TAROSKOOP 14.-20. oktoober.JÄÄR teeb sel nädalal tööl ka teiste eest asjad ära, samas otsides võimalust seda kuidagi teravalt ka välja öelda. Kodus vajate uuendusi, uut mööblit, remonti või vähemalt tõstate toas mööblit ümber. Te janunete muudatuste järele. Need tekitavad teis parema tunde. Nädala lõpus läheb jäär tööl bossi jutule, ärge esitage ultimaatumeid, need ei tule praegu kasuks ja ärge tõrjuge inimesi, kellest teie igapäevaelu sõltub.

SÕNN on nädala algul masenduses, ta on kulutanud liiga palju raha ja süüdistab end. Nädala keskpaigas avab ta juba veinipudeli, nimetab seda ise pingemaandajaks ja seletab, et see tagab hingerahu. Pereinimesed tunnevad, et tunneli lõpp on ikka pime, tegelikult ei ole. Te näete praegu kõike mustades värvides. Vallalised sõnnid murravad aga mõne suhtes vastassooesindaja jalalt, pärast on hirm, et mis sellest kõigest välja tuleb.

KAKSIKUD on oma rahamuredega täitsa hädas. Nemad vajavad ses osas turvatunnet, aga no ei ole seda tunnet isegi paistmas kusagil. Teile tundub, et kõikidel ettevõtmistel on piir ees, püüa palju tahad, istute nagu puuris. Jõuga surumine praegu ei aita, kuulake targemate nõu, te ei näe asju objektiivselt. Suhetes olete lihtsalt jonnakas, teete kõike nii nagu teile sobib.


VÄHK tunneb, et nüüd läheb lihtsamaks. Hoiatus: pingelangus põhjustab tervisehädasid! Hoidke end. Teile tundub, et te ei pea enam tegema asju kohustusena vaid suudate neid nautida, samas olete ikka veel natukene kaitsepositsioonis. Tööl olete te superkolleeg ja sõprade ühised õhtusöögid on ka
sel nädalal teie korraldatud. Ja nädala lõpp toob ohtralt seksi! Nautige.

LÕVI väljub oma tungidest ja tormidest. Veel natukene on seda pingelist aega, siis on kõik ok. Lõvi on nii armunud, hing rõkkab ja valutab korraga. Samas olete enesekindel, aga vaatate igaks juhuks ikka üle õla. Nädala teises pooles on teil tunne, et kõik asjad sujuvad justkui iseenesest, eriti pereelu ja suhteteemad.

NEITSI imetleb kedagi, aga kardab haiget saada. Tema eneseuhkus ja enesearmastus ei talu hoope, ta vajab kiitust ja tunnustust. See nädal lennutab teid emotsionaalselt üles-alla. Ühel hetkel olete näoli maas, siis lendate. Oodates ei juhtu midagi, tegutsema peab. Raha armastab neitsit, seadke aga sihte ja sammute vapralt tulemuste ning uute teadmiste poole. Nädala lõpus astub neitsi justkui uuele elule vastu-mida julgemalt astute, seda parem on tulemus ja seda õnnelikum olete. Võimalik on väike reis või ostate vähemalt lennupileteid.


KAALUD toibuvad ühest raputusest, saavad end just mõnusalt ja hubaselt tunda, kui satuvad uutesse jamadesse. Te olete sel nädalal väga atraktiivne ja ütleks isegi suhtesõltlane. Te ei tea ise ka keda või mida te tahate. Tööl ärge armuge, sellest tuleb ainult jama. Te lausa janunete võimu järele ja seda just vastassoo üle. Lõhute nii kõik suhted ära. Kontrollige end, kui suudate 🙂

SKORPION on selle nädala peksupoiss. Nädala algul on juba kõik teemad kinni, igal pool on keelumärk ees. Kõik ahistab, ükski uus ettevõtmine ei taha õnnestuda, kõik oleks justkui selja keeranud ja te peate üksi rassima ja rapsima. Hinges on armukadedus, tööl on takistused, kaikad on kodarates… Jube! Nädala teises pooles võtate kõik jõuvarud kokku ja surute end justkui läbi seina, aga sein on ees! Seevastu nädalavahetus toob uued tuuled. Kogu müür kukub kokku, te saate jälle liikuda. Vot nüüd tehke plaane, reisige, laske ideed lendu!

AMBUR alustab nädalat illusioonidega, aga saab kohe aru, et need ei vii edasi. Õhus on romantikat, aga ärge näidake välja, et nii palju hoolite. See lõhub suhte. Teil on siht silme ees ja võim peos, kasutage seda. Nädala keskpaik toob amburile rahaliselt edu ja palju uusi alguseid. Ärge kõiki nendest tõsiselt võtke, kõik hiilgav ei ole kuld. Ambur istub praegu justkui Jumala süles, kaitstud ja hoitud, õnnelik ja rõõmus ja vallalised amburid, nädalalõpp võib tuua teile ettepaneku püsisuhteks.


KALJUKITS alustab nädalat uute plaanidega, aga soovitan kuulata enne ka teised osapooled ära, alles siis asuge tegutsema. Väga töökas nädal, kõik sujub, kõik toimub väga kiiresti. Te olete toetav ja abivalmis. Karjääriplaanidega. Kõik mis enne tundus murettekitav, see on nüüd selginev ja mõistetav. Nädala lõpus otsite tähelepanu, mitte ühe vaid lausa mitme inimese poolt, kahjuks on need inimesed muude mõtetega hõivatud. Ärge solvuge ja hakake jooma, teil on see oht!

VEEVALAJA hing on haige, ta vajab hoolimist ja tähelepanu, aga tunneb end üksiku ja õnnetuna. Tahate uut algust, tahate metsikut seksi ja kirge, aga teile tundub, et te jäätegi seda ootama. Tulge nüüd oma mustadest mõtetest välja, mida te masendute? Seevastu tööl on veevalaja nagu kala vees, kõik õnnestub, sujub ja toob kiitust. Te olete ise abivalmis ja teid aidatakse igati. Nädala lõpus jääte olukorraga rahule.

KALAD seavad tulevikuplaane rangelt enda järgi. Te peate sel nädalal endale midagi uut selgeks tegema, see teeb nii mõnegi asja teie jaoks lihtsamaks. Nädala keskpaik võib tuua teile mõnusa peo ja seda just nooremate inimeste seltskonnas. Kui teil on olnud suhetes probleeme, siis need saavad nüüd lahenduse, te ei taha neid teemasid küll lahata, aga jätate need lihtsalt minevikku. Nädala teine pool on kalade jaoks suhteliselt kodune, vajate aega endale, ja unistate heast seksist, ehk isegi saate seda. Muud justkui polekski vaja.

Ilusat nädalat Sulle

Kirsti