Astroloogi postitus: MÄRTS 2024Ootamatult kiiresti on juba märtsi teine nädal kätte jõudnud ja viimane aeg vaadata, millise menüü planeedid meile selleks kuuks on valmistanud.

09.03 ajavad kaks riiukukke- Marss ja Uraan sarved vastamisi ja tuleb see “süütame ja pumpame ja üksteist üle trumpame” teema päevakorda.
Inimesed on mässumeelsemad ja norivamad kui tavaliselt. Tõlgendatakse ridade vahelt ja üldse on selliseid enne teen ja siis mõtlen situatsioone päris palju tulemas.
Suur oht liikluses, erinevad õnnetusjuhtumid, kukkumised jne. Olge ettevaatlikud, muidu võib see EMO järjekord mitmepäevaseks venida.

10.03 on noorkuu Kalades ja see toob kaasa tahtmise oma mured napsuklaasi uputada.
Kuu Kalades paneb tahtma kõige halva eest põgeneda ja pea liiva alla pista. Et kui mind ei nähta, siis äkki probleem kaob. Tekib vajadus diivanil ennast mõnusalt kerra tõmmata, pokaalike käes netflixist härdaid armastusfilme vaadata ja üks törts peatäis maha nutta. Seejärel pastakas ja paber võtta ja imeline noodivalang või kirjaduslik šedööver endast välja paisata.

Õnneks liigub Kuu juba 11.03 edasi Jäära märki ja sunnib meid sealt roosalt pilvekeselt maha tulema ja tegutsema hakkama.Päike annab Uraanile kelmika laksu vastu tagumikku ja tekitab tunde, et kõik on võimalik!

Veenus liigub aga 11.03 uljast Veevalajast pehmetesse Kaladesse ja muudab oluliseks kunsti, muusika, ilu ja suhted.
Märts on selles mõttes hea kuu, et kõik planeedid on hetkel direktiivsed ja mingit suurt minevikus sorkimist praegu pole. Samas on 5 planeeti Kalade energias, mille üks osa puudutab ka tervist. Eriti kui 23 märts ka Marss Kaladesse liigub, võib ette tulla sekeldusi tervisega, üks probleem võib puudutada ka meelemürke. Võimalik, et ajakirjandus leiab mõne uue patukoti kes mingi mõnuainega oma elu ilustada on püüdnud.

17.03 on Päikese ja Neptuuni ühendus, mis mis toob küll esile hoolivuse ja mõistmise, kuid samas pimestab natuke ka meie meeli, seega pole mõtet kõiki lubadusi, mis antakse, päris puhta kullana võtta.
Neptuun tahab natuke laiata ja ilustada asju. Ta vaatab maailma läbi roosade Gucci prillide. Mis ma öelda tahan, on et hoidke vähemalt varbad maas, et pärast kui mõju üle läheb,teil enda pärast piinlik pole.

20.märtsil siseneb Päike Jäära. Päikese sisenemine Jäära tähistab uut algust, värskust ja uut hingamist. Lootus suureneb ja tekib tunne, et tahaks kohe ja kõike ja palju. See võib tuua kaasa oma võimete ülehindamise, sest tundub, et kiusatused on selleks , et neile järele anda.
Pead võib tõsta jääralik enesekesksus ja mõtlematus.
Kuid Päike teeb samal ajal ilusa toetava aspekti Pluutoga, mis samas annab jäära hulljulgusele jõulisust juurde, aga seda just läbi tarkuse. Siht on silme ees selgem ja julgus eesmärkide poole liikuda kindlam.

Veenuse ja Saturni ühendus toimub 22.03 ja toob esile sotsiaalsed probleemid. Sellel ajal on suhetega keerulisemad lood. On tunne, et miski väga ei edene ja püüa mis sa püüad sein on ikka ees. Saturn võtab kogu romantilisuse ära ja on üldse üks igavene pidur. Nagus selline paha isa, kes tütart peole ei luba.

25.03 on kuuvarjutus Kaaludes ja toob esile enamasti suhted. Selllele järgneb poole aasta pikkune periood, mille lõppedes on midagi justkui muutunud. Muide 25.03 kuupäeval ei soovitata mitte mingil juhul operatsioone teha! Kui vähegi võimalik lükake kasvõi 1 päev edasi. Kuuvarjutus on Päikesevarjutuse mis leiab aset 08.04, eelmäng. Seega olge valmis, et saladused paljastuvad, mingid asjad ujuvad pinnale ja reaalsuse eitamisest võib saada suur probleem. Kui sul on midagi karta, siis oleks hea kui saaksid oma hirmud ja saladused 28.03 paiku lahendatud, mil Veenus teeb ilusa žesti Uraanile ja annab võimaluse ummikust välja murda.

Selline see seis siis sai.
Kui soovid aga teada, mis just Sind ees ootab, siis isikliku sünnikaardi või ka aastakaardi saad tellida funlineservice@gmail.com

Ilusat kevadet soovides!