TAROSKOOP 22.-28. oktoober.

JÄÄR tunneb end nädala algul üksikuna, tal on nii palju tööd, et tekib tunne nagu muud elu ei olegi. See toob jäära meeleollu musti värve. Ta kipub ahastama ja end haletsema, et tema elu vaid töös seisnebki ja kõik muu pole justkui enam tema jaoks. Jäära hing on haige, keegi hoiab teda nagu lõa otsas, see poob ja kägistab, aga jäär on löönud vedelaks ja ei julge oma tundeid tunnistada, sest kardab teha vale sammu. Nii nutab ta patja ja rügab edasi.

SÕNN teeb tulevikuplaane, need on tal vinged, aga kahjuks jääb oskustest seda kõike teoks teha, puudu. Sõnn hindab end lihtsalt üle. Kipub siis end süüdistama ja võib veidike endasse tõmbuda. Kõige selle juures on positiivne, et tema pereelu võidab sellest kurvastusest. Sõnn pühendab palju aega lastele ja see mõjub ka talle endale hästi. Nädala teine pool toob tema teotahte jälle tagasi. Siis on ta uutele algustele avatud, helistab kellelegi, kes teda huvitavast teemast rohkem teab ja küsib nõu. Õige otsus!

KAKSIKUD on sel nädalal turvalised kaaslased, veedavad palju aega oma lastega ja suudavad ka tööl probleeme lennult lahendada. Rahalises mõttes hea nädal. Hoiatus: ärge kippuge kõike nii süvitsi analüüsima, muidu jääte ajahätta. Kaksikutel on sel nädalal hea aeg alustada uute ettevõtmistega. Armastuses on kõik seni suurepärane kuni partner ei muutu liiga järelandlikuks, see viskab kaksikutel bloki ette. Nad tahavad siiski põnevust ja vallutusi.

VÄHK on juba ammu mõelnud muudatustele oma elus, aga kartnud seda sammu astuda. Sel nädalal ületab ta oma hirmu ja teeb lõpparve millegagi, mis on tema edasiminekut takistanud. Samas ei ole ta oma tuleviku osas üldse kindel, oli see ikka õige samm, aga vähk tahab hingerahu ja seda pole tal ammu olnud. Kodus on vähk samuti valikute ees, üks või teine tee. Sel nädalal ta kõiki otsuseid veel ei langeta. Armastuses on vähil ka kaks rauda tules, no las olla…las see vähk naudib.

LÕVI mõtleb suhete osas endale ise probleeme välja. Ta tunneb, et on justkui eemale lükatud selle poolt, keda tema tahab ja ihaldatud kellegi poolt, kes talle huvi ei paku. See vaevab teda. Ise ei võta ka oma asjade lahendamiseks midagi ette. Lõvil on tohutu tõmme kellegi poole, kellele ta vaatab alt üles. Aga ei midagi…kannatab vaikselt oma tõmbe käes. Seega, lükkab armastuse südame tagumisse soppi ja tegeleb maiste asjadega edasi. Rahalises mõttes hea nädal, edukas. Lõvi on hakkama saanud millegi sellisega, mille eest ta endale pai teeb, aga ega see teda loorberitele luba jääda. Tal on nii suured sihid silme ees, et tema mõtted uitavad juba kusagil kaugel uutel jahimaadel.

NEITSI teeb tööd ja sillutab enda karjääri. Rügab hoolega ülesmäge ja teeb sellega liiga oma tervisele. Inimene peab vahepeal puhkama ka. Neitsi arutleb sel nädalal ka oma armuteemade üle, talle tundub, et talle oleks keegi nagu needuse kaela pannud, miskipärast ei õnnestu tema suhted kohe üldse. Neitsid-needusi ei saa nii lihtsalt panna, ärge ajage oma hädasid needuse kaela, oma viga on! Mulle tundub, et sel nädalal võtavad minuga ühendust just neitsid, küsimused puudutavad ikka suhteid. Rahaasjad on neitsil õnneks korras, aga tal ei ole sel nädalal aega oma raha enda huvides küll kulutada.

KAALUD on armunud. Suunavad kogu oma energia armastusse. Samas suudavad nad kaitsta end haiget saamise eest, kuidagi väga tasakaalukalt häälestavad end. Saavad ise sellest armumisest jõudu, aga samas päriselt end ei ava-väga kavalalt toimetavad ja see teeb nad põnevaks ning hoiab vastaspoole huvi üleval. Kaalud võtavad seda nädalat mõnuga, tahavad puhkavad, tahavad teevad tööd-kuidagi mõnus on neil olla. Raha armastab neid ka, aga ärge seda siis niisama tuulde loopige, teil on see oht.

SKORPION tunneb suhetes, et tema ja partneri vahel on mingi sein, no ei ole seda üksmeelt. Tegelikult on skorpion ise mingi piiri ette tõmmanud, ei tasu partnerit süüdistada. Tööl on skorpion põhjalik, võimalik, et õpite midagi juurde. Tunnete huvi iga pisidetaili vastu ja ei lase vähimatki apsakat sisse. Skorpion võib sel nädalal saada ühe kurva teate, see viib ta tuju nulli ja ta tahab mõnda aega omaette olla. Pole midagi teha, tuleb end ikka jälle püsti ajada.

AMBUR pühendab end nädala algul täiega teistele ja saab siis aru, et tal endal on ju ka elu. Ükskõik mis otsast ja kuidas ta ka ei vaata, ei näe muudatusi. Kõik läheb justkui maha tõmmatud joont mööda. Nädala keskel või teises pooles kohtab ambur inimest minevikust ja siis on küll see hetk, et tuleb oma kiusatusele järele anda, no kaua te olete oodanud seda võimalust? Nüüd tuleb tegutseda. Kirgedetorm ja ambur ei kahetse.

KALJUKITS on uue alguses. Ta on andnud hoogu millelegi, mis hakkab nüüd vormi võtma. Kaljukits juhib oma “projekti” kindlal käel edasi. Tulemused hakkavad juba näha olema. Kaljukitsel ongi väga töine nädal, kõik tahavad temast midagi ja talle see meeldib, aga ega tal millegiks muuks väga aega ei jäägi. Nädala lõpus vaatab ta peeglisse ja tunnistab endale, et tuleks ikka korraks aeg maha võtta ja puhata. Kaljukits puhkab kõige paremini looduses, sinna teda tõmbabki. Laeb akud täis ja sukeldub jälle tegutsemisse. Armuasju ma teil sel nädalal ma ei näe.

VEEVALAJA on selle nädala patukott. Petumõtted peas! Veevalaja otsib suhetesse põnevust, tahab olla tähelepanu keskpunktis, isegi natuke illusioone kuluks ära. Lihtsalt on vaja midagi, mis erineks reaalsest hallist argipäevast! Veevalaja ei suuda sel nädalal jalad maas kõndida ja töömõtteid mõelda, tema pea on pilvedes ja ta tahab, et tal oleks lõbus. Tahab ilusat tulevikku ja põnevaid seiklusi. Unistamise nädal, vallatlemise nädal ka. No andke minna.

KALAD on endast nii palju andnud, nad on end justkui tühjaks andnud. Nüüd tahavad nad vastu saada, aga mitte töörõõmu vaid isiklikku naudingut. Kalad mõtlevad vaid puhkusest, seksist, pahedest…Üks kiusatus ajab teist taga. No mõnda pahet saavad nad ka nautida, aga mitte kõiki. Võtke hetk ja puhake, kohe hakkab kogu kiire protsess jälle otsast peale. Aga te olete sellega harjunud

Imelist nädalat soovides

Kirsti