1. juuni. Mida räägib astroloog? Loe tähelepanelikult.Kõige hullem varjutuste periood on nüüd küll õnneks möödas, kuid tagajärgedega tuleb siiski veel oktoobrini tegeleda. Kui vaadata, mida need varjutused inimestele kaasa tõid, siis ei tundu, et paljudel just liiga hea on olnud. Skandaalid, tülid, pahandused, petmised on olnud viimase aja märksõnadeks. Varjutused tõid avalikkuse ette paljud pinna all peidus olnud saladused. Jätame nüüd need pisarad, hirmud, paljastused, kooselude purunemised, valed ja vargused selja taha ja loodame, et ju siis see kõik mis välja tuli, pidi millekski hea olema.
Pluuto läheb Veevalajast – muutuste, uuenduste ja plahvatuste sodiaagist tagasi kainesse, külma ja kalkuleerivasse Kaljukitse märki. Kaljukits on jonnakas. Kord ja reeglid peavad olema paigas. Pluuto lõhkus Veevalajas piire. Uuris ja puuris seal ja nüüd annab Kaljukitsele kohustuse kätte maksta. Oodata võib nüüd veel kohtukutseid-asjad , millest enne mõeldi, viiakse nüüd täide. Omajagu mängib siin rolli ka võimalus raha teenida võidu korral. Pluuto Kaljukitses ütleb, et inimene eksisteerib iseenda jaoks.Selles mõttes on praegune seis hea, et kui varjutuste kõige aktiivsemal ajal olid inimesed justkui udus ja ei saanud üldse aru, mis toimub või siis ei tahetud endale tõde tunnistada, siis nüüd avatakse silmad ja hakatakse enda eest seisma. Kaljukitses on Pluuto kuni 21.jaanuarini 2024. See aeg tuleb tegeleda kõige sellega, mis selle aasta märtsi lõpust alates häirinud on.
Pluuto Kaljukitses muidugi ka kainestab kõvasti. Kõik see, mis puudutab igapäevast elu, jõuab nüüd reaalsemana kohale. Kinnisvara hinnad, laenud, võlad, aga ka karjäär- need teemad võivad päevakorda tulla.

04. juunil on aga taevas säramas taas täiskuu. Seekordne õnneks lõbusas ja krutskeid täis Amburis. Amburit juhib liialduste ja laienduste planeet Jupiter. Olge siis ettevaatlikud, et endale kõige hea ja paremaga liiga ei tee. Kuna seekordne täiskuu on laupäeval, siis on see ideaalne aeg värskes õhus liikuda, sportida, ringi möllata. Ärge ainult õhtul alkoholiga liialdage, võite seetõttu ka emotsioonidega muidu liialdama hakata😊
Olge valmis, et inimesed on otsekohesemad ja enne ütlevad ja siis mõtlevad. Ja välja võivad asjad siis kukkuda hoopis vastupidiselt soovitule.
Olge liikluses ettevaatlikud, ärge kihutage ega tormake ja ninad telefonist välja tänaval liigeldes.
Kohe täiskuule järgneb Merkuuri ühendus Uraaniga. Uued ootamatud väljakutsed on nüüd ootamas! Uskuge , see täiskuu võib toredaid üllatusi tuua! Oota ootamatut!
Võivad tulla väga head ideed ja uued lahendused. Palju on suhtlemist.Veenus- ilu, armastuse ja kinnisvara planeet siseneb Lõvisse 05.juunil ja moodustab seejärel kohe opositsiooni Pluutoga. Kirel ja külgetõmbel on nüüd võimas jõud. See võib tekkida äkki, ühest silmapilgust, aga samamoodi võib kõik hetkega ka purustada. Selle perioodi märksõnadeks on sõltuvused, ahnus, iha, armukadedus, uhkus, draamad, kirehood, taevalik seks ja enese eksponeerimine. Emotsioonid löövad lõkkele ja algab tõeline kirgede torm.

17.juunil pöördub hinge inventeerijast Saturn Kalades retrograadseks ja annab nüüd võimaluse oma elu uuesti korrastada. Aeg on nüüd parandad kogu see jama, mis viimased kolm kuud tekitati. Kõik, mis tookord alustati, tuleks nüüd ilusasti ära lõpetada.

Soovin kõigile mõistlikkust ja rahu. Küll need väga head ajad ka tulevad. Ja loodetavasti ikka enamikel läheb endiselt ilma igasuguste probleemideta.
Kui Sul on aga abi vaja ja tahad teada, miks su elu just selline on nagu ta on, siis kirjuta mulle
funlineservice@gmail.com vaatan su sünnikaardi üle ja saad teada , miks planeedid käituvad Sinuga nii nagu käituvad ja mis üllatusi veel ees ootamas võib olla!