TAROSKOOP 21.-27. oktoober.JÄÄR on kuidagi lukus, kinnine ja sisemiselt õnnetu. Te ei tee midagi selle olukorra muutmiseks, lihtsalt ootate, et tuju iseenesest paraneb. Tunnete mingit sõnuseletamatut hirmu ja ärevust, teil on tunne, et teie panus nii tööl kui suhtes on teiste omast suurem ja keegi ei hinda seda. Enesehaletsuse nädal, aga see on vaid peas kinni.

SÕNN puhendub nädala algul suhetele, romantika, armastus ja kõik mis hingele, see on teie teema. Ärge siis ilusate asjade varjus tonte hakake otsima. Samas nädala keskel olge ettevaatlik igasugu lepingute, kokkulepete ja tiimitööga, keegi tahab teid petta. Tööl olete hea juht ja inspireeriv kolleeg.

KAKSIKUD tegutsevad sel nädalal omaette, nad ei ole väga tiimitöötajad ega seltskondlikud. Ei taha teistega arvestada. Kaitsepositsioonis ja tõrjuvad kõik nende arvamusest erinevad arvamused tagasi. Teete vea. Kõiges ei ole teil õigus ja see omaette rühkimine ei vii teid sihile. Võtke nüüd see egotempo maha!


VÄHK arvestab sel nädalal eelkõige enda heaoluga, miskipärast on teistel siis tunne, et ta teeb neile liiga. Vähk võtab lihtsalt natukene aja maha ja pühendub perele. Kuu mõjub teile aga kuidagi nukrakstegevalt, ärge laskuge melanhooliasse. Tööl näeb vähk kõiges lahendusi, ka siis, kui need on veel kaugel. Rahaga on ok, ärge lihtsalt priisake, aga koonerdama ka ei pea.

LÕVI nädal on täis armastust, romantikat ja raha. Suhtes lõvi tahab kodus näida veel parem ja armastavam kaaslane, natukene mängib üle ka. Nii mõnigi lõvi alustab oma suhet puhtalt lehelt, jääge siis ausaks, ärge poolel teel plaani muutke. Raha teid sel nädalal armastab, kodused asjad on korras ja nädalalõpp toob kuhjaga romantikat.

NEITSI on suhetes omadega hädas. Te olete nii kinnine, samas võitlete enda sees selle vastu. Tunnete, et keegi kontrollib teie mõtteid ja tundeid , see meeldib teile ja samas ahistab. Hirmutab. Te kardate sellest sõltuvusse jääda, kardate, et teist sõidetakse üle. Istute ja mõtlete ja kardate. Töö ja raha on teile sobivad teemad, seal olete kala vees, kõik muu hirmutab. Isegi kui julguse kokku võtate ja otsustate tegutseda, ikka on piirid ees. Te ei julge.


KAALUD tunnevad end sel nädalal väga mõnusalt. Delegeerivad oma kohustusi, võtavad ise kõike mõnuga ja satuvad meeldivatele koosviibimistele. Nad on mõnusad vestluspartnerid ja kui neid tunnustad ja kiidad, siis on kohe ka armunud. Kaaludel on sel nädalal kogu aeg kaks valikut, aga nemad valivad selle mis mugavam ja chillim. Kirge ja põnevust otsite ka. Leiate!

SKORPION elab sel nädalal illusioonis, et ta on kõige tahetum, nõutum ja hinnatum. Tema illusiooni ei tohi purustada, muidu kaotab ta sihi ja hakkab jooma. Skorpioni hing on praegu väga õrnake, sellele ei tohi liiga teha. Tööl on skorpion enesekindel, loomulikult leiab ta, et ta on end ribadeks rabanud, aga miskipärast saab selle eest liiga vähe raha.

AMBUR unistab ja lendab kõrgel. Teil on siht silme ees ja te ei astu oma teelt kõrvale. Ainsaks häirivaks teguriks on hirmud, et kõik inimesed ei ole nii head kui nad tunduvad. Aga need hirmud on mööduvad, saate jälle eneseusu tagasi. Nädala teises pooles rebib ambur oma mugavustsoonist välja ja sukeldub kiremöllu, see saab kõigest muust olulisemaks. Tunnete, et see kiretunne annab teile täiesti uue elu ja see teile meeldib.


KALJUKITS muretseb rahade pärast. Tal on kaugeleulatuvad plaanid, aga mõtleb osadest loobuda, hirmus kaotada raha. Ärge jamage, mida rohkem panustate, seda suurem võiduvõimalus. Mitte kohe, aga edaspidi. Nädala teisel poolel on teil nii kiire, et seetõttu võib suhe kannatada, teil ei ole lihtsalt aega ja partner võib käituda sellest tulenevalt kuidagi külmalt või eirates. Elage üle!

VEEVALAJA võtab nädala algul vaba päeva, tahab lihtsalt vedeleda. Te olete kuidagi salapärane ja eemalolev sel nädalal. Suhetes tõrjuv ja kinnine, oma maailmas. Teil on hing haige, tunnete, et olete teinud kusagil vea ja nüüd ei aita rünnak ega kaitse. Te ei suuda sel nädalal maistele asjadele üldse keskenduda, tahate vaid hingetoitu ja kogu aeg seda, mida teil hetkel ei ole.

KALAD ei taha nädala algul, et neid segataks või nende plaane muudetaks. Tööl kuulate kõik ära ja alles siis ütlete oma sõna sekka, samas jääb teie sõna ikka peale. Kalad on sel nädalal salamisi väga domineerivad. Ka voodis! Te vajate sel nädalal meeletut turvatunnet, armukadedus ja kõhklused panevad teid nutma, neid tundeid te kogeda ei taha. Hoiduge siis!

Ilusat nädalat soovides
Kirsti