TAROSKOOP 7. – 13. oktoober.JÄÄR on trotsi täis, tahaks kõigele “ei” öelda, hing on täis ja süda tühi. Jäär vajab üksindust ja omaetteolemist, tegelikult puhkust. Suhetes tunnete, et kaaslasega on justkui sein vahel, aga pole hullu, te olete ise selle seina endale välja mõelnud, nädala lõpus saate sellest aru, aga siis on teil uus mure: mida ma tegelikult üldse tahan?

SÕNN peab sel nädalal läbirääkimisi ja suhtub nii töös kui eraelus umbusaldavalt. Kardate, et teid tahetakse tüssata ja seda just rahaliselt. Teile tundub, et teid tuleks sel nädalal kloonima, nii palju tegemisi. Te ei ole sel nädalal üldse meeskonnamängija, sest tulete ise kõigega üksi paremini toime ja usaldate ka vaid ennast.

KAKSIKUD on sel nädalal head juhid, teete õigeid otsuseid ja ka siis kui teised selja keeravad, viite teie alustatu lõpule. Nädala keskel veedate mõnusalt aega sõprade seltsis, mida vähem tõsiseid jutte, seda parem. Te kipute sel nädalal olema “nädala armuja”, aga ikka valedesse inimestesse.


VÄHK tahab särada, kõigile meeldida, täiega lantida ja ennast nautida. Samas kodus on vähil hoopis teised tujud, ta on pigem mossis ja seda eelkõige rahaliste probleemide tõttu. Vähile tundub, et tema unistused ei kipu täituma, aga nädala lõpus võtab ta end kokku ja jätab selle tusatuju maha.

LÕVI vajab kirge, põlemist, armastust… Aga ta ei ulatu praegu kuidagi nende tunneteni, töö segab! Töö ei huvita lõvisid sel nädalal mitte üks raas. Te kohtate sel nädalal kegagi, kes teil põlved nõrgaks võtab, aga see suhe jääb kuidagi poolikuks. Kumbki ei näita oma tegelikke tundeid välja. Halloo, suured inimesed!


NEITSI istub oma minevikus, tahab sellega lõppu teha, pettumused unustada ja fööniksina tõusta. Samas olete te ikka kuidagi kaitsepositsioonis, hoiate oma tunded endale. Nädala keskel otsustate, et jooksete uue alguse nimel või läbi seinte, aga mõtteks see teil jääbki. Ikka istute ja ootate, et midagi juhtuks ilma teiepoolse panuseta. Te üldse teate mida te tahate? Seevastu tööl on neitsi pidurdamatu, siht silme ees.

KAALUD ei ole selle nädala lemmiklapsed. Kõik on valesti, kõik inimesed on tüütud, midagi ei viitsi teha, kõik ahistab ja ajab kohutavalt närvi. Raha on ka vähe, perekond on tüütu… Võtate aja maha ja loodate, et läheb paremaks. Ei lähe, petate end lihtsalt. Nädala lõpus avavad kaalud veinipudeli ja pidu jätkub pikemalt…

SKORPION alustab uute ettevõtmistega, naudib head seltskonda ja oma tegemisi. Kokkuleppeid sõlmides olge pigem kahtlustav kui usaldav. Tuleb kasuks. Nädala keskel ilmub teie ellu inimene minevikust, olge siis kõigeks valmis. Suhetes on skorpion praegu nagu kala vees, valib ja saab parima.

AMBUR on nädala algul kuidagi tujutu, ise süüdistab end selles. Kõik tundub metsikule amburile tuttav ja liiga rahulik. Lootust on, aga liiga rahulik. Suhtes amburid peavad ettevaatlikud olema, üks kodutüli ja teie kaaslane läheb välja ning leiab endale kohe kellegi, kes astub teie asemele. Vallalised amburid puutuvad kokku kellegi poolt tuleva armukadedusega, aga see amburile meeldib.


KALJUKITS on endaga hädas. Hing on haige ja tahaks juba esmaspäeval veini juua. Kaljukitse vaevab armukadedus, ta süüdistab enda pahas tujus needusi ja kõiki teisi inimesi. Võtke elu lihtsamalt, sujub kõik palju paremini. Öelge ei asjadele mida te teha ei taha ja juba hakkab parem.

VEEVALAJA on nagu lind puuris, tahaks lennata, aga ei saa välja. Just selline tunne tabab teid juba esmaspäeval. Veevalaja nädal on väga asjalik, tegelete rahaga, miskipärast on seda vähem kui lootsite, aga see mõjub teile pigem motiveerivalt. Võtate end kokku. Seevastu suhetes ei ole teil just kõige parem aeg, püüate või ei püüa, kaaslane on kuidagi käeulatusest kaugemal.

KALAD tahavad suhetes rahu ja harmooniat, aga vaatavad pidevalt hirmunult ümber, ega kusagilt mõnd ootamatut hammustust ei tule. Te vajate sel nädalal rahu ja vaikust, keerate nii mõnelegi teemale oma elus selja ja vaatate tulevikku. Kalad loovad endale illusioone ja samas vihkavad neid. Unistamist täis nädal. Te tlausa janunete tähelepanu ja tunnustuse järele. Väga segan

Ilusat nädalat sulle

Kirsti