TAROSKOOP 14.-20. jaanuar.

JÄÄR jätkab enda kiusamist, kohe eriti julmalt. Miks te enda õlule nii palju kanda võtate? Jäärale tundub, et teda ei usaldata ja selle teadmisega krutib ta end ise üles. Andke nüüd otsustamine ja planeerimine kellegi teise kätte, tõmmake hinge, sest te olete seadnud endale praegu eesmärgi mida te ei suuda täita. Laske natukene lõdvemaks, see on haiglaslik enesepiinamine. See ei aita teid, et te igal õhtul end magama joote, hoidke enda tervist. Jäär võiks sel nädalal tegeleda hoopis kodu sisustamise ja küünlavalgusõhtutega, see oleks palju kindlam viis edasi minna, maailm omandaks jälle värvid teie silmis. 

SÕNN alustab nädalat meeldivas seltskonnas, eriti sobivad talle praegu lapsed. Nendega on kõige turvalisem. Nädala algul tuleb sõnnil kohe end millegi uuega kurssi viia, midagi ehk õppida. Sõnn on kuidagi kaitseasendis, ta peab justkui tõrjuma kellegi rünnakuid. Küsige ses osas abi, kellegi teise arvamust. Nädala keskel liigub sõnn sujuvalt oma eesmärkide poole, no kahjuks on ikka tagasilööke ka ja sealt kust ei oska oodatagi. Sõnnil on eesmärk ja kui tema endale sihi ette seab, siis liigub ta kasvõi väikeste sammudega, aga kindlalt edasi. Nädala lõpus võib sõnn end väikesest salasuhtest avastada, aga talle meeldib see olukord, kuidagi eriti motiveeriv!

KAKSIKUD tunnevad sel nädalal, et nad tahavad omaette olla. Neil on mingid enda asjad mis on tegemata ja, et need tehtud saaks, selleks vajavad kaksikud üksiolemist . Üldse on nad kuidagi kinnised sel nädalal. Kellel on just olnud tervisega probleeme, siis kuigi teile tundub, et kõik on nüüd hästi, ärge liiga vara hõisake. Kontrollige enne. Teie pilt on praegu kuidagi pahupidi, te näete asju mingist enda vaatenurgast ja see erine oluliselt teiste omast. Kaksikute ümber on praegu palju elektrit, nad ärrituvad kergelt ja haigestuvad kergelt. Ise teete liiga endale. Aga tööasjad sujuvad teil nagu õlitatult! Tehke siis sel nädalal lihtsalt tööd!

VÄHK peab sel nädalal tööl ettevaatlik olema. Keegi susib teie seljataga. Justkui teised kõik teavad, aga teie ainsana olete infost ilma jäänud. Sellise olukorra põhjustajaks võib olla tumeda peaga naisterahvas, mängus on veidike omakasu. Suhetes tunneb vähk, et kuigi ta on kellegi suhtes natukene liiga tõrjuv olnud, on see inimene ikka armastust väärt. Vähk on sel nädalal hooliv ja tähelepanelik. Õrn ja hell, aga salapärane. Räägib küll, aga pool jätab ikka endale. 

LÕVI on väsinud, aga õnnelik. Ta naudib oma tööd, sest tal tuleb see hästi välja. Armastuses otsib lõvi praegu vastuseid. Ta tunneb, et on mänginud justkui kedagi, kes ta tegelikult ei ole. Lõvi on oma seksapiiliga allutanud oma väljavalitu, aga nüüd tahaks, et keegi lihtsalt kaissu võtaks, et ei peaks enam võimumänge mängima. Rahaga on lõvil nii, et ärge nüüd priisake, muidu on pangakaart järsku tühi!

NEITSIL tuleb igati hea nädal! Neitsi rügab raha nimel ja edukalt. Kõik mis ette võtab, kõik edeneb ja mängleva kergusega. Neitsile tundub, et see nädal lihtsalt soosib teda, ta ei peagi midagi tegema, kõik teeb end ise. Neitsi on heas tujus, võtab ette uusi asju, saab hakkama enda eluga ja suudab ka teisi aidata. Ja teda imetletakse, temalt küsitakse nõu, ta on justkui igal pool oodatud. Ja oma partneri silmis on neitsi eriti ihaldusväärne. Vallalised neitsid saavad lihtsalt seksi. 

KAALUD vabastavad end sel nädalal kõigest mis neid ahistab. Kellel on käsil suhe kus puudub usaldus ja ahistatakse teineteist, siis kaalud astuvad välja. Nendel saab kõigest painavast mõõt täis. Kaalud tahavad mõnusat olemist, head seltskonda, tegeleda enda huvialadega. Neil on küll tunne, et tööd nad sel nädalal teha ei viitsiks, see on ka justkui kohustus, aga vähemalt on nad head manipulaatorid…meelitavad kellegi enda eest kohustusi täitma ja pärast naudivad tulemust. Tehtud ju!

SKORPION on sel nädalal armastuselainel. Suhtes skorpionid tunnevad, et neil on kaaslasega omavahel olemiseks aega väheks jäänud, seega otsustavad nad selle aja nüüd võtta. Nende kirg ei ole kerge uuesti tekkima, sest liiga palju aega on kulunud vaid enda upitamisele, skorpion tunneb end ses osas natukene süüdlasena. Kui teil on aga lapsesaamissoov, siis nüüd on eriti soosiv aeg! Vallalised skorpionid võivad leida selle nädala algul kellegi, kes jääb nende ellu pikemaks. Skorpioni nädal toob romantikat, armastust ja kirge. Tööl on skorpionil kõik hästi, lihtsalt ta on enda suhtes natukene liiga kriitiline. Hingake nüüd kaks-kolm korda sisse-välja ja uhage siis edasi. Kõik sujub. 

AMBUR alustab nädalat lõpetamistega. Midagi, millest ta on ammu soovinud loobuda, aga pole julenud, nüüd saab hakkama. Mõni pahe äkki? Ambur teenib sel nädalal raha, aga tema jaoks pole seda ikka piisavalt. Ambur suhtub sel nädalal kõigesse suure kirega, tööd teeb nii, et tulejutt taga ja armub ka nii, et leegid löövad pea peal kokku. Omaette aga analüüsib enda olukorda. Oht on langeda suhtes kaaslase lõksu! Olge ettevaatlik! Samas suhtesolevad amburid leiavad sel nädalal kaaslase nõudmisel tema jaoks isegi aega!

KALJUKITS on sel nädalal kuidagi sõjakas, talle tundub pidevalt, et teda rünnatakse. Ka tema enda pere poolt. Kaljukits muutub kidakeelseks ja otsib midagi, mis ta hingerahu jälle tagasi tooks. Kuidagi leiab ta end oma kunagiste unistuste keskel ja see tuleb kaljukitsele igati kasuks. Ta võib hakata tegelema millegagi, millest ta on ammu unistanud, aga milleks pole aega jagunud. Igatahes õpib kaljukits nädala teises pooles ka miskit uut ja on sellest ise suures vaimustuses. 

VEEVALAJA on sel nädalal maagiaküüsis. Teda paelub kõik ebatavaline. Sel nädalal võtavad minuga siis ühendust just veevalajad. Veevalaja imestab ise ka endaga toimuva üle, hinges on uued tuuled ja algused. Samas tundub talle, et  keegi justkui kontrollib tema elu, aga tema tahaks ise seda kontrolli omada. Veevalaja ei taha praegu piiranguid, need ahistavad teda. Kõige hullem on olla tema suhtes armukade! Veevalajal on vaja praegu natukene ahastada ja end oma olukorras süüdistada, siis saab sisikonna puhtamaks. 

KALAD on kiusatuse ees. Kalade sees on tõeline sõda. Kalad kaaluvad kas lõpetada miski, mis nende hinge toitnud on või suruda eneseuhkus alla. Kalad tunnevad, et kaaslane ei ole oma tegemistes tema suhtes aus. Uus algus tundub käeulatusest väljaspool. Samas tahaksid nad väga kellegi eest hoolt kanda, kellelegi toeks olla. Kalad tõmbuvad liiga endasse, muutuvad kinniseks ja ei taha sel teemal rääkida. Nädala lõpus annavad nad siiski alla, ise tunnevad, et teevad valesti, aga mis seal ikka. Kindlas paarisuhtes kalad soovivad oma ellu muudatusi, see ei ole hea mõte! Vale aeg muudatusteks. Te olete praegu kuidagi liimist lahti, ärge tehke otsuseid.