TAROSKOOP 8.-14. juuliJÄÄR on järgmise nädala algul kiusatuse küüsis (kui ta on vallaline). Teda lausa rebib kellegi poole, see on seksuaalne kirg ja tung armastuse järele. Kui jäär kiusatusele alla annab, naudib ta hetke, lendab taevas, aga teeb paraku vea ja nutab pärast end süüdistades silmad peast, joob end ahastusest täis ja tunneb end siis jälle kõikvõimsana. Suhtes jäärad naudivad romantikat ja seksi, tööd ei viitsi ka teha, sest raha antakse liiga vähe, aga kohusetundlik jäär teeb ikka kõik korralikult ära. Suhtes jäärad muutuvad nädala lõpus kahtlustavaks ja norivaks-unustage ära, ärge õelutsege!

SÕNN võib praegu alustada uute ettevõtmistega-kõik sujub. Tülide ja lahkarvamuste puhul keerab sõnn lihtsalt selja ja ajab oma asja edasi. Tema tunneb end oma töös kindlalt ja turvaliselt. Ärge ainult mugavustsooni sattuge, see on ohtlik. Teil peab ikka pidevalt vallutatav mäetipp ees olema. Armastuses tunneb sõnn, et vanad asjad hakkavad minevikku jääma, sõnn liigub edasi. Sel nädalal tahavad sõnnid endale kaarte lasta lugeda, et kus see armastus siis on? Tehke tööd, praegu on see esikohal!

KAKSIKUD võivad saada pakkumise kedagi asendada või asuda kellegi asemel uuele tööpostile. Kaksikutel ongi praegu uusi väljakutseid vaja, nad tunnevad, et on enda töös jõudnud sinnamaale, et kõik on liiga lihtne ja sujuv, igav hakkab nii.
Uued algused toovad aga kaksikutele tunde, et nad elavad ja miski liigub. Nädala teine pool on kakikutel armastust täis, nad kohe tahavad olla kaisus ja kuulda ilusaid sõnu.VÄHK tunneb nädala algul, et kõik sujub ja asjad laabuvad. Tunneli lõpus on valgus, aga siis kukuvad tööd-tegemised jälle kohe kaela. Rahaahnus ei luba vähil öelda, et ta puhkab! Nii teeb ta natukene nägusid ja analüüsib suutmatust enda eest seista. Järgmisel hetkel lahendab ta kõik tööd pintslivibutusega ja võib end diivanile kerra tõmmata. Vähid saavad energiat lastelt ja teatrist-võtke mu nõu kuulda. Suhtes vähid on sel nädalal perepead-nii nagu nemad ütlevad, nii nende kaasad ka toimivad.

LÕVI tunneb, et kodus kasutatakse teda nagu koduabilist, kõik tahavad midagi, kõik nõuavad midagi, aga talle ei pakuta vastu ühtegi teenet. Lõvi vajab praegu tähelepanu ja tunnustust. Nii võib ta minna välja ja flirtida nii, et maa sulab, ta on valmis petma imetluse nimel, aga kui asjaks läheb, jookseb lõvi koju. Vähemalt saab ta oma imetlusekarikasse jälle kütust ja elu võib edasi minna. Tööl on lõvil hirmud, ta tahab teha karjääri, tahab olla parim, aga ei ole üldse kindel, et asjad tema soovikohaselt ka lähevad. Ärge liiga püüdlikuks ka muutuge!

NEITSI tahab tähelepanu ja kõigile meeldida. Ta on nõus selleks pingutama ja oma aega ning energiat panustama. Neitsid võivad teha muudatusi oma välimuse juures või vahetada välja oma garderoobi. Neitsid otsivad asendustegevusi, sest nende hing on haige ja nad tunnevad end solvatuna ning ärakasutatuna. Seda nii töös kui isiklikus elus-madalseis jälle. Neitsisid huvitab ka maagia, sel nädalal kirjutavad mulle armuvalus neitsid, et miks nendel pidevalt nii läheb…
Hea seltskond on parim ravim halva tuju vastu!KAALUD on sel nädalal täiesti hullud! Neis on nii palju kirge, tegutsemistahet, hoolivust, armastust, julgust! Pidurdamatud tegelased. Tööd teevad nii, et tuld lendab, kõik valmib, ideid purskab, õhtul kukuvad lihtsalt pikali ja magavad ( hea kui riided seljast jõuavad ära võtta). Nad on algatusvõimelised, toetavad ja nendel ongi õigus-nii tööl kui kodus. Ainult suhtes kaalude partner hakkab kahtlustama, et kust see energia? Ärge end nüüd ühe nädalaga ribadeks tõmmake!

SKORPION alustab nädalat kohutavalt! Kõik on pekkis! Parem oleks üldse kodus istuda ja mitte midagi teha. Ükski asi ei õnnestu, kõigest on siiber. Teil on oht kaotada raha, mõlkida auto ära või kukkudes kips saada. Hoidke end ka terariistade eest. Väga halb algus nädalale. Seevastu teine pool nädalast läheb helgemaks. Keda on pikka aega miski närinud, see vabastab end sellest nagu köidikuid läbilõigates. Lihtsalt lõpetate selle peavalu nipsust. Kuna skorpionil on kõigest villand võib ta osta reisi või sõita lihtsalt kusagile minema. Teil on vaja praegu oma mõtted jälle korda saada, hingerahu leida ja end usaldama hakata. Võtke aeg maha!

AMBUR alustab nädalat sellise kohustustepagasiga, et iga tugevamgi tegelane murduks sellise all, aga mitte ambur. Keegi vana tuttav teeb talle veel tööpakkumise, aga ambur suudab sellele eitava vastuse anda. Suhetes tõmbavad amburtit tugevad isiksused, võimalik, et avastate end voodist oma ülemusega või mõne muu võimuka tegelasega. Mida teeb ambur? Arvab, et ah sel korral läks nii ja ega see nii hull ka pole, ning kepsutab rõõmsalt edasi. Amburi arusaam rahast on ka kuidagi tasakaalust väljas, mida rohkem raha on, seda väiksem see summa amburile tundub. Nii mõnigi ambur saab sel nädalal abieluettepaneku, aga see võib mõjuda nii, et ambur pakub välja ikka pigem hea sõpruse. Samas hea sõbraga võib ta seksida küll.KALJUKITS rühib mööda kaljut ülespoole. Suhtes kaljukits võib muutuda liialt klammerduvaks ja ei saa aru miks see tema kaaslast häirib? Vallaline kaljukits armastusele ei mõtle. Tööd teeb. Kaljukits pühendub sel nädalal mingile uuele ideele ja algusele, see õnnestub ainult siis kui kaljukits juhtimispulti enda käes hoiab ja endale hea tiimi ümber kogub. Teid saadab praegu oht langeda kellegi pahatahtliku rünnaku ohvriks (seda ideevarguse osas) mistõttu hoidke oma plaanid ja ideed endateada, siis saavutate edu!

VEEVALAJA üritab oma illusioone purustada. Talle tundub, et on endale ise maailma mõelnud ja seda ka uskuma jäänud, aga paraku kipub see mull katki minema. Veevalaja ei talu kahepalgelisust ja valet, aga kipub ise neid mõlemaid omadusi kasutama. Sel nädalal on veevalajad erakordselt maagiahuvilised ja tahavad sellest kõike täpselt teada. No ma ootan teie küsimusi! Vallalised veevalajad lähevad metsikuks ja kirglikuks-tujud, tunded, seks ja ei saa sealt rajalt maha. Suhtes veevalajad tegelevad samade asjadega, aga kuidagi püüdlikult-ma pean seda tegema!

KALAD on sel nädalal salapärased. Nad küsivad teiste arvamust, aga toimivad ikka ainult enda äranägemist mööda. Kalad on pidevalt kahevahel, teha õige või vale otsus, peaasi, et ise puhtaks jääks. Nad otsustavad, et toimivad ainult enda soovide kohaselt ja seavad enda tahtmised esikohale. Seda nii töös kui eraelus. Kalad lõpetavad suhte kahepalgeliste inimestega, sellest saab neil villand, aga samas…kui need inimesed nende egole pai teevad…las nad siis eksisteerivad ja kiidavad. Kalad vajavad praegu väga tunnustust ja head sõna, nad tahavad särada igas seltskonnas ja näidata, et nad on peoloomad, möllajad ja kõiges edukad. No teil on tunded ka, ärge seda unustage! Järjekordne segadust täis nädal. Sel nädalal kirjutavad mulle ka kalad, küsimus lihtne: miks ma olen võrgus kinni, miks ma edasi ei liigu? Vastus lihtne: seepärast, et te ei taha, ise istute seal võrgus!

Ilusat nädalat soovides
Kirsti