TAROSKOOP 21.-27. jaanuar

JÄÄR läheb sel nädalal palgavestlusele. Talle aitab! Nii palju tööd ja liiga vähe raha. Kuigi teile tundub, et te ei jõua soovitud tulemuseni, ärge jätke jonni. Jõuate küll! Suhetes liiguvad vallalised jäärad kellegi ammuse tuttava kaissu ja armastus tärkab taas! Sel korral võib see isegi püsima jääda. Suhtes jäärad aga armuvad oma kaaslasesse justkui uuesti. Muide, jäärad mõtlevad praegu nii lapsesaamise kui uute alguste peale. Osa nendest algustest moodustavad küll illusioonid, aga vähemalt on jäär lootusrikas.

SÕNN, mis siis nüüd lahti? Sõnnil on nii palju hirme tuleviku ees. Talle tundub, et ta on ehitanud õhulosse ja seetõttu kõnnib lihtsalt mööda tuttavat rada edasi, kartes libastuda vasakule või paremale. Sõnn õpib sel nädalal palju uut, suunabki oma energia uutesse teadmistesse, ta väldib nii oma kodus tuntavat tühjust. Sõnn ümbritseb end parem meeldiva seltskonnaga, saab tunnustust ja kiidusõnu. Tegelikult otsib vallaline sõnn kedagi, kelle suhtes tunneks ta füüsilist tõmmet ja kes tekitaks soovi perekonna loomise järele. Suhtes sõnnid otsivad lihtsalt kiusatusi, põnevust. Igapäevarutiin tapab nad. 

KAKSIKUD tahavad nüüd jätta mulje, et neil läheb paremini kui tegelikult läheb. Reaalsus on see, et nad liiguvad väikeste sammukestega oma äikesepilvest välja ja loodavad, et ees ootab ilusam tulevik. Praegu on küll tunne, et “millega ma selle olukorra olen ära teeninud?”. Suhtes kaksikud ei mäleta enam täpselt miks nad oma kaaslasesse armusid? See põhiline põhjus on justkui peidus. Vallalised kaksikud patustavad aga suhtes inimesega. Kaksikutele tuleb mõistus pähe panna, nad lihtsalt on jälle armunud, aga totaalselt valesse inimesse. 

VÄHK väljub jälle mingist kaosest. Teda ikka vahel tabavad sellised vulkaanipursked. Nüüd tundub talle, et kaosega on lõpp. Suhtes vähid võivad tahta aja maha võtta, et tuleviku osas järele mõelda. Vallalised vähid aga hoiduge suhtes südametemurdja eest. Vähk ei taha praegu millelegi ega kellelegi alluda. Tal on endal nii palju energiat, et ta tahab ise vägesid juhatada. Millegipärast ilmub aga välja keegi, kes kõik vähi plaanid nurjab ja paneb ta kogu üldist pilti tagurpidi nägema. 

LÕVI nädala algus on kohutav! Enesehaletsus ja enese süüdistamine. Lõvi tunneb end nii üksi, kõigist hüljatuna. Tal on hirm, et ta ei tõusegi enam jalule. Tõusete küll ja kuidas veel! Ümbritsege end parem meeldiva seltskonnaga, nautige elu ja jätkake oma seatud sihi poole sammumist. Mida te haletsete end? Õnneks on lõvil toetav perekond ja sõbrad, nemad ei lase loomade kuningal end kehvasti tunda ja upitavad ta jälle jalule. Nädala lõpus tunneb lõvi, et tegelikult on ta ikka üks väärt maiuspala. 

NEITSI on siis sel nädalal see tähemärk, kes mulle kirju kirjutab. Neitsi on segaduses. Ta ei tea enam mis on reaalsus ja mis illusioon. Neitsil on nii palju ideid, aga nende teostus takerdub pidevalt millegi taha ja see on nii ebaõiglane. Neitsi kahtlustab needust või kurja silma. Raudselt on mõne vale sekspartneri kaasa talle halba soovinud. Niisama ei saa asjad nii halvasti minna. Neitsi kallab veini klaasi, mõtleb järgi ja asub vastuseid otsima. 

KAALUD on pidevalt kahevahel. Ühel hetkel täiesti ebakindlad, teisel hetkel tunnevad nad, et valitsevad maailma ja kontrollivad täielikult enda elu. Nad on justkui äraootaval seisukohal, aga aja sisustamiseks kukuvad keset nädalat pidutsema nii, nagu homset ei oleks. Järgmisel hetkel tõmbuvad nad endasse ja ei taha kedagi näha, sest neile tundub, et miski ei õnnestu nii, nagu nemad soovivad. Siis jälle loobuvad nad sellest mõttest ja asuvad ülespoole rühkima. Kuigi kaalud tunnevad, et see nädal imeb neist viimsegi verepiisa, jätavad nad teistele mulje, et kõik on viimasepeal hästi. 

SKORPION otsib lahendusi teda vaevavale probleemile. Ta ei taha sellest kellegagi rääkida, tal on eesmärk ise oma asjadega hakkama saada. Samas, kui te kuulaksite mõnd targemat inimest, siis oleks probleem ka lahendatud, aga eks te ise tea. Jõuate nii ehk naa õigele otsusele. Nädala lõpus tabavad aga skorpionit romantilised meeleolud, siis tahab ta ilusat õhtut ja ei hoia selle pealt ka rahaga kokku. Ei peagi, vaeseks te ei jää!

AMBUR on sel nädalal segaduses. Energiat tal on. Ideid on ka. Uued algused ootavad, aga amburit vaevavad kahtlused, ta justkui ei usalda mitte kedagi. Ambur on sel nädalal kuidagi oma maailmas, ka amburit huvitab sel nädalal maagia. Mida saatus öelda tahab? No ma siis ootan teie küsimusi. Ambur tahab olla kodus, põletada küünlaid, tegeleda oma hingega ja leida sellele toitu. Aga ta ei saa, sest ta on juba varasemalt end nii paljude kohustustega sidunud, et tuleb end toast välja ajada. Mida ambur teeb? Petab end, et seda tal just vaja ongi ja sukeldub pea ees tegutsema.

KALJUKITS pühendub nädala algul oma hingele. Võimalik, et läheb joogasse või hakkab tegelema mingi muu idamaise hingeabiga. Nii mõnigi leiab tee kirikusse. Oma hinge eest hoolitsemine on kaljukitse nädala alguse põhiteema. Teatripiletid, kunstisaalid…kaljukitse teema. Tal on tunne, et vaid nii hoiab ta end praegu püsti. Kaljukits kardab hirmsasti oma pere pärast. Miks? Kõik on hästi, ärge muretsege. Nädala lõpp toob kaljukitsele uusi ideid ja plaane, need raputavad ta üles ja ta suudab ka teisi veenda, et nad tema ideedega kaasa tuleks. Igatahes tunneb ta nädalavahetusel end juba nagu paradiisis, õiged inimesed ümber ja teeb vaid seda, mis talle rõõmu valmistab. 

VEEVALAJA jaoks on see nädal lõppude nädal. Nädal algab kohe sellega, et veevalaja teeb millelegi lõpu. Ja siis vajab ta toetust ja hoolitsust. Tema peas on juba aga uus asi sündinud ja see vajab nüüd kogu tema tähelepanu. See meeldib veevalajale. Ta ei usu ise ka, et see tõesti kõik juhtubki päriselt. Suhetes tunneb veevalaja, et tema kaaslane ei usalda teda üldse, aga veevalajale ei lähe see praegu kuidagi korda. Tal on oma siht nii tugevalt silme ees, et ta jookseks selle nimel kasvõi läbi müüri. Ja oma sihti hoiab ta saladuses. Kuidagi kinnine on ta sel nädalal. 

KALAD on sel nädalal täiesti ebastabiilsed. Nädala algul loovad nad midagi uut, on toetavad ja abivalmid. Järgmisel hetkel lõhuvad nad kõik maatasa. Ka suhetes. Siis leiavad, et tegid valesti ja pakuvad jälle oma hoolt ning armastust, nad isegi ise usuvad sellesse ja selle kestvusesse, aga siis kaotavad jälle usalduse ja leiavad, et kaaslane või partner ei vääri üldse nende usaldust. Nii see sel nädalal ongi. Kalad loovad ja lõhuvad. Aga selle kõige juures ootavad nad tunnustust ja toetust. Nädala lõpus otsustavad nad, et kõigele vanale tuleb kriips peale, algab uus elu! No ootame uue nädalani!