TAROSKOOP 9.-15. september.JÄÄR ei saa aru mis toimub. Ta kardab, et tema töö justkui ei huvita teda enam. Kuidagi ahistav ja mitte edasiliikuv on kõik, justkui peaga vastu seina jookseks. Pole hullu, läheb üle teil see tunne, enesehaletsus, mis muud. Vallalistel jääradel ilmub pilti üks vana armastus ja kõik algab jälle uuesti, aga miskipärast toimub see vaikselt ja salaja. Nädala lõpus vaevavad jäära meeletud armukadedushood, liiga teete nendega vaid endale. Hoidke oma tervist ka, haigestumisoht!

SÕNN pühendab sel nädalal end tööle. Kõik sujub, palju uusi alguseid, tuleks vaid raha ka sellele tempole ja vajadustele järgi. Sõnn naudib praegu oma tööd, see on tema jaoks ka puhkus. Nädala keskpaigas tahavad sõnnid saada kaartidelt vastuseid just oma raha kohta, no eks te kirjutage siis. Kellel on olnud tervisega probleeme, siis nüüd on kõik jamad seljataga. Üldse on sõnnil jamad seljataga, tulite võitjana välja. Nädala lõpus plaanib sõnn osta ühe reisi, aga miskipärast kardab seda teha, ei ole praegu õige aeg ka, ärge ostke.

KAKSIKUD püüavad praegu kuidagi liiga püüdlikud olla. Te olete endale mingi sihi seadnud ja kardate hirmsasti libastuda, aga see olukord hakkab teid ahistama. Laske vähemalt korraks end lõdvaks ja hingake sügavalt sisse-välja, muidu jooksete kokku. Te olete sel nädalal kuidagi kaitsepositsioonis, pidevalt on tunne, et kõik ründavad teid ja solvavad teid, otsite võimalusi omaette olla. Kaksikud vajavadki tegelikult praegu sellist aega, et olla omaette, lugeda, mõelda ja lihtsalt puhata.VÄHK on juba nädala algul pettunud, talle tundub, et tema peab pidevalt üksi rabama, tema tahaks ka puhata ja mängida. Te peate leidma mooduse elu lihtsamalt võtta. Seadke enda vajadused esmatähtsaks, muide te juba õpite vaikselt. Nädala keskel vajab vähk esivanemate abi ja teadmisi, samuti võib ta küsida kaartidelt oma valikute kohta abi. Vähile tuleb sel nädalal lisakohustusi, need on talle tuttavast valdkonnast ja tema jaoks meeldivad tegemised, aga väike kahtlus on vähi hinges ikka.

LÕVI möllab oma suhetega. Temale tundub, et tema panustab suhtesse rohkem kui teine, ta tahab kõike lihtsamalt võtta, aga ei oska. Ikka pingutab ja panustab. Miskipärast tundub lõvile, et tema suhetel vastaspoolega on justkui sein ees, lõvi soovib usaldada, aga ei usalda, ta tahab pidevalt oma väljavalitut muuta, aga see ei muutu jne… Nädala lõpus tundub, et asjad lähevad lihtsamaks ja leiate ühise keele, aga ei midagi, see on vaid hetk. Siis tuleb tüli.

NEITSI mõtleb uuele kodule või remondile. Millegipärast on tal selles osas hirm ja tunne, et asjad ei suju. Keegi justkui loobib kaikaid kodaratesse. Armuelus on neitsi ka ebalev, enda sees justkui väga kirglik, aga tohutult analüüsiv. Ta ei suuda milleski otsusele jõuda, muudab pidevalt oma arvamust. Nädala lõpus võtab neitsi end kokku ja vähemalt mõtleb natukene päriselt enda heaolu peale ning teeb selle ka teoks. Nädalavahetus toob mulle aha hulgaliselt neitside kirju, nad on endaga päris hädas.


KAALUD peavad sel nädalal langetama otsuseid, aga kaalud ei ole kõige paremad otsustajad, seega on nendel ees väga keeruline nädal. Te lausa väldite seda olukorda, ainus soov, et saaks rutem tehtud. Kaalud ärrituvad kergesti ja on tujutud. Veedate meelsamini aega heas seltskonnas ja loete midagi, mis teid arendab. Peaasi, et ei peaks otsustama. Nädala lõpus tundub teile., et teie otsus sai selline, et hundid söönud, lambad terved, aga keda te petate? Küsige siis parem nõu, ärge vaevelge.

SKORPION teab, et tal on väga palju tööd ja ta peaks oma aja tööle pühendama, aga talle tundub, et ta on megahea ülesannete jaotaja. Panete kõik oma kohustused teiste õlgadele ja saate ise mõnusalt muude asjadega tegeleda. Skorpioni huvi on sel nädalal tema kodu ja perega seotud. Nii mõnigi skorpion otsib uut elamist või hakkab tegema remonti. Ka sisustuspoodides on nad sagedased külalised. Skorpion teab täpselt mida ta tahab ja kulgeb mõnusalt oma soovide täitmise kursil.

AMBUR sel nädalal justkui kahestub. Tal on teatavad hirmud tema töö osas, aga ta tõrjub need sujuvalt ja teeb iga mängu juures head nägu. Sel nädalal arvutab ambur iga liigutuse rahasse, mõtleb endale ja läheb närvi kui temalt tahetakse rohkem kui selle eest makstakse. Nädala teises pooles on ambur kuidagi oma maailmas, tahab olla kodus, vaadata tuld ja veeta aega perekonnaga. Nädala lõpp viskab amburi ette aga jälle uue väljakutse, ambur paneb sihi paika ja liugleb mõnuga finishi poole.


KALJUKITS vajab uusi teadmisi, harib end ja tegeleb kõige sellega mis teda huvitab. Kellel on olnud tervisega probleeme, siis läheb paremaks , aga väsinud olete ikka. Nii mõnigi kaljukits pöördub sel nädalal oma seksuaalprobleemidega kas siis terapeudi või mõne lähedase inimese poole. Te tunnete, et teie voodieluga on midagi nii valesti, et see on vaja nüüd paika saada. Naistearstide juures on ka sel nädalal palju kaljukitsesid. Nädala lõpp toob aga hoopis teised meeleolud, kaljukits suudab kõike kuidagi lihtsalt ja mõnuga võtta ning tunneb, et vahet pole mida ta teeb, kõik edeneb.

VEEVALAJA seab nädala algul endale sihid ja teeb plaane, kõnnib nagu nööril ja kardab eksida ning libastuda. Püüab mis ta püüab, aga ühel hetkel on piir ees ja veevalaja tunneb, et nii toimides jõuab ta vaid emotsionaalse kriisini. Suhetes püüab kaaslane teile oma mõtteid pähe panna ja te teete näo, et tal see õnnestubki, kuulate vaikselt ja ei sekku, nii hoiate vaidlused ja arusaamatused ära. Nädala teises pooles teete jälle palju tööd, mida suurema rõõmuga ja kergusega asju võtate, seda paremini kõik sujub. Nädalavahetuse saabudes avastate, et olete nii tubli olnud, et nüüd võib end küll väikese peoga premeerida.

KALAD alustavad uut perioodi, kõik on paigas, teavad täpselt mida tahavad, ei rapsi üle. Nädala keskel võtavad natukene hoo maja ja vaatavad kuidas asjad liiguvad. Kalad kasutavad sel nädalal oma enesekindlust ja sharmi teiste mõjutamiseks ja saavutavad sellega igal juhul oma tahtmise. Teie enesekindlus ei luba teis lihtsalt kahelda. Teete tööd, saate raha, naudite mõlemat. Suhete osas olete kõigega nõus, kui see teile kuidagi kasulik on.

Ilusat nädalat soovides
Kirsti