TAROSKOOP 12.-18. augustJÄÄRA nädal on täis armastust ja kõhklusi. Te ei tea ise ka mida või keda te tahate, teate vaid, et võiks olla ilus romantiline ja kirglik armastus, aga kellega? Jäära ei tõmba nende poole, kes teda tahavad, ta tahab mängida, tal peab olema põnev. Samas kui ta tõrjub kellegi endast eemale, siis järgmisel hetkel tahab teda jälle tagasi. Nii see jäär vaevleb. Rahalises mõttes edukas nädal, küsige palgatõusu või tehke lisatööd, raha annab teile praegu turvatunde. Nädala lõpp toob kaasa toreda peo ja kirgliku seksi.

SÕNN alustab nädalat mõnusalt ja mugavalt, mõtleb, et seab end kõige tähtsamale kohale ja arvestab eelkõige endaga, aga siis algab üks suur jamade periood. Sõnni tabab selline ebameeldivate üllatuste laviin, palju lõpetamisi, tohutult kohustusi ja seejuures tunne, et kõik on tema õlgadel. Te olete küll ahastuses, aga tulete kõigega toime, samas nii mõnigi sõnn annab lahkumisavalduse või lõpetab oma suhte. Viskab pea selga ja kõnnib helgema tuleviku suunas. Kui aga kogu selle nädala jama üle elate, siis nädala lõpp on hoopis helgem. On lihtsalt kehv nädal.

KAKSIKUD on nädala algul nagu pidurdamatud rongid, anna ainult tee ette, nemad sõidavad. Teil on nii palju uusi väljakutseid ja te naudite kõike. Nädala keskel tabab teid aga üks ebameeldiv üllatus ja olete sunnitud enda eest seisma. Armastuses on kaksikud kuidagi tüdimuse lainel, seksite ka rohkem kohusetundest kui soovist. Pole hullu, nädala teine pool toob teile ka tunded tagasi, teie loidus on tingitud teie tööst ja kohustustest. Võtke enda jaoks ka aega.


VÄHK on nädala algul solvunud ja pettunud, talle tundub, et kõik teevad talle liiga. Tahaks edasi liikuda, aga kuidagi ei leia jõudu ega võimalusi. Vähk istub kodus ja mõtleb kuidas ellu midagi uut tuua. Te tahaksite hoopis midagi muud, aga mida? Kinnine olete ka, peate enda sees lahingut. Tööl ei tasu praegu muudatustest juttu teha, kuna te ise olete madalseisus ei too ka need vestlused tulemusi. Lükake kõik plaanid praegu edasi, siis läheb hästi.

LÕVI alustab nädalat suurte plaanidega. Kes hakkab dieeti pidama, kes tervislikult toituma-see jääb pooleli. Kesknädal nullib teie püüdlused. Seevastu kõik muu edeneb lõvi käes lenneldes. Kui plaanite uut kodu soetada, siis praegu on õige aeg, sobilik nädal tegeleda rahadega, muudatustega, koduga ja vanematega. Olete hea läbirääkija ja mõnus kaaslane. Nädala lõpus võite saada üllatava tööpakkumise, võtke vastu, te naudite seda.

NEITSI nädal algab tööplaanidega, puhkehetkel tulevad teile uued ideed ja mida rohkem puhkate, seda suuremad ideed teie peas valmivad. Päris paljud neitsid saavad sel nädalal aja maha võtta ja mõnusalt chillida. Neid ei tohi seejuures segada, las nad genereerivad ja naudivad elu. Neitsit ootab sel nädalal ees karomantiline armusuhe ja tohutu huvi maagia vastu. Sel nädalal kirjutavad mulle peamiselt neitsid ja nende küsimused on seotud sissetulekutega, sest nii mõnigi neitsi plaanib võtta laenu, aga tal on selle ettevõtmise juures hirm. Nädala lõpus olete sirgjooneline ja hakkate tegelema endale seatud eesmärkidega. Puhkus on läbi.


KAALUD on valikute ees-töö ja raha või armastus. Mõlemat jagub, aga kumb on olulisem? Kui teil on värske suhe, siis hoidke seda nüüd, see võib olla see saatuslik ja õige. Kaalud ei taha uisapäisa otsuseid teha, nemad ikka mõtlevad ja kaaluvad. See on saatus. Võtke vastu. Tööd on kaaludel ka praegu palju, ärge hulluks minge, seiske enda eest ja võtke ikka mõni vaba päev ka nädalas. Nädala lõpus on kaalud jälle valiku ees ja nad ei suuda otsustada, neile sobib kui keegi teine nende eest otsuse ära teeks, aga ei tee. Võtke end nüüd kokku, muidu jäätegi arutlema.

SKORPION analüüsib oma suhet. Talle tundub, et ta ei ole oma kaaslase jaoks kõige tähtsam ja kahtlustab, et tema suhtesse on siginenud ka kolmas osapool. Lisaks tunneb skorpion, et tema panustab suhtesse rohkem kui kaaslane. Teil on lihtsalt vaja värskust ellu, tehke mõni oluline muudatus, iseenda jaoks. Skorpion vajab praegu midagi hingele, minge teatrisse või vaadake mõnd head romantilist filmi. Rahalises mõttes loobub skorpion turvatsoonist ja on valmis võtma riske, need õigustavad end. Samuti tekib teil mõte midagi uut õppida, ka see on igati tervitatav idee.

AMBUR on end lõhki rabanud. Te tunnete, et teil ei ole üldse võimalik endale aega leida, kõik tahavad midagi. Samas tunnete sellises tempos end turvaliselt, vähemalt ei ole igav. Sel nädalal nõuavad pere ja kodused asjad teilt päris palju tähelepanu ja raha, aga saate ka sellega hakkama. Amburi ellu tuleb keegi minevikust, aga ambur kas ei saa sellest lähenemiskatsest aru või jääb see kuidagi teisiti tema jaoks kättesaamatuks, igatahes vaatab ta ise teises suunas. Nädala lõpus peate end õigustama ja kaitsma, et natukenegi vaba aega nautida, veetke see mõnusas seltskonnas, kõige paremini puhkate lastega koos ja lapsemeelselt.


KALJUKITS on täis kirge ja kuumi tundeid. Seks ja armastus on sel nädalal tema jaoks number üks. Tunnete end kindlalt ja hästi, töö sujub ja raha on. Kaljukitsed soovivad praegu perelisa saada ja teevad omaltpoolt kõik, et see õnnestuks. Nii mõnelgi lähebki õnneks, aga mitte kõigile ei ole see uudis pereõnne jaoks kasulik. Kaljukitsed mõtlevad sel nädalal just perekonnast ja kõik nende teod ongi seotud just suhete ja perega.

VEEVALAJA on kuidagi kinnine ja mõtlik. Ta ei ole oma praeguse eluga kuidagi rahul, tundub nagu istuks mugavustsoonis ja peab end pidevalt õigustama, et edasi liikuda. Veevalaja tahab, et tema jaoks tehtaks rohkem kui tema teeb teiste jaoks. Ta ei taha praegu tüütuid kohustusi vaid mõnusat meelelahutust. Lihtsalt olla ja nautida elu. Töö ja kodused asjad on veevalajale praegu ahistavaks koormaks kaelas, ei saa ta kuidagi käima end, sest ta ei tea mida ta tegelikult tahab. Segane nädal.

KALAD on sel nädalal edevad ja vajavad igal hetkel tähelepanu ja tunnustust, nad lausa janunevad selle järele. Samas kodus istuvad ja analüüsivad oma elu ja rahalist olukorda, kalad ei näe praegu enda tuleviku osas kindlat lahendust, nad peavad selle välja mõtlema. Te vajate midagi uut, midagi raputavat, midagi mis paneb teil vere käima ja end elusana tundma. Nädala teises pooles tegelete rahaasjadega, kõik mis tundub algul segane, saab nädala lõpuks selgeks. Siis võite jalad diivanile visata ja kergendatult hingata.

Ilusat nädalat
Kirsti