TAROSKOOP 3.-9. september.

JÄÄR tunneb end tööl nagu peol. Kõik lihtsalt laabub iseenesest, kes ootab ametikõrgendust või uut algust, siis just nüüd on see võimalus. Jäära tööasjad on tõesti kontrolli all. Isiklikus elus on ka kõik kontrolli all, jäära kontrolli all. Eraelus muutub jäär sel nädalal ebareaalselt kontrollivaks ja tüütuks. Ise arvab ta, et see on hoolitsemine, aga vaene jäära kaaslane, tegelikult on see juba ahistamine. Jäära on suhtes lihtsalt liiga palju ja tema taktikepp dirigeerib vaid tema valitud muusikat.

SÕNN saab justkui kõik asjad liikuma ja siis hakkab kõigele varem soovitule ise vastu võitlema. Ta soovib, et tema tööasjad sujuksid ja kodus oleks turvatunne, aga samas istub nagu kott peas ja suu teibitud. Sõnn ei väljenda ainustki soovi ega oma mingitki koostöövalmidust. Nii ei saa ju midagi sujuda. Sõnn jonnib. Näitab oma kangust ja jookseb seetõttu lihtsalt peaga vastu seina. Kuna suhted ei suju, sest sõnn on nii kangekaelne, leiab ta kellegi minevikust ja võib otsida temaga kontakti. Vale otsus! Sellest ei tule midagi head. Mis kord läbi on saanud, see on läbi!

KAKSIKUD olge ettevaatlikud, teil on sel nädalal oht petta saada. Eriti, kui peate ajama juriidilisi asju. Kaksikuid ootab ees ka rahadega majandamine, no ei taha nad seda välja anda, seetõttu varjavad kiivalt ka enda sissetulekuid. Töö pakub kaksikutele sel nädalal rõõmu, olete väga süvenenud ja tähelepanelik. Nagu ikka kõõluvad kaksikud ka sel nädalal mitme heinakuhja vahel, aga nüüd tuleb valida. Kaksikud valikut teha ei armasta, seetõttu tehakse valik nende eest. Üks oluline etapp teie elus saab sel nädalal läbi ja see toob teile leinatunde, te olete seda alati kartnud. Kel ei purune suhe, see jääb lihtsalt elus ilma ühest talle üliolulisest naisterahvast.

VÄHK peab sel nädalal olema äärmiselt ettevaatlik oma tervise suhtes. Teid ohustavad kõikvõimalikud traumad ja õnnetused. Eriti hoidke jalgu ja selga. See nädal ei ole üldse vähkidele soodne. Te tunnete, et kõik on teie vastu, kõik kiusavad ja käituvad teiega valesti. Tuju on täiesti null. Samas, te vaatate ainult mäe üht nõlva, nii on ju teile soodsam! Ise lõhute oma tuju ja tervist. Nädala teine pool toob natukene parema tuju ja olemise, eks sellele aitab kaasa vein. Klaasike või kaks või kolm… No olgu palju on, peaasi, et tuju läheb paremaks.

LÕVI, kel on olnud sel suvel rohkelt kirge, hakkab sellest nüüd väsima. Mingi peo tagajärjel jätab ta oma kirglise kaasa maha. Kohe ikka lõplikult. Ise ei ole ta üldse kindel, et õige otsuse teeb, aga uhkus ei luba ka eksimust tunnistada. Lõvi teeb näo, et ongi oma eluga rahul, aga sisemus närib ja piinab. Mis siis ikka teha, tuleb jälle ise enda elu peremees olla, lõvi saab sellega hakkama. Keskendub tööle ja raha teenimisele või siis ostab lihtsalt puhkusereisi ja pageb oma oleviku eest.

NEITSI on kohe nii väsinud, et ütleb isegi mõned tööd ja pakkumised ära. Vallalised neitsid loobuvad isegi öistest seiklustest, nad ei jaksa! Neitsil on jälle hirm tuleviku ees, kuidagi on selline tunne, et peab endast nii palju andma ja pingutama, aga tulemus ei vasta ootustele. Suhetes tuleb jälle kusagilt välja see inimene, kes on kord juba neitsi elus olnud. No ei saa sellest ka nüüd asja. Nädala teises pooles pingutab neitsi oma tööde ja tegemistega ainult seetõttu, et ta on teistele inimestele midagi lubanud, ta ei ole see tüüp, kes alt ära hüppab. Õnneks makstakse selle eest ka!

KAALUD, teil tuleb hea nädal. Raha armastab teid praegu, mõni ostab talvepuhkuse ära, mõni planeerib juba järgmist kaugemat reisi. Igatahes tundub teile, et nüüd läheb vaid paremaks. Kes ootab pangalaenu osas otsust, siis see ootamine on küll pikk ja vaevaline ja piinav, aga tulemus on positiivne. Armastuses on kaaludel ka ikka kaks poolt, üks pool on oma kaaslases natukene pettunud, no ei olegi ta täpselt selline nagu kaalud sooviksid, aga teiseltpoolt, kaalud on endaga nii rahul, et neid ei häiri sel nädalal miski. Olgu see kaaslane milline tahes.

SKORPION on sel nädalal orienteeritud kõigele kodusele ja perega seonduvale. Head uudised kodu kohta, kohe nädala algul. Mida iganes ootate, see saab olema ja tulema. Skorpion tegutseb sel nädalal oma soovide järgi. Loobub kõikidest piirangutest ja haarab ohjad. Nii koduses elus, tööl kui sõpradega suheldes. Igati hea ja mõnus kaaslane. Nädala lõpus on skorpion oma saavutatuga väga rahul.

AMBUR teeb sel nädalal vale valiku. Magab täiesti vale inimesega! Kahetseb ise nii hullult, aga tegelikult saab siit alguse uus suhe. Ei ole üldse vale valik. Tööl on ambur nagu kala vees, ta justkui ei peagi midagi tegema, töö teeb end ise pelgalt tema mõtte peale. Ambur on sel nädalal väga hea nõuandja, tema nõuanded viivad igaühe paremale positsioonile. Ambur tunneb, et nüüd hakkavad asjad kuidagi liikuma, seisak tema elus on läbi.

KALJUKITS vaatab sel nädalal tõele näkku ja teeb nii mõnegi asjaga lõpu. Lihtsalt teemad, mille puhul ta siiani on silma kinni pigistanud või endalegi valetada püüdnud, need saavad kaljukitse pilgu ees uue näo. Nüüd on kõik. Suhete osas elab kaljukits veidike oma maailmas, tal on saladusi ja tal on unistusi. Kõige rohkem ihaleb ta praegu kire järele. Kus aga antakse, seal oleks ta hea meelega kohe kohal. Tööl on kaljukits ikka liider, talle see positsioon sobib. Aga praegu soovitaks hoida silmad ka seljataga. Keegi on väga valmis toolil seljatoe ära tõmbama. Olge valvel. Nädala lõpupoole tunneb kaljukits, et on liiga palju teinud teiste jaoks ja võtab aja maha. Paar päeva endale teeb talle head.

VEEVALAJA kuulab liialt teiste arvamust ja nõuandeid. Mõtleb küll ka omi mõtteid, aga teised tunduvad targemad. Veevalajat vaevavad rahamured, ikka tuleviku suhtes. Tahaks, et ei peaks selle teemaga tegelema, et oleks kindlustunne ja turvalisus. Tegelikult ootavad veevalajat sel nädalal uued algused, kui olete läbirääkimistele avatud ja kuulate teise poole ära, jõuate oma asjadega kaugemale nii tööl, kui eraelus. Sellegipoolest soovitus: ärge võtke kõike puhta kullana, kuulake ikka ennast. Õiged vastused on teie sees, mis sest, et te end sel nädalal ei usalda.

KALAD, kes sel nädalal reisile lähevad, raudselt petavad oma kaaslast. Sada protsenti! Kalad kohe tahavad sel nädalal elada vaid endale. Nad ehitaks enda ja kaaslase vahele jääst seina või kivimüüri, lõhuks kõik seni ülesehitatu ja istuks siis üksi oma eluga rahus ja vaikuses. Klaasi veini võtaks ka. Need kalad, kes reisile petma minna ei saa, need kurdavad oma elu ühele heale kuulajale. Ühesõnaga, kalad ei ole olemasolevaga rahul. See-eest tööl asjad sujuv

Ilusat nädalat!

Kirsti