TAROSKOOP 2.-8. septemberJÄÄR on sel nädalal nagu orav rattas. Alustab millegi uuega, tegeleb lastega, otsib midagi enda hingele… Ühesõnaga, jõuab igale poole ja rabab sajal rindel. Naised peavad olema ettevaatlikud suheldes emaga, ärge hakake targutama, tal võib õigus olla, kuulake ära. Samuti võivad jäärad saada sel nädalal kurva uudise ja see puudutab üht vanemat naist. Suhetes on jääradel jälle tunne, et on nende tõde ja teised kõik on rumalad. No vaadake peeglisse!

SÕNN peab sel nädalal järgima tõde: usalda aga kontrolli. Keegi tahab teile väikestviisi kotti pähe tõmmata. Suhtes sõnnid on nädala algul väga perekesksed ja toetavad, näevad kõike ainult positiivses valguses ja jätavad ka mõned tööd tegemata, et oma perega olla. Vallalised sõnnid võivad nüüd küll pereloomisele mõelda, kes last tahab, siis olge valvel! Tööl on sõnnid nagu laetud akud, hommikust õhtuni, ilma puhkamata. Kõigega saavad hakkama, palju ei räägi, aga tegutsevad miotme eest.

KAKSIKUD seisavad valikute ees, kõike tuleb paarikaupa ja te ei suuda valikut langetada. Nii mõnigi kaksik pöördub kellegi poole keda ta usaldab ja küsib nõu. Usaldage, saate õige suuna kätte. Tööd kaksikutel praegu jagub ja kui enda eest seisate, saate ka õiglast tasu. Tunnete end kõike tehes enesekindlalt ja seetõttu teete tööd ka kirega. Ärge sellesse vaid uppuge, läbi põlete sedasi. Üldiselt ei ole sel nädalal teil ühtegi takistust ees, kõigega saate hakkama.


VÄHK on segaduses. Kõik tahavad temast midagi, tal tuleb lausa hirm peale. Suhetes on vähk täiesti puntras, kord tahaks üht, siis jälle teist. Siis ei taha üldse suhet. Ei suuda otsustada, ei ole lihtsalt see hetk. Teile tundub, et teie soovid ja sihid jäävad pidevalt käeulatusest välja, püüa ja pinguta palju tahad. Püüdke veel natukene, siis jõuate soovitud tulemuseni. Nädala lõpus teete endaga rahu ja premeerite end selle eest.

LÕVI on selle nädala kunn. Teda huvitab maagia, ta saadab teele oma soovid ja need kipuvad ka täituma. Rahaga käib lõvi ümber lugupidavalt, tööd teeb rõõmuga, energiat jagub, ta on hea kuulaja ja mõnus kaaslane. Armastus on tuline ja seks kirglik. Nädala lõpus on vaid vaja kellegi saladust hoida ja samas sellele inimesele natukene mõistust pähe panna. Saate ka sellega hakkama.

NEITSI tunneb, et tema asjad hakkavad laabuma ja olukord lihtsamaks muutuma. Teete plaane, loodate, et saate nüüd natukene puhata, hakkate reisi valima, aga siis kukub kohustuste laviin teile ootamatule kaela ja lööb teie plaanid sassi. Kaalute tõsiselt, et kas see raha on seda väärt, aga samas on pakkumine huvitav. Nädala lõpus kutsutakse teid peole, aga te ei viitsi minna.


KAALUD tunnevad, et nad on tööl justkui ainsad kes midagi teevad. Nädala algul tundub teile, et kõike on nii palju, ei ole võimalik ühtegi lahendust leida, aga siis mõtlete kõik rahulikult läbi ja asjad hakkavad sujuma. Suhetes tahavad kaalud praegu turvatunnet ja seksi, et keegi teine pingutaks ja teie tunneksite end tahetud ja ihaldatud olevat. Hea nädal teha suuremaid plaane, midagi olulist osta või alustada uute ettevõtmistega, sest te teete praegu õigel ja valel hästi vahet.

SKORPION soovib teha praegu suuri muudatusi oma elus, aga kardab kas tuleb sellega toime. Tulete küll, ärge jääge mõtlema. Nii mõnigi skorpion hakkab midagi õppima. Peaasi, et te ei läheks tagasi, ikka edasi. Hirm tuleb ületada. Kõige olulisem on sel nädalal mugavustsoonist välja tulla, kui ise ei suuda otsuseid teha, küsige kelleltki nõu. Raha pärast ärge muretsege, raha teid praegu armastab.

AMBUR lammutab sel nädalal. Ta vaatab otsa oma illusioonidele ja lööb need segamini. Sel nädalal vajab üks meesterahvas väga teie nõu ja tuge, tal on plaanis alustada millegi uuega ja teie suudate teda kõige paremini aidata. Suhtes amburid mõtlevad oma suhte värskendamisest, vallaliste amburite ellu võib tulla täiesti uus inimene. Aga püüdku ta palju püüab, ambur jätab selle suhte ikka maha. Te tahate praegu kõike justkui puhtalt lehelt alustada, aga pole ise teadlikud kuidas see käib. Seega, sel nädalal teete kõik maatasa.


KALJUKITS tunneb praegu, et tema sihid on kaugemal kui tema käeulatus. Vaatamata sellele ei heida ta meelt, ärgu teised uskugu, aga tema rühib ikka vaikselt edasi. Suuremad probleemid suudate nädala keskel seljatada. Isiklikus elus on praegu selline seis, et minevik oli natukene ilusam kui olevik. Usaldamatus ja seksiga on ka kehvad lood. Enesekindlust juurde, kullakesed!

VEEVALAJA hing on katki. Te võtate küll aja maha, aga emotsionaalne tase on nullini jõudnud. Te tahate midagi lennukat, inspireerivat, edasiviivat, et hing lendaks…aga teil ei ole seda. Oma senise ülesehitatud maailma saeks vundamendilt maha ja alustaks uuesti. Te tahate õppida jälle armastama, sest te ei oska enam. Tunnete, et teist on ülesõidetud ja te ise sõidate ka oma kaaslasest tankina üle. Närvid on läbi ja tunne on selline, nagu oleks kümme vampiiri teid korraga imenud. Vaadake peeglisse, äkki olete ise see vampiir endale.

KALAD vajavad praegu uusi teadmisi. Õppima hakkate. Kodused kohustused kasvavad üle pea, poolega saate hakkama, pool heidate kõrvale. “Ma võin endale ikka puhkust ja naudinguid ka lubada” on kalade selle nädala moto. Võitegi. Kuigi te olete tuleviku suhtes ebakindel, suudate iga halva mängu juures väga head nägu teha. Kui see on teile kasulik. Te tunnete, et keegi soovib kahe jalaga teile peale astuda, aga te lihtsalt ei ole nõus pikali heitma ja talle võimalust andma. Vastupidi, te võtate puurist lõvi ja ratsutate selle seljas helgema tuleviku poole, ehk te saate kõigega hakkama.

Ilusat nädalat soovides
Kirsti