“Taroskoop 2020” / Vähkide veebruar. Edasi loe juba raamatust!
Kuu algul tuleb hästi palju energiat suunata oma suhtesse, perekonnainimesed tunnevad, et kogu vastutus ja asjaajamine on nende õlgadel ja nende otsused määravad pere heaolu. Aga vähk teeb seda praegu rõõmuga, sest tema kaaslane oskab seda hinnata ning kuna vähil ei ole ka rahaprobleeme veebruaris, siis sujub tema käes iga ettevõtmine.
Vallalised vähid võivad aga luua püsisuhte, panevad leivad kellagagi ühte kappi – sedapuhku tõenäoliselt enda kappi, sest teie olete siin suhtes eestvedaja/korraldaja.
Rahalises mõttes vähkidele väga hea ja turvaline kuu. Tööl olete tõeline tank, teie teele ei jää ühtegi ületamatut takistust, saate tunnustada ja väljend “kiida lolli, loll hüppab” peab sajaprotsendiliselt paika. Seevastu ei kannata te praegu targutamist ja õpetamist. Kui keegi tuleb vähile ütlema, et kuidas asjad tegelikult käivad, vot siis on vähk valmis võitluseks. Ta salvab, susab ja torkab mõnuga.
Vähi kaks palet on sel kuul mõlemad nähtaval. Kuu lõpus kipub vähk salatsema, ta teab midagi, aga ei tohi sellest veel rääkida. On see uus algus, uus töö, rasedus või midagi muud head ja ilusat. Vähk teab, aga ootab õiget aega.

Minu raamatust “Taroskoop 2020”