ASTROLOOGI uus ja väga põnev postitus JUULI lõpuks, AUGUSTI alguseks!

Aeg taas üle vaadata, mida planeedid lubavad!

NB! Tegemist on üldiste seisudega, mis Sinu elus täpselt toimub, saad teada ikka isiklikust sünnikaardist.

Küsi kaarti FUNLINESERVICE@GMAIL.COM

Päike sisenes 23. juulil Lõvi tähtkujusse.
Päike Lõvis paneb meid särama. See on hea aeg näidata välja oma oskusi ja kirge. Kui olete sündinud Lõvi tähtkujus ei ole teil kindlasti puudu enesekindlusest, optimismist ega rikkusest. Kuigi Lõvidel on palju positiivseid omadusi ja nad on taeva soosikud, on neil siiski ka mõned väiksesed vead nagu näiteks liigne enesekesksus, tahe oma vigu mitte tunnistada ja kriitikat taluda. Neile meeldib ülemäära draamat korraldada ja teisi endale allutada. Aga samas tänu nendele iseloomuomadustele saavutavad Lõvid palju, toetudes just oma isiksusele.
Lõvide juured on kodus ja nende sõltumatuses. Lõvi on uhke, kangekaelne, siiras ja otsekohene ja ta alistub alle siis kui tunnustatakse tema väärikust. Sellised on siis Lõvi tähtkujus sündinud inimesed.
Aga kui Päike on Lõvis, puudutavad need omadused meid kõiki suuremal-vähemal määral.

Nüüd aga edasi Veenuse juurde.
Lõvi märk valitseb südant ja kuna Veenus hakkas just Lõvi tähtkujus tagurpidi liikuma, siis võib sellel perioodil tulla ette palju purunenud südameid. Võimenduvad probleemid, mis on seotud armastuse, suhete ja rahaga. Veenuse retrograadi ajal võivad paljud oma suhet näha hoopis teistsugusena kui nad siiani arvasid selle olevat.
Hull lugu on see, et augusti lõpus hakkab ka Merkuur-suhtlusplaneet tagurpidi liikuma, lisades niigi keerulisele ajale veel suhtlusprobleeme lisaks.
Kuna Veenus liigub Lõvis, siis draamat ja ülereageerimist on kõvasti. Kahjuks näeme lähiajal veel suuri suhtedraamasid ja lahkuminekuid.
Kuid mõni paar võib ka uuesti kokku saada, sest Veenuse retrograad võib tuua tagasi ka vanad suhted. Mõni lahkuläinud osapool võib avastada, et ega see uus polnudki nii hea ja jooskeb saba jalge vahel vana naise või mehe käest armu paluma. Eks jälgige gossipit- sealt näete isegi,mis see Veenus meie kohalike kuulsustega teeb😊

Veenuse retrograad on iga 584 päeva tagant, aga siis ka pea poolteist kuud järjest. Sellel ajal ei ole soovitav väga kardinaalseid iluprotseduure ette võtta, muidu pärast pole oma uute tisside või viltu lõigatud näoga midagi peale hakata, kannatage nende lõikuste ja välimuste muutustega see 6 nädalat ära.

Kuna Veenus on ka loovuse planeet, siis võib nüüd esineda mõttetühjust ka loominguga tegelevatel inimestel. Kallid muusikud ja luuletajad, ärge arvake, et elu on nüüd läbi ja pea on tühi. See läheb üle. Saate oma ellu natuke draamat ja sügisel on kirjutada nii, et vähe pole.

Mitte ainult vanad armastused ei või ellu tagasi tulla, vaid ka endised sõbrad, kellega teed on vahepeal risti läinud.
Nüüd on hea aeg, maha istuda ja olukord ära lahendada. Jätke see :“ aga sina kaaa…“ ära, vaid saage kokku, võtke pudel head veini ja rääkige asjad selgeks, ilma süüdistamata. Võite jõuda järeldusele, et tegelikult olid mängus ainult egod ja tüli oli nii lamp, et oleks selle peale kohe tulnud, poleks mingit tüli tekkinudki.

Kui teil kodus on mõni patuoinas, kes on minevikus mõne pahandusega hakkama saanud, siis teate seda vanasõna, et kes minevikku meelde tuletab, sellel silm peast välja või mingit sarnast hirmsat ütlust? Loodetavasti silmad jäävad teile ikka pähe, aga pole mõtet kraagelda asjade pärast, mis juba olid. Kui olete otsustanud edasi liikuda peale pahandust, siis andke andeks ja ärge torkige. Kui aga ikka alla neelata ei suuda kõikidest pingutustest hoolimata, siis laske lahti ja andke endale uus võimalus.

Mida veel Veenuse retrograadilt oodata?
Raha ja laenudega võib esineda probleeme. Ärge laristage mõtetute asjade peale, ei ole teil hiljem sellest rõõmu ja raha ka läinud. Igasugune riskimine rahaga ei tasu pregu ära. Kasiinosse ei maksa minna ja riskantseid investeeringuid pole ka vaja teha.

Lisaks teeb Veenus ka aspekti Pluutoga ja see peaks nüüd tegema ka ettevaatlikumaks, sest kõik tunded on maksimumi peal. Iha-viha, kirg-kaos,(armu-) kadedus. Süveneb usaldamatus ja tahetakse partnerit kontrollida ja omada.
Kõik mis tundub kättesaamatu, on praegu kuidagi just väga ihaldusväärne, seega üritatakse täita oma soove ja vajadusi vahendeid valimata ja see toob kaasa nii mõnegi suhte purunemise, aga ka kindlasti mõne uue kuuma suhte!
Olge ikka mõistlikud ja ärge lollusi tehke.
Hoidke oma lähedasi ja parim viis suhteid (ja kaalu ) säilitada, on suu lihtsalt kinni hoida!
Ilusat suve jätku!