LUUPAINAJA.Oled sa kogenud seda õõvastavat tunnet, une ja ärkveloleku vahel, et keegi justkui hoiab sind kinni ja sul on meeletu hirm, aga liigutada end ei saa ja hingata ka mitte? Mina olen.
Tavaliselt näevad inimesed ka osaliselt painajat, mina nägin vaid kätt küünarnukini ja seda väga selgelt. Tumedat mehekätt.
Kuigi nägemused on erinevad, kogevad inimesed luupainajat väga sarnaselt ja ka tekkivad tunded on sarnased.
Luupainajat on uuritud kõikjal maailmas, ei ole vahet mis rahvusest sa oled või milline on sinu usk, luupainaja on luupainaja, kogemused on sarnased.
Seletatakse seda mitmeti. Küll luuakse suhteid lapsepõlve ja turvatunde puudumisega küll stressiga, seksuaalsusega, verepilastusega, ahistamisega jne…
Võin öelda oma kogemusest, et ei vaevanud mind stress ega olnud mul ka turvatundega lapsepõlves probleeme.
Folkloor ütleb, et luupainaja on enamasti kurjast vaimust vaevatud elav inimene, kes käib öösiti justkui külakurnaja inimesi kiusamas. Samas räägitakse ka surnud rahutust hingest.
Oma kogemusest võin öelda, et tegu oli siitilmast lahkunud inimesega, kes oli harjunud käima elusana majas, kuhu mina olin kolinud. Lahkunutel on teatavad ootused, et kõik on nii, nagu ajal, mil nemad seda “ruumi” külastasid. Kui nad aga tuttavat olukorda ees ei leia, tekitab see neis meelehärmi ja nad tahavad selgust või muutuvad “pahaseks”.
Enda luupainajat ma just selle pahase tundega selgitaksingi.
KUIDAS TOIMIDA LUUPAINA SAGEDASTE KÜLASKÄIKUDE PUHUL?
Mina soovitan sul kaitsta ära oma magamistuba või siis voodi.
Kuidas seda teha?
Enne magama minekut puhasta ja tuuluta tuba, tee sellest enda magamistuba, see kuulub vaid sulle või ka nendele elavatele, kes sinuga seda tuba jagavad.
Ehita mõttes voodile peale kuppel või tõmba ümber toa justkui traataed, lausu valjul selgel häälel: “Siia tuppa on lubatud vaid elusad inimesed (loetle nimed) ja ühelgi võõral ega surnud hingel siia luba siseneda ei ole!”
Sulge kuppel või aed ja püsige ise selles ruumis.Kui käid “piiritletud alast” väljas, pead iga kord värava avama ja sulgema ning olema veendunud, et keegi sinuga koos avast jälle sisse ei lipsa.
Samuti soovitan luupainaja puhul tuua tuppa pihlakaoksi, panna toanurkadesse soolakotikesed, mida siis iga nädal korralikult vahetada ja voodi kõrvale või padja alla asetada turmaliin, ametüst, mäekristall ning seleniit.
Lisa ka põrandapesuveele meresoola ja riputa akna ette kaitsev-puhastav mäekristall.
Hoia kardinad pestuna ja tuba alati tolmuvaba ning pea meeles, et enda voodisse ei panda kunagi külalisi magama. See on reegel number üks, hoia oma magamistoa energeetika puhas ja endale omane.

Turvalist und soovides
Kirsti