TAROSKOOP 23-29 JUULI

JÄÄR mõtleb küll puhkusest, aga lükkab seda edasi. Jäär tahab nii väga jätta muljet, et tal on metsikult palju kohustusi ja ta on nii nõutud. Tegelikult saaks ta vabalt aja maha võtta ja natukene puhata, aga ta ei tee seda. Armastuses on jäär romantikalainel, tema unistab küünlavalgusest, aga miskipärast tundub talle, et partner tahab lihtsalt seksi. Ilma küünlavalguseta. Tegelikult on jääral keerulisem aeg möödas, tal oleks aega ja vabadust, kui ta nii väga end tõestada ei tahaks.

SÕNN, kes on armunud või suhtes, elab praegu õhust ja armastusest. Täielik romantika! Kui on värske suhe, siis sellel on ka tulevikku. Tööl tegutseb sõnn tasa ja targu, ei rapsi, on asjalik, tunneb end kindlalt. Sõnnil on praegu selline periood, et teda naljalt rööpast välja ei aja. Rahalises mõttes ka hea aeg. Sõnnid, kes soovivad mõnest pahest loobuda, siis praegu teil selleks parim võimalus.

KAKSIK peab tervisega ettevaatlik olema. Ise teeb endale liiga ja mitte vähe. Kaksik tahab sel nädalal uusi algusi, teha muudatusi. Ta saab aru, et see hetk kus ta praegu on, ei paku talle enam midagi. Tüüpilise kaksikuna ei võta ta aga igaks juhuks midagi ette. Tööl ja seltskonnas on ta sõiduvees, kõik sujub.

VÄHK süveneb sel nädalal oma peresuhetesse. Analüüsib oma elu, oma positsiooni, kas ta on täitnud oma unistused, vastab ta pereelu ikka tema ootustele, kas ta sekselu on ikka piisav jne… Ärge vähile sel nädalal alkoholi andke! Ta kuritarvitab seda ja siis kukub partneriga peresuhteid lahkama, see lahkamine venib öösse, vähk imeb kaasalt viimsegi veretilga ja energia välja!

LÕVI ei tea praegu üldse mida ta oma eraelult tahab. Mingit edasiminekut tahab, aga kuidas see peaks välja näema-vot see on küsimus. Üks kindel asi mida lõvi teab, et ta vajab praegu meelelahutust ja, et tulevikus peaks ikka väga palju raha olema. Lõvi liigub oma unistuste poole rahulikult, väikeste kindlate sammukestega.

NEITSI võib selle nädala algul kohata inimest, kelle puhul ta arvab, et vot see ongi see üks ja ainus! Vale! Illusioon. Kuidas ta ka ei pingutaks, sellest ei tuleks midagi. Tulevikuta suhe. Neitsi teeb väga palju tööd, aga kuna talle tema töö meeldib, siis teeb ta seda rõõmuga. Nädala teises pooles kohtab neitsi kedagi oma minevikust, sellel inimesel on päris kindlasti laps ja kui neitsi nüüd julgeb oma suu lahti teha, siis võib teda oodata rida imelisi öid.

KAALUD ärge petke end vaid vaadake enda sisse ja saage aru, mida te tegelikult tahate. Kaaludel on suhtenädal, aga nad ei tea täpselt mida sellelt suhtelt tahta. Kui teil on kodus suhtekriis olnud, siis praegu on võimalik sellele suhtele uus algus anda. See käib läbi mõistmise ja seksi . Saate hakkama, ise ka imestate pärast.

SKORPION on puntras. Masendub. Kukub jooma ja teeb oma tervisele liiga. Väga paha on olla. Skorpion ei ole rahul, et keegi tema elu korraldab, aga miskipärast ei ütle ta seda välja. Nii ei muutu midagi. Tehke suu lahti, nii saate oma hingerahu kiiremini tagasi kui omaette pudelisse nuttes.

AMBUR on mingi valiku ees, ta kardab teha vale valikut. Aga ta teeb oma otsuse ära ja see osutub õigeks. Sel nädalal raha armastab amburit ja ambur armastab raha ka. Amburi ellu tuleb keegi inimene minevikust, võib olla, et olete puutunud kokku läbi oma töö, kusagil on peidus mingid tunded ja need löövad nüüd lõkkele, aga see ei ole ju amburite puhul üllatus! Suhtesolevad amburid on oma partneri suhtes väga hoolivad ja nunnutavad, see on küll amburi puhul üllatav.

KALJUKITS möllab sel nädalal rahaga, kipub laristama, natukene edevusest, natukene seetõttu, et ta on alati tundnud, et omab oma raha üle kontrolli ja arvab, et ei ole ka sel korral teisiti. Kaljukitsel sel nädalal väga muid probleeme ei olegi, rahasõltuvus . Ta korrutab endale pidevalt, et kus on, sinna tuleb ikka juurde! Tuju on tal hea, isegi kui kõik plaanitu nii ei suju nagu peaks. Kaljukitsel on mingi kindel siht praegu, midagi mida ta väga tahab, aga milleni ta veel ei ulatu, seega…ta mõtted lähevad kohe jälle raha juurde tagasi.

VEEVALAJA tunneb, et tema heaolu on ikka käeulatusest kaugemal. Seega lööb ta käega ja tuleb maisemate asjade juurde tagasi. Veevalaja on sel nädalal perekeskne, põhendab end lastele, et nendele oleks huvitav ja leiab aega ka oma kaaslasega päikeseloojangut nautida. Ehk läheb isegi perega reisile. Teineteise toetamine ja soov turvatunde järele-need on veevalaja selle nädala märksõnad.

KALAD tunnevad sel nädalal, et nende sissetulek on küll rahuldustpakkuv, aga nad on nii väsinud, et ei suuda end peale tööd liigutada ka. Kalad hakkavad endamisi plusse ja miinuseid paberile panema, kas peaks natukene lihtsamalt võtma või edasi rassima. Kuna kalad armastavad luksust, siis rassivad nad edasi, edevus ei lase elu lihtsamalt võtta. Ja nad on jälle väsinud…

Ilusat nädalat!

Kirsti