Sinu mõttemaailm määrab su elukvaliteedi.Oled sa märganud, et mõne inimese jaoks on maailmas kõik valesti, halvasti ja tema muredes-probleemides on alati süüdi keegi teine, mitte kunagi tema ise? Teised lähevad temaga tülli, teised käituvad temaga halvasti, teised…. Need teised…
Kindlasti oled.
Mõni inimene alustab juba hommikut torisedes, salvates, klatšides. Ikka on kõik lollid, koledad, paksud või teevad oma tööd valesti. Liiga edevad, liiga rikkad, liiga rõõmsad (laksu all kindlasti), liiga, liiga… Aga tema teab täpselt kuidas teised elama peaksid!
Paraku on enda elukvaliteet ja see, mida inimene teistele üle üritab kanda, omavahel tihedas seoses.
Mida endast välja annad, seda sa ka vastu saad.
Kui su mõttemaailm on suunatud negatiivsele, siis ei ole mõtet loota, et su enda elu positiivne oleks.
Headus tõmbab headust ligi, negatiivsus negatiivsust.
Kui inimene on seest katki, siis hakkab ka elu tema ümber lagunema.
Segamini ja räpane kodu räägib ka inimese sisemaailmast, see on väline sisemuse iseloomustus.

Kui oma paha tuju tõttu hommikul kolleegidele nähvad, siis ei ole mõtet kohvinurka suhtlema minna, usu mind, sind ei oodata sinna ja süüdi ei ole teised. Sina oled.
Oi kui tihti mul tuleb seda inimestele seletada…Kui tunned, et nii väga tahaks teiste elu arvustada ja tead täpselt kuidas keegi elama peaks, siis tuleb vaadata peeglisse. Need on sinu enda probleemid. Sinu elus puuduolevad lülid, need sind häirivadki.
Kui kellegi teise suhete osas liialt sõna kipud võtma, siis on enda suhted puudulikud, sa püüad korvata oma elu teiste elus sorkimisega. Vaata parem peeglisse, mida sa ise oma elus valesti teed? Paranda enda suhteid, mitte teiste omasid.
Kui teistele vigu külge hakkad pookima, siis kas ei ole need su enda vead?
Kas ei püüa sa end paremas valguses näidata teisi mustates?
Kõik need niidid põimuvad.
Kui inimese mõttemaailm on positiivne, kui sa ei ela teiste elu, kui sa ei kiru, klatši ja arvusta, oled sa palju tervem. Muide, see mõjutab ka kaaluprobleeme. Teiste energias sorkides kasvatad sa enda peitmiseks teatavat kihti.
Negatiivsus ladestub ka energiana.Positiivsetel inimestel läheb elus paremini, seda ikka seetõttu, et nad kulutavad oma aega enda arendamisele, edasijõudmisele, endasse panustamisele. Negatiivsed inimesed kulutavad selle aja teiste asjades sorkimisele-oh miks siis küll enda elujärg ei parane?
Mind ei huvita kunagi mida keegi minust seljataga räägib, selle kohta on hea lause: kes sinust seljataga räägib, see sinna selja taha kuulubki! Need, kelle poole imetlusega vaatad, nemad on alati eespool. Keegi ei kadesta ja musta seda, kellest ta end paremana tunneb. Ikka vastupidi, seljataga või avalikult susides näitad välja vaid kadedust ja enesega rahulolematust. Võta see mõttemaailm omaks!
Kui sa tunned, et kipud ka ise elama rohkem teiste kui enda elu, siis võta end käsile.
Kahaneva Kuu ajal on hea loobuda oma vanast mõttemustrist, lihtsalt loobu ja lase minna.
Muuda oma suhtumist, muuda oma mõttemaailma ja usu mind, muutused su elujärjes, suhetes ja tervises annavad endast õige pea märku.
Püüa märgata ilusaid, häid ja positiivseid hetki, mitte negatiivseid.
Kui laulja laulab, ei ole mõtet pingsalt musti noote otsida, naudi emotsiooni! Sellel on palju suurem väärtus kui mustade nootide leidmisel.
Sulle on antud siiski vaid üks elu, aeg on piiratud, kasuta seda mõistlikult!

Rõõmsat meelt ja positiivsust soovides
Kirsti