Kuidas keskeakriisis mehed vaimsust otsides “ära keeravad”.Kümme-kakskümmend aastat tagasi ostsid keskeakriisis mehed endale sportauto või tsikli, enamasti vahetasid ka abikaasa paarkümmend aastat noorema “mudeli” vastu ja arvasid, et nüüd on kõik hästi. Best B4 ei saa iial läbi. Aga sai ikka.
Nüüd vahetavad naised oma keskeakriisis abikaasad paarkümmend aastat nooremate meeste vastu välja.
Aga mis juhtub ennast otsima hakkavate keskeakriisis meestega?
Nüüd on väga populaarne olla hästi vaimne.
Kui mees siseneb vaimsuse otsingutesse, siis kipub ta sinna paraku päris ära uppuma.
“Saad aru, tavaline seks ei paku mulle mitte midagi. Seks peab toimuma vaimsel tasandil, aga mu naine ei võngu minuga samadel tasanditel, tal on madal vibratsioon! Ei nõustu tantraga, ei ole kosmiliste energiatega ühenduses.” seletas mulle üks nelikümmend pluss mees. ( Sarnast juttu kuulen muide tihti )
“Päriselt?” küsisin ma.
Ma olen ka enne kirjutanud oma kodulehel nendest “levelitest ja tasanditest”, minu teada ei ole selliseid asju olemas. Nendest räägivad inimesed, kes arvavad, et siis oledki väga vaimne ja tõsiseltvõetav inimene. Suur õpetaja. Minu jaoks eksisteerib vaimumaailm ja meie “reaalne, silmaga nähtav, kogetav” maailm. Tasandeid, treppe, lavatseid ei ole ma täheldanud.


“Kuidas see vaimsel tasandil seksimine siis käib?” uurisin ma mehelt.
No pidavat ikka olema nii, et meditatsioon, rännakud ja tajumine ja universumiga ühenduses olemine ja kõik muud “vaimsed” sõnad, mis mulle paraku meelde ei jäänud.
“Ok, kas naine rahulduse ka saab?” küsisin ma, et no orgasmi ikka mõtlen….
See pidi ka vaimselt toimuma, muu on labane. Aga tema naine on labane ja võngub madalal vibratsioonil, lihahimus.
Hõuli-mõuli! Ok, sinuga on ikka päris pahasti, tunnistasin sellele mehele enda arvamust.
“Vaata ja tunneta mu energiat, kas tarokaardid tahaksid hakata minu käes rääkima, pendlikursusel ma juba käisin!” teatas üks Hugo Bossi ülikonda kandev edukas keskeas meesterahvas mulle ühel üritusel.
“Kuule, äkki sa jätad need kursused nüüd sinnapaika ja juhid oma firmat edasi, sinust on nii rohkem kasu!” pakkusin ma.
“Ei, ma tahan teada!” ei jätnud mees mind rahule.
Okei, näitasin kolme kaarti ja küsisin mida kaardid ütlevad.
“Ei tea!”
“Vot nii, ütlevad, et juhi oma firmat edasi ja osta sportauto või tsikkel! Ja kui hästi vaimne olla tahad, siis võid jaanipäeval palja pefiga ümber tule vastupäeva ringe tantsida!” ei suutnud ma end tagasi hoida. Väga vaimsed inimesed peavad sellist tegevust miskipärast väga vaimseks.
Kallid mehed, ärge minge lolliks!


Kindlasti on äge “vaimselt” seksida kellega soovid ja kosmiliselt kõrgetel levelitel vibreerides orgasme võib saada küll, aga väga tugevate ainete mõju all.
Muidu on selleks ikka seda “labast lihahimu” ja oskustega normaalset meest tarvis. Nii on.

Kainet mõistust soovides
Kirsti