JÄÄR- veebruar 2020 / raamatust “Taroskoop2020”Veebruaris peab jäär oma soovidega ettevaatlik olema, kui ikka kellegi pihta sajatate, tuleb see bumerangina tagasi. Samuti peate pidevalt silmi ka kuklas hoidma, kõik kolleegid ei ole arvamusel, et te just parim oma töös olete.
Veebruar oma pimedusega mõjub jäärale kuidagi nukralt, te tunnete end veidi õnnetu ja üksikuna, aga õnneks ei kipu te praegu teisi selle halaga tüütama, sest tegelikult on suur osa probleeme lihtsalt teie peas.


Jäära ellu ilmub sel kuul keegi minevikust, mõni vana armastus või hea tuttav. Selle inimesega on mõnus lobiseda, kasutage teda kui psühholoogi, ta on hea kuulaja, aga oma kõiki saladusi ärge siiski avaldage. Kui tegu on endise armukesega, siis säilitage ikka salapära, ärge andke oma elust detailideni täpset ülevaadet, muidu muutute igavaks. Lisage lihtsalt vajalikul hetkel näpuga vürtsi ja kasutage “no-tead-küll-pilke”. Mõjub! Igatahes hoidke seda inimest enda elus, tal on teile positiivne mõju.
Veebruaris on jääral tegemist oma sugulastega, saate ühe uudise ja võimalik, et sugulased vajavad teie abi, aga kahjuks ei ole teil selleks aega. Olge siis “nendeks pilkudeks” valmis. Miks teil aega ei ole? Aga seetõttu, et te olete leidnud just kellegi, kes teile natukene rohkem tähelepanu pöörab ja teile tundub, et vot selle inimesega kõnniksin ma altari ette küll!

Edasi loe juba raamatust!
Apollos hetkel soodukas!
“Taroskoop2020”