NAISTEPÄEV!ARMSAD NAISED!
Mõtlesin, et ei kirjuta teile siia tavalisi naistepäevasoove, kirjutan ühe armsa loo.
Paar aastat tagasi, kui ma tegin need Aastavahetuse ennustuskaardid, siis tõin kasti oma töötuppa, karbid ka, et hea pakkida kuna tellimusi tuli ju kogu aeg.
Meie koer, staffordshire bullterrier Tuffy, on mul nagu väike abiline, kui mina pakin e-poe asju, siis tema on kogu aeg kõrval. Nagu abiline või kontroll 🙂 Nii on alati.
Tulin siis vastuvõtupäevalt koju ja mida ma näen. Tuffy oli üritanud ise kaarte pakkida. Võtnud kastist kaardipakid ja teisest kastist karbid, need olid siis kõik mu nõiatoas keset põrandat laotud. Aga… Et neid kastist kätte saada, selleks kasutas koer hambaid. Karpidel olid hambaaugud sees 😃
Panin tookord instagrami sellest ka pildi, Tuffy pakkis e-poe kaupa 🙂
Ja mis juhtus. Mina arvasin, et ned karbid on nüüd rikutud, aga inimesed hakkasid tellimuste märkuste lahtrisse kirjutama: “Palun Tuffy hambajälgedega, tema pakitud kaarte!”
Need osutusid kõige popimatks!
Vot selline positiivne armas huumorimeel tuleb alati elus kasuks.
Igas olukorras teise nurga nägemine ja selle positiivsesse võtmesse keeramine. Seda ma teile soovin, naised. Kui midagi läheb untsu, siis see ei pruugi untsus olla. Asi on alati mõtlemises, kahe kõrva vahel kinni.
Ma soovin, et te näeksite alati igas olukorras seda paremat poolt, läbi huumori, nii on maailm palju ilusam paik. Vähemalt enda jaoks. Olgu teil rõõmu ja naeru täis päev koos armsate inimestega ja kellel on neljajalgene sõber, siis meie poolt tervitused talle ka!
Imelist naistepäeva,
Kirsti ja tähtis e-poenina Tuffy.