Petukirjad!Petukirjad ja skeemid käivad lainetena.
Alles oli see periood kui mu vastuvõtul käis nädalas vähemalt 7-8 naist kes olid langenud nende “Ameerika merejalaväelaste” või “Eesti juurtega rikka arsti” armastuse lõksu ja mõni kogu vara maha müünud, raha peikale saatnud ja muretses, et need pahad seal tollis ei lase ta eluarmastust suurte rahakohvritega Eestisse.
Telesaated rääkisid, mina tegin postituse postituse järel, aga armastust otsivad naised proovisid ikka õnne. Mõned olid 50-60 000 eurot võlgu võtnud ja rahabossile saatnud, mõnel läks korter, mõnel maja selle armastuse eest.
Pahandust ja pisaraid jagus.
Siis oli periood kus Eesti prouad armusid Egiptuse noormeestesse ja saatsid “vanaisa haiglaarvete tasumiseks” kümneid tuhandeid eurosid. Muidu ei saa kallim siia tulla, vanaisa eest ju tarvis hoolitseda…
No jäid peikad tulemata, kirjad lõpuks vastuseta ja raha tuli korstnasse kirjutada ning võlgu maksma hakata.
Nüüd jõuavad mu postkasti kirjad nendelt, kes usuvad, et kusagil maailmas on surev miljonäriproua ja tal ei ole TÕESTI mitte kedagi kellele oma miljoneid jätta. Isegi see advokaat ei taha kes tema eest kirja saadab!
Vaene surev miljonär ei jäta raha ka heategevusfondi vaid otsib mööda facebooki või suvalisi mailiaadresse kasutades kusagilt Eestist kedagigi… No kes tahaks OMETI tema miljoneid!
Ja lülitub loogiline mõistus inimestel välja!
Saadavad vastuse, et muidugi, võtan vastu. Siis saadavad isikuandmed, maksavad mõned tuhanded pärimismaksu ja siis hakkavad nõuded tulema järjest suurematele summadele.
Ja ongi hàda majas.
Armsad inimesed, palun ärge vastake sellistele kirjadele ega sõnumitele! Palun rääkige seda enda eakatele vanematele, palun suhelge sel teemal oma üksikute sõbrannadega!
Neid lõksulangejaid on niiii meeletult palju!
Need tekkinud võlad hävitavad elusid!
Paraku on neid kurbi lugusid, väga hullu lõpuga, lugematu arv. Meil, väikeses Eestis!
Enda andmeid ei tohi mitte kellelegi saata!

Kirsti