud ja ka pere ei saa ilma nendeta, see tekitab tunde, et nad ei olegi niisama ulpimas siin vetes. Tegelikult sõltub kaladest sel nädalal palju, aga nad keelduvad seda endale tunnistamst-see nende viga ongi, aga vahel tahame me kõik end veidike haletseda.

Põnevat nädalat soovides,

Kirsti