TAROSKOOP 7.-13. jaanuar.

JÄÄR tunneb sel nädalal, et talle on justkui selg keeratud, ta oleks nagu kõiges üksi. Jäär on uhke, ega ta raskuste puhul abi ei küsi, pigem käitub teiste suhtes natukene survestavalt ja tüütult. Vale valik! Jäär ei peaks sel nädalal üldse otsuseid langetama, iga otsus kipub ikka nihu minema. Targem oleks teha meeskonnatööd, aga kuna jäär mossitab ja targutab, siis istub ta nädala lõpus pea kätel ja ahastab. Selle nädala lõpus saan ma kirju arvatavasti just jääradelt. Ise ajate end ummikseisu! 

SÕNNI nädal algab mõnusalt. Ta tegeleb asjadega, mis teevad teda õnnelikuks, ta veedab mõnusalt aega, ta elab justkui oma maailmas. Õpib midagi juurde, tööl kuulatakse tema ideid, jutt jookseb, kõik sujub imeliselt. Nädala teises pooles käitub keegi aga sõnniga natukene üleolevalt, näitab talle justkui koha kätte ja see rikub sõnni tuju pooleks nädalaks. Ta süüdistab end, tunneb end tõrjutuna, petetuna ja hingelises pankrotis. Muide, oma rahal hoidke sel ajal silm peal, võite mõne väga rumala ostu teha, kulutate nii palju raha, et pärast kahetsete. 

KAKSIKUD tahavad sel nädalal kuidagi eriti tublid ja korralikud olla. Võimalik, et olete seadnud endale mingi eesmärgi ( võtan paar kilo alla, ei joo veini või jätan suitsetamise maha). Keda te petate, salaja ju ikka pahetsete! Nädala keskel tunnevad kaksikud end hästi, tööl asjad sujuvad. Kodus aga ootavad teid pahandused. No ei ole kõik nii nagu teie soovite, põhjus võib peituda nii rahas kui selles, et tunnete end kuidagi ahistatult. Nädala lõpp toob kokku hea seltskonna ja mõnusa olemise. Kaksikute tuju paraneb.  

VÄHKI ei tohi sel nädalal tülitada! Eriti ajavad teda närvi kodused kohustused. Ta võtab kõike isikliku rünnakuna, kõik tahavad midagi! Vähk tunneb, et tal on nii siiber kõigest ja tema pere justkui kiusab teda meelega. Mida vähk siis teeb? Läheb välja, kutsub sõbrad külla või leiab muu variandi, et hoiduda tüütutest asjadest eemale, ta vajab vaid meelelahutust ja sellel on positiivne tulemus-nädala lõpus saab vähiga juba normaalselt suhelda.

LÕVI vaevleb kiusatuste küüsis. Vallalised lõvid on leidnud uue saagi, suhtes lõvid vaatavad vasakule. Lõvi ei talu praegu rutiini, ta võib püüda olla korralik, aga no ei tule välja. Rutiin teeb lõvi kurjaks ja ajab jooma. Nädala keskpaigas hoidke oma tervist, kui teid on miski juba pikalt vaevanud, siis tagumine aeg arsti juurde minna! Tööl teeb lõvi edusamme, need saavad ka premeeritud. Lõvi tahaks praegu sõita kusagile palmi alla ja elada hipielu-nii, et õhtul ei tea mida järgnev päev toob. 

NEITSI on olnud tubli ja teinud kõvasti tööd, nüüd loodab ta natukene puhata ja mängida. Neitsi on tegelikult väsinud. Kergemaks läheb, aga mitte oluliselt. Ei lasta teil diivanil lebotada, sihid ja eesmärgid on endiselt ees ja te peate veel pingutama. Suhete osas on neitsi sel nädalal võrgutaja. Armastus teda ei huvita, seks huvitab. Nädala teises pooles mõtleb neitsi palju sellele, et mis suunas edasi liikuda. Tema jaoks peab see sel nädalal selgeks saama. No peaaegu saabki, aga mida vähem te oma plaanidest valjuhäälselt räägite seda parem. 

KAALUD on sel nädalal oma tujudega hädas. Justkui tahaks olla selline perekeskne, aga samas on nii palju ahvatlusi. Tahaks olla kodus, aga õu kutsub. Tahaks olla truu, aga nii palju ilusaid inimesi on ümber. Küll on raske. Kaalud valivad kesktee, kord nii, kord naa. Kaaludel on sel nädalal nii palju kohustusi kaelas, nad on lausa lämbumas selle kohustustekoorma all, süüdistavad end, et ei osanud õigel ajal “ei” öelda ja peavad nüüd vaikides kannatama. Ja raha on ka kuidagi kuritegelikult vähe. Aga kaalud mõtlevad, et mis seal siis ikka, rügan edasi, olen veel tublim. 

SKORPION tunneb, et veel natukene ja siis saab puhata. Paljud skorpionid on broneerinud endale soojamaareisi ja elavadki praegu vaid selle nimel ja ootuses. Nad on lihtsalt väsinud, nad on oma tervisele liiga teinud, nad on seda reisi ja puhkust igati väärt ka. Ja keegi teine võiks selle ka kinni maksta! Suhetele skorpion praegu ei jõua mõelda, küll puhkuse ajal mõtleb. Praegu tuleb veel hoolega tööd teha. Tööl on skorpion kohusetundlik ja põhjalik. Nädala lõpus vajab ta aga lõõgastust, “andke massaaži ja kuulake mu muresid!”

AMBUR saab hetke hinge tõmmata, aga seda vaid korraks. See mis seal eespool paistab, no sellel on vaid üks nimetus: töö. Sel korral on ambur läinud liiale, ta ei suuda seda kõike ära teha! Nii võivad arvata teised, mitte ambur ise. Tema võtab peale paari vaba päeva end kokku, sukeldub oma maailma ja rabab end oimetuks. Sel korral on tal võimalik selle rabamise juures ka midagi uut õppida. Ja ambur tõuseb veel kõrgemale pjedestaalile. Ärge siis unustage oma töö eest ka tasu küsida! Nädala lõpus kulutab ambur kõvasti raha ja naudib elu. Siis rügab edasi. 

KALJUKITS on suhtelainel. Vallalised kaljukitsed on kahevahel, neil on kaks partnerit ja nad ei tea kumba võtta, kumba jätta. Ega nad ei otsusta ka. Alluvad kiusatusele ja vaatavad mis saab. Tööl on kaljukits enesekindel, kuulab eelkõige ennst. Oma asjadest ei taha kaljukits sel nädalal väga rääkida, tal on tunne, et teda ei mõisteta.Nädala lõpus annab aga üks naisterahvas teile nõu, kuulake teda, sellest võib teil edaspidi palju abi olla. Nädala lõpus veedab kaljukits aega sõpradega ja on justkui karjajuht-tema pakub välja ideid ja tema on algataja. Võite isegi mingi reisikese ette võtta. 

VEEVALAJA on eneseuhkusega liiale läinud, saab ise ka aru. Suhtes veevalaja on oma kaaslasele enda edevusega liiga teinud. Veevalajal on praegu nii palju saladusi, ta istub oma maailmas. Paneb enda energia töösse, et mitte arutada suhteteemat, sest suhtes veevalajad ei ole oma kaaslasega praegu üldse ühel lainel. No ei ulatu teineteiseni. Nii palju kahtlusi… Aga veevalaja tahab praegu hoopis tuge, tunnustust ja actionit. 

KALAD on sel nädalal napisõnalised. Neile tundub, et nemad näevad maailma teisiti kui teised inimesed. Nad soovivad parandada enda minevikuvigu ja tahavad osadele asjadele elus üldse selja keerata. Kalad võivad sel nädalal tööl vihastada, saadavad kellegi pikalt ja mossitavad omaette. Tööd teevad ikka tublisti edasi. Suhetes on kalad toetavad, aga neid huvitab praegu füüsiline suhe rohekm kui vaimne.