TAROSKOOP 15.-21. oktoober.

JÄÄR käitub sel nädalal väga kummaliselt. Tal on justkui uute alguste nädal, jäär on neid alguseid väga oodanud, aga miskipärast ei julge ta neid nüüd vastu võtta! Mis juhtus? Jäär läheb ju läbi seinte, kus see julgus siis sel nädalal on? Armastuses on tal juba ammu keegi, kelle suhtes jäär sellist tõmmet tunneb, et põlved lähevad nõrgaks, aga olulisel hetkel tõmbab jäär end kookonisse ja teeb tuima nägu, ise põeb ja piinleb. See segab tema keskendumist ka muude tegemiste juures. Jäär lihtsalt kardab! Võtke nüüd julgus kokku ja minge oma saatusele vastu!

SÕNNi ootab ees ilus nädal. Kõik tema tegemised sujuvad, sõnn teab ise praegu väga hästi mida ta tahab. Ta tunneb, et tema palveid on kuulda võetud. Ärge nüüd mingeid lollusi tehke, teil on rada ees, astuge täpselt mööda seda, vähemalt sel nädalal. Tööl on sõnn põhjalik ja arukas, ei rapsi, ei pinguta üle. Armastuses on ta…eriti armunud. Sõnn plaanib praegu mingit reisi, aga ei suuda otsustada kuhu reisida. Head uudised oma pere kohta ootavad sõnni nädala lõpus, mingi torte pereüritus on tulemas, sedasorti kus mitte ainult ei räägita vaid ka kuulatakse teineteist.

KAKSIKUD on sel nädalal mõnusas turvatsoonis. Tegelevad palju lastega ja üritavad enda asju joonel hoida. Kaksikud saavad isegi aru mida nad oma suhtelt tahavad. Nad tahavad kindlustunnet. See tähendab seda, et nemad on need otsustajad suhtes. Kui partner sellega lepib, on kõik hästi. Tööl on kaksikud samuti põhjalikud ja täpsed. Nädala lõpus teevad kaksikud tulevikuplaane. Neil on plaanis korraldada üks romantiline reis. Hoiatus: kes nädala lõpus liiga palju napsu võtab, sellel on järgmisel päeval paha olla!

VÄHK on sel nädalal enesekeskne ja vajab hästi palju häid ja tunnustavaid sõnu. Ta lausa januneb kiituse järele. Uute algustega olge praegu ettevaatlik, ei ole kõige parem aeg millegi uuega lagedale tulla. Usaldate vale inimest. Aga te saate sellest isegi aru ja suudate jamad ära hoida. Vähk tegeleb sel nädalal palju pere asjadega, võimalik, et veedate koos mõnusa nädalavahetuse ja seda kusagil looduskaunis kohas. Vallalised vähid kes on juba ammu kedagi väga ihaldanud, teevad sellele tundele nüüd lõpu, miski annab selleks konkreetse põhjuse. Suhtes vähid, kes on natukene vasakule piilunud, ka teie salaarmastus saab pauguga otsa.

LÕVI seisab oma hingepeegli ees ja vaatab endasse. Ta sees on ikka salajased tunded ja kirg. Miskipärast hoiab lõvi neid tundeid endale. No nagu eelmisel, on ka sel nädalal lõvi pea seksimõtteid täis. No mida te mõtlete, asuge siis tegudele! Lõvi ei ole üldse kindel kas tema südame põksuma pannud inimene on ikka vaba. Kuulge, loomade kuningad, tehke siis suu lahti ja küsige! Lõvi sees on selline kirg ja põlemine, ta suunab seda küll oma töösse, aga seda jääb ikka üle. Ta lihtsalt kardab teha vale sammu. Et mis siis saab? Lõvid tunnevad sel nädalal huvi ka maagia vastu, otsivad vastuseid oma mässavatele tunnetele. Miskipärast on mul tunne, et sel nädalal saan ma eriti palju kirju just armuvalus lõvi tähtkuju esindajatelt.

NEITSI saab sel nädalal hea uudise. Ta on nii väsinud oma ülerabamisest ja tal on võimalus tempot natukene maha võtta. Lõõgastuda. Muidugi tunneb ta hirmu oma töö pärast, see vaevab neitsit pidevalt, aga pole hullu. Keegi ei kraba seda eest ära. Neitsi kohtub inimesega, kes on talle juba pikka aega väga oluline ja tähtis, keegi kellega ta saab oma asju arutada, kes teda mõistab. On loota ka pööret selles kohtumises-asi võib võtta romantilise suuna, sellest võib saada armastus! Tehke oma suu lahti ja vaadake lõpuks tõele näkku. See mõte on teie peas ju kogu aeg olnud, te olete seda lihtsalt jõuga alla surunud!

KAALUD on enda ja oma partneri vahele justkui seina ehitanud, nüüd arvavad nad, et äkki ikka soojendaks selle suhte üles. Püüate mis te püüate, no ei saa sellest enam asja. Parem õudne lõpp, kui lõputu õudus. Kaalud teevadki otsuse ära, hetkeks tunnevad end hästi, aga siis hakkab see teema neid jälle vaevama. Ärge langege masendusse, teil on see oht. Minge välja, te kohtate seal kedagi, kes paneb jälle liblikad teie kõhus lendama. Nii, et ei mingit kodus passimist!

SKORPION tunneb sel nädalal metsikut kiusatust oma kodus muudatusi teha. Teeks kohe kõik teistmoodi. Ostab taimi, sest ta vajab praegu rohelust, rahu ja loodust enda ümber. Kõik senine ahistab teda. Kui muudatused tehtud, tunneb skorpion, et on jõudnud justkui paradiisi. Istub oma kuningriigis ja valitseb seda, see annab talle mõnusa kindlustunde. Ja seda skorpion praegu just vajabki. Suhetes on tal kaks objekti silmapiiril, aga ta valib turvalisema, selle, keda paremini tunneb, sest skorpion tahabki praegu just sellist turvalist mugavustsooni.

AMBUR tunneb, et töö osas on tema soovid nüüd täitunud, ta valitseb oma valdusi nagu kuningas. Ei tasu aga liialt hoogu enesenautimisega minna, see ei too midagi head kaasa. Kukute kõrgelt. Pigem minge väikeste sammudega edasi ja kaitske oma turvatsooni. Kõik inimesed ei ole siiski ilusad ja head. Paraku. Ambur võib sel nädalal enesele ootamatult suhtesse sattuda, ta ise justkui ei märkagi seda. Amburil on sel nädalal hästi palju suhtlemist. Nädala lõpp toob kaasa ühe ürituse või kohtumise ja see võib omakorda tuua kaasa amburile ärkamise võõras voodis. No amburitel lihtsalt juhtub….

KALJUKITS teeb tublisti tööd. Ta on enesekindel ja teab oma võimeid ning väärtust. Õhtuti kodus sirutub aga käsi veiniklaasi järele-pingete maandamiseks. Kaljukitse hing ihkab praegu midagi suurt ja ilusat, õnneks ei jää ta seda ootama vaid võtab ka ise midagi ette ja üpris jõuliselt. Armastuse osas tunneb kaljukits, et istub turvatsoonis ja see ei meeldi talle. Vaatab natukene avatud silmadega ringi ja juba see tunne tekitab veidike rahutust, kaljukits saab ellu värskust ja vürtsi juurde. Nädala lõpus istub ta sõpradega koos ja puistab südant.

VEEVALAJA on ettevõtlik, andke ainult ülesandeid! Teeb kõik ära. Õppivad veevalajad on sel nädalal koolitöödega hädas, kuidagi ei olegi nii põnev see materjal mida omandada tuleb. Veevalaja kaalub isegi oma õpingud katkestada. Keegi tahab sel nädalal teid väga paika panna, kohta kätte näidata, aga pole hullu, see ei häiri teid.
Tervise osas on ka oht ise endale liiga teha. Hoidke oma selga ja teid võib oodata ees väike opertatsioon. On see siis paar õmblust, hambaarstil käik või lõigataksegi kõht lõhki-igatahes need võimalused on ohtlikult õhus. Armastuses on veevalajal enam-vähem okei, no sõltub millise nurga alt veevalaja ise seda suhet vaatab. Väike soovitus: lubage sel nädalal oma kaasal rohkem särada, ta kipub väga teie varju jääma.

KALAD lõpetavad sel nädalal oma pooleliolevaid asju ja alustavad jälle puhtalt lehelt. Armuasjades vaatavad kalad oma kaaslast justkui uue pilguga. Kellel kaaslast ei ole, see kohtab mõnd vana tuttavat ja heidab sellele “hindava” pilgu. Rahaasjadega on teil praegu kõik hästi, ärge nüüd hakake ise jama kokku keerama, te olete selleks praegu võimeline-priiskate liialt. Nädala teine pool peletab kalade peast kõik suhteteemad, nad tahavad rahu ja vaikust. Siis tuleks lasta neil oma lombis liguneda. Analüüsivad oma olukorda ja tunnevad, et koduga tuleks midagi ette võtta-vaja oleks muudatusi. Kalad on sel nädalal head nõuandjad, küsige-nad vastavad!

Mõnusat nädalat soovides,

Kirsti