TAROSKOOP 8.-14. oktoober.

JÄÄR on sel nädalal suhteliselt kodulembeline. Tegeleb väga palju lastega, õpetab, juhendab. Jäär kipub sel nädalal end hästi põhjalikult analüüsima. Ta saab aru, et keegi teine teda peale tema enda ei piitsuta ega kiusa. Aeg on hakata endast rohkem hoolima. Jäär otsustab, et võtab asju natukene lihtsamalt ja paneb paika piirid-tööd koju nii palju enam kaasa ei võta. Jääradest lapsevanemad avastavad, et neil on mure oma laste pärast, otsustavad teha algust millegi uuega-on selleks siis mõni ühine ettevõtmine või lapsele huviala leidmine. Igatahes jäära selle nädala märksõnaks on kodu, pere ja endast hoolimine.

SÕNN on rõõmuga olnud kellelegi toeks, aga nüüd on aeg natukene ikka enda eest ka seista. Ainult teistele ei saa elada. Ega selle eest väga “aitäh” ka ei öelda. Sõnn saab sellest sel nädalal aru. Ta tahab uusi alguseid, tahab midagi ise teha, uut luua, aga kuidagi ei edene. Sõnn on justkui ooteasendis. Pole midagi teha, ärge passige niisama, minge ikka täie energiaga peale, ainult nii tulevad tulemused. Armastuses on sõnn sel nädalal sada protsenti romantik ja rahaga ei ole ka probleeme…lihtsalt kulutate liiga palju. Ise saate ka aru.

KAKSIKUD on jälle lõhestunud isiksused. Ühest küljest on neil ilusad tulevikuplaanid, need sisaldavad romantilist armastust ja heaolu. Teisest küljest muutub argipäev nende jaoks ahistavalt tüütuks. Nad otsivad rahulolu, aga ei suuda selles püsida. Kaksikud on sel nädalal hästi domineerivad, nende sõna peab kõiges peale jääma, lausa jõuga. Tegelikult peaksid nad aja maha võtma ja natukene kusagil omaette puhkama, et ise endast aru saada. Suur segadus neil hinges.

VÄHK on sel nädalal eriti hea ja osav delegeerija. Võtab endale mõnusalt aega puhkamiseks, samas kõik vajalik saab tehtud. Nädala teises pooles on neil seetõttu energia ülejäägid ja nad on eriti tegusad. Pea ees tundmatusse ja võidukalt. Vähid on sel nädalal eriti seltskondlikud, nad kohe naudivad mõnusaid jutustamisi ja südamepuistamisõhtuid. Rahaga majandavad vähid ka väga oskuslikult ja kipuvad oma strateegiat ka teistele õpetama. Eriti rahul on vähid nädala teises pooles, kõik mis nad ette võtavad, kõik sujub! Nautige, hea nädal!

LÕVI hindab oma rahalisi võimalusi sel nädalal üle, teil ei ole seda krabisevat nii palju nagu te arvate olevat! Ärge priisake, ajate näpud põhja. Kõik kulutused kipuvad teil minema planeeritust natukene suuremaks. Ma tean miks see nii on, lõvi tahab muljet jätta, et tema on loomade kuningas! Lõvi selle nädala märksõna ongi unistus, mulje avaldamine ja soov silma paista. Tööl, armastuses….Miskipärast ei ole ta olemasolevaga üldse rahul. Kõik on hästi, ärge pingutage nii palju! Te olete oma olemuselt juba selline, et ei jää märkamatuks!

NEITSI saab hea uudise, see puudutab tema tööd. On põhjust lippudega lehvitada, aga samas…see paneb jälle neitsi aja veel rohkem kinni. Seega, tööd on ja tuleb järjest juurde. Raha armastab neitsit endiselt. Ühe seltskonnaga ( või projektiga) teeb aga neitsi lõpp-arve. No ei sobi see enam neitsi plaanidega. Aga samas on kohe uus ootamas. Vaadake nüüd natukene tõele näkku, te rabate end hulluks. Puhkama peab ka. Armastusele neitsi praegu ei mõtle, ei ole aega!

KAALUD ei tea üldse mida nad praegu tahavad. Igatahes ei taha nad seda, mis nende elus on. Nad ihkavad tunnustust ja tähelepanu, kiidusõnu…aga seda napib. Nad ei taha praegu küll kellegi teise pilli järgi tantsida, nad tahavad ise muusika valida. Kaalud võivad käituda väga isepäiselt ja arusaamatult. Nad ootavad, et keegi tark tuleks ja annaks nõu, kuidas seda oma teed minna nii, et teised ei tüütaks ja ahistaks neid. Kuidas mõnuleda oma mullis?
Tööl jälle sujub neil kõik, seal tunnevad nad end nagu pilvepiiril, aga pere, vanemad ja sõbrad…vot need ei mõista praegu kaalusid. Kohutav!

SKORPION on unelenud mingis illusioonis, nüüd saab ta aru, et see ei vii edasi. Skorpion unustab oma illusiooni ja asub tegudele. Head uudised on kiired tulema. Järgmisel hetkel valitseb ta jälle oma elu. Skorpionil on mingi kiusatus sel nädalal ja see kiusatus kas teeb ta tervisele liiga või kipub lõhkuma tema suhet. Ta teab küll, et sellele kiusatusele ei tohi anduda, aga no kui tõmbab! Skorpion tahab ka oma ellu mingit raputust, mingit uuendust, ta ei viitsi enam paigal tammuda. Hoiatus: hoidke sel nädalal oma selga ja jalgu! Traumaoht.

AMBUR arvab, et see megakiire aeg hakkab mööda saama. Vale! Ei saa. Kohe on uued asjad ees ootamas. Ambur on oma tööga aheldatud. Ei ole tal aega suhelda ja ega ta ei jaksagi. Samas tunneb ta pidevalt igatsust, et keegi tema eest hoolitseks või teda hirmsasti endale tahaks, siis saaks ambur vastata, et tal ei ole ikka aega selleks. Ambur naudib sellist olukorda, ta suudab praegu nii palju luua ja teha, et temaga on raske sammu pidada. Laduge aga müüre ette, ambur jookseb neist lihtsalt läbi. Teda ei suuda miski praegu peatada.

KALJUKITS on selle nädala kõige õnnetum tähemärk. Tema tuju on nullis, põhjuseks suhted. Kaljukits soovib üht suhet hirmsasti elule äratada, aga see suhe on surnud. See ei toimi. Kaljukits on kõiges kahtlev ja teeb halbu valikuid.
Seevastu tööl elab ta end välja, olles natukene üleolev ja targutav. Samas ta on oma töös hea. Et oma eraelu jama peita, võib kaljukits sel nädalal midagi õppima hakata, tähelepanu eemale juhtimiseks. Kusjuures, see aitab teda.

VEEVALAJA on suhete osas sel nädalal justkui käsutäitja rollis. Ta justkui ei viitsi ega suuda ise ühtegi otsust teha, kaaslane võiks öelda kõik ette. Mine sinna, too see, tee seda! Vot nii oleks hea. Veevalaja teeks rõõmsalt kõik vajaliku ära, aga ise ei ole ta sel nädalal algatusvõimeline. Ta istub oma mullis, mingis vanas asjas ja vaevab pead selle üle. Mingi saamata jäänud tunnustus, ta ise leiab, et oli enamat väärt…Nädala teine pool raputab veevalaja üles. Siis haarab ta jälle ohjad ja asub oma karja juhtima.

KALAD on ernegiast tulvil. Panustavad ja saavad vastu. Jälle midagi uut on nende jaoks tulemas ja see neile meeldib. Kalad võtavad kõik väljakutsed vastu ja kihutavad pea ees tegudele. Kirega. Seevastu eraelus üritavad nad jätta mulje, et kõik on korras, tegelikult ei ole neil tähelepanu sinna praegu aega suunata. Nad sooviksid küll, aga ei ole aega. Eraelu peab praegu lihtsalt ootama. Kui kalade kõrval on tark kaaslane, siis peab ta praegu oma vee-elukat igati toetama, see tuleb tulevikus suhtele kasuks. Kalad oskavad olla tänulikud.

Ilusat nädalat soovides,

Kirsti