2. september. TÄISKUU.
Tunned sa, et oled täna kuidagi kergesti ärrituv või kipuvad pisarad liiga lihtsalt silma tulema?
Pole hullu, taevas on täiskuu ja kuna härra Kuu on kalades, siis on sinu enesehaletsus või närvipinge täiesti mõistetav.
Täiskuu tähendab seda, et Kuu hakkab kahanema (jah, ma kasutan Kuu puhul alati suurt algustähte 🙂 ).
Kui sa oled otsustanud alustada kaalulangetamist või tahad teha kaasa kampaania “Septembris ei joo”, siis on täna just õige päev teha algust kõige sellega, millest soovid loobuda. Kahaneb Kuu, kahaneb ka kõik kahandatav koos temaga.
Kui täna koristad, püsib tuba kauem puhas. Lisa põrandapesuveele peotäis meresoola, teeb õhu eriti värskeks ja puhtaks.Isegi pesu läheb täna puhtamaks, pese valget voodipesu, vahe on märgatav.
Kalades Kuu on eriti sobilik aeg loomeinimestele, kõik mis teil pooleli, püüdke täna lõpetada. No vähemalt tehke selle lõpetamisega algust. Pegasus peaks olema külaline iga luuletaja, kirjaniku, muusiku ja muidu looja tundemaailmas.
Kuna täiskuu mõjutab ka inimsuhteid, siis ära mine kaasa konfliktidega, need on täna kerged tekkima. Püüa mitte solvuda ja püüa mitte solvata. Loe lihtsalt mõttes seitsmeni ja tõde fakti, et see on kuuseis, mitte sinu tujud ega tunded!

Mõnusat kolmapäeva soovides
Kirsti