29.sept. TÄISKUU ja OKTOOBER. Astroloogi postitus.Täna särab taevas täiskuu.
Seekordne Kuu on Jäära märgis, seega lähipäevil on suur võimalus natuke riidu kiskuda, põhjus selles, et põrkuvad Jäära MINA ja Päikese MEIE teemad. Võib tekkida selline tunne, et kõik teised on lollid ja ainult minul on õigus. Kokkuleppeid on raske saavutada, sest iga üks ajab oma jonni ja üldse on kuidagi padi on paha ja tekk torgib tunne. Ka sõpradega kokkusaamisega võiks paar päeva oodata, sest tahaks lihtsalt vaielda ja jonnida ja kui veel pokaalike ka kõrvale võtta, no ega sealt head nahka ei tule.

Oktoobris on palju huvitavaid seise.
Õnneks on kõike pehmendamas kuni kuu keskpaigani diplomaatilised Kaalud.
Merkuur, mis juhib meie mõistust ja suhtlemist tekitab kohe oktoobri alguses vastasseisu Neptuuniga, mis aktiveerib salaplaanide haudumist, osavaid petuskeeme, teiste ärakasutamist ja manipuleerimist. Nagu praegu veel vähe oleks igasugust gossipit, tuleb ilmsiks veel mõnigi saladuses olnud teema.
Õnneks teeb Merkuur samal ajal ka toetava seisu Pluutoga, seega võib oletada, et kõik need kuulujutud ja kes keda petab teemad saavad mingisuguse kulminatsiooni ja keegi ei viitsi enam reageerida.
Samuti toob Pluutoga aspekt välja midagi mis on juba olnud, mingi teema tuleb uuesti päevakorda, võib olla kuuleme ka esimesi kõlakaid sõja lõppemisest ja kokkulepetest. Kuigi ma pakun, et siiski võivad need kokkulepped olla pigem varjatud ja seotud mingite mahhinatsioonide või saladustega. Ootame siis põnevusega!

09.oktoobri paiku on meil palju energiat ja tugev valmidus kasvõi maailma vallutada. Marss annab jõudu ja tunne on selline, et kui kuidagi ei saaa, siis kuidagi ikka saab. Kui oskame selle aja enda kasuks pöörata, võivad ees oodata suured läbimurded.
Veenus on aga viimasest flirdist väsinud ja siirdub nüüd 09.oktoobril Neitsisse, tõmmates tunnetele ja emotsioonidele mõneks ajaks pidurit. Teod tunduvad tähtsamad kui suured sõnad. Suhted, mis praegu alguse saavad, põhinevad rohkem sügavamatel väärtustel kui esialgsel hinnangul.
Marsi liikumine veetlevatest Kaaludest salapärasesse Skorpionisse 12.10 süvendab hingelist lähedust ja sügavamaid suhteid. Natuke on muidugi siin Veenuse ja Marsi vahel käärid, sest seksuaalne ja kirglik Marss peab päris kõvasti vaeva nägema, et ülemuretsejast Neitsi Veenusega romantikat teha. Pole ju eriti tore kui härra ootab küünlavalgel, endal hääl erutusest kähe, aga proua hoopis muretseb, et ega küünlad maja põlema ei pane ja mis haigus sellel härral nüüd veel küljes on.

Nagu kuu alguses Merkuur, siis nüüd ka Marss aitab kaasa uute saladuste väljatulekule. Pigem on need seotud ikkagi üllatavate saladustega, eriti mis puudutavad armukesi ja juhusuhteid. Petjad värisege, kõmupress teeb teist veel lugusid.

Taas on kätte jõumas ka varjutuste periood. Eelmine varjutuste periood, mis sai alguse aprillis ja jätkas arengut mais, tõi meile palju skandaale ja pettusi. Väga paljud, kellel olid luukered kapis, said selle poolaasta sees oma hirmudele kinnitust. Kui tegid midagi minevikus valesti, said päris valusasti vastu näppe.
Nüüd on need teemad läbi saaamas, õppetunnid käes ja uued teemad algamas.

14. oktoobrist alates, kui toimub Päikesevarjutus Kaaludes on juba täiesti uued teemad õhus ja need saavad lisa 28 oktoobri täiskuu ja varjutusega Sõnnis. Tahtejõudu on nüüd rohkem, aga on ka oht vanade haavade lahtirebenemisele. Samas aeg soosib minevikuhaavade parandamist.Seega järgmised pool aastat võiks tegeleda leppimise ja andestamisega.

Täiskuu ja varjutus toovad esile emotsioonide virrvarri ja kuna enamik planeete on vesistes märkides, võib paljudel inimestel emotsioonidega hakkama saamine üle jõu käia.
Teemad, mis veel võiksid puudutavad uut perioodi on maa, kinnisvara, materiaalsus, toetused, rahaasjad, seismine ja võitlemine oma kodu ja maa eest. Aga ka õnnemängud ja väga võimalik, et keegi võidab lotoga suurema summa.

Oktoobri lõpust alates kuus kuud on hea aeg elus uus lehekülg pöörata ja seista oma väärtuste eest. Leppida minevikuga, andeks anda ja edasi minna. Vähemal ja suuremal määral puudutab see meist igaüht, seega hea võimalus oma karma puhastamiseks! Tuleb põnev aeg! See kuidas aga teie elu täpselt välja näeb, saate teada kui tellite sünnikaardi.

Minu email endiselt funlineservice@gmail.com

Olge õnnelikud ja nautige sügist!