TAROSKOOP 5.-11. augustJÄÄR kardab uusi alguseid. Tal seisab ees töövestlus, aga ta ei julge sinna minna, et mis saab? Kaks võimalust, õpite midagi juurde, olete enesekindel ja võtate kõik pakutava vastu või lööte põnnama ja jooksete minema. Ärge valetage endale ega teistele, vaadake peeglisse. Aemastuses on jääral samuti keeruline olukord, ta seisab valikute ees ja eksida on lihtne. Nii mõnelgi jääral on mitu rauda tules, abieluinimestega suheldes ei juhtu ka edaspidi midagi muud, nad vajavad lihtsalt vaheldust. Otsused on teie, aga te vist ei tee neid praegu.

SÕNN on tööl hädas. Vaja on tegutseda, aga piirid on ees. Jooksete peaga vastu seina. Te olete uuendustest väsinud, tahaks rahulikku perioodi, aga karta on, et seda veel ei tule. Võtke nüüd enda energia kokku ja tegelege nende tööalaste küsimustega edasi, tulemus ei ole enam mägede taga. Rahalises mõttes väga hea nädal, ärge kulutamisega liiale minge ja ühe sissetulekuga on mingi viivitus. Tahate seksi? Te ei saa, teil on endal nii suur hirm praegu uute alguste ees…

KAKSIKUD on masenduses. Süüdistavad end ja tunnevad end nii üksikutena. Rahaga on ka kehvasti. Kaksikud peavad praegu õppima, suhted on teema kus teil on teadmisi puudu ja suhtlemises ei ole te ka just meistrid. Lähenege asjadele teisest küljest, vaadake olukorda teise inimese silmade läbi ja kõik tundub hoopis mõistetavam. Te olete lihtsalt nii paganama ahistav ja karistav, aga see ei vii teid edasi. Lõhkuge ära kõik oma senised mustrid. Kannapööre, kaksikud!


VÄHK kardab langeda mugavustsooni, aga ise istub mõnusalt just seal mugavustsoonis. Tahaks võtta aja maha, tahaks teha midagi teisiti, aga see on see tahaks! Teid tõmbab kellegi poole, aga te arvate, et see on jälle illusioon, te ei tegutse. Te otsite midagi oma hingele, aga te ei tegutse. Ainult tööl on teil siht silme ees, saaks kõrgemale ja kaugemale. Käituge siis eraelus ka nii!

LÕVI on sel nädalal veidikene laisk, ta ei viitsi tegeleda millegagi mida ta ei tea ja tunne. Nädala keskel tuleb teil soov pidutseda, aga järgmisel päeval paneb perekond teid nii rakkesse, et eluisu kaob ka ära. Säästke siis end nendeks kohustusteks, ei saa te rahulikult diivanil lebada. Nädala lõpp toob lõvile häid uudiseid, teid ootavad uued algused.

NEITSI tunneb nädala algul, et nüüd on võimalik ehk natukene ka puhata. Vale! Kohe sajab teile selline kohustustelaviin kaela, et te ainult ägisete selle all. Peale oma kohustuste ei viitsi te midagi muud ette võtta, saaks koju lebosse, aga suhtes neitsi peab tegelema ka kodus kohustustega. Perekond võib soovida korraldada mingi ürituse, aga korraldama peate seda teie, see tuleb teile üllatusena.


KAALUD põevad seetõttu, et nende puhkus saab läbi, nad kardavad seda juba ette. Liiga mõnus ja mugav on olnud. Nädala keskel üritavad nad endale selgeks teha, et tegelikult on aeg peale puhkust ka elamist väärt, seni sisestavad kuni uskuma jäävad. Tegelikult peaksid kaalud oma puhkusest nüüd natukene puhkama. Aga teie nädal on küll ilma raputavate sündmusteta, chill.

SKORPION elab illusioonis ja ei vaata üldse tõele näkku. Olge ettevaatlik, teid ootab ees kas uus töö või mingi uus algus, te olete miskipärast ses osas nii sinisilmselt usaldav, et ei pane tähelegi kuidas petta saate. Olge valmis ka löögiks mis tuleb seljatagant, kõik inimesed ei ole paraku ilusad ja head. Samuti on teil sel nädalal oht enda tervis käest lasta. Hoidke end.

AMBUR tegeleb uute asjadega ja tähistab nende algust. Selle tähistamise käigus tabab teda selline armumine, et ambur on pimestunud. See armumine võib olla kellessegi nooremasse inimesse ja te hakkate sellel metsikult vastu võitlema, et see pole ikka õige, unustage need piirangud, vanus on kõigest number. Ambur lõpuks unustabki ja suudab kõigile selgeks teha, et tema teeb mida tema tahab.


KALJUKITS on sel nädalal väga tihedalt oma pere ja koduga seotud. Nii mõnigi jama saab lahenduse ja kaljukitsele tundub, et see kodune aeg on tema suhted ja elu-olu palju lihtsamaks ja paremaks teinud. Tal on aega olnud. Teil on palju uusi ideid, aga praegu ei ole teil motivatsiooni nendega tegeleda, te vajate praegu hoopis sõpru enda ümber ja kedagi kellega niisama maailmaasju arutada. Kõik tööd panete praegu ootele. Puhkus.

VEEVALAJA on praegu enda jaoks läbinud mingi kadalipu ja tulnud sellest võitjana välja. Nädala algul olete kuidagi nostalgiline, aga seda vaid hetkeks. Teil on nii palju ideid ja tegutsemistahet, te tunnete end kindlana ja näete kuidas kõik teed teie ees praegu avanevad. Teil on nii palju soove ja unistusi, aga te toodate neid sel nädalal veel juurde. Kõik mis ette võtate, edeneb, tasub vaid näpunipsu teha ja asjad toimivad. Nädala lõpus tähistate mingit head rahalist tehingut , võimalik, et saate preemia või võidate lotoga. Edu!

KALAD üritavad praegu kogu hingest midagi tõestada ja endast ülihead muljet jätta. Teil on praegu võim panna kedagi käituma nii nagu teie seda soovite. Samuti kirjutavad mulle sel nädalal just kalad, neid huvitab kas nende üks suhe on nüüd lõplikult läbi? Te olete ise kuidagi kriisis ja näete asju negatiivses valguses, mida te virisete. Mõtlete, et jätate kõik suhted seljataha, vahetate tööd, kolite jne… midagi te ei tee, võtke mõistus pähe ja ärge ohkige!

Ilusat nädalat soovides
Kirsti