KUIDAS SA SUHTUD RAHASSE?
Vanarahvas ütles, et kuidas küla koerale, nii koer külale.
Kuidas suhtud sina rahasse?
Inimesed kurdavad mulle pidevalt, et neil on rahaprobleemid, et raha ei armasta neid ja ei leia teed nende kontole.
Panid tähele, et selles lauses on juba kõik justkui sõnatud: raha ei leia mind, mul ei ole raha.
Täiesti vale lähenemine.
Kui tahad, et raha armastaks sind, siis pead sa suhtuma rahasse lugupidavalt ja armastama teda, ikka väga armastama.
Rahaga tuleb käia ümber nagu varandusega, hoida ja kaitsta.
Kõik algab suhtumisest.
Esmalt pead tegema endale selgeks, et raha armastab sind. Sinu töö on väärt teatavat tasu ja sinu panus on hinnaline. Seisa enda töötasu eest, ära karda küsida väärilist palka. Kui tead, et su oskused ja panus on väärt enamat, tee suu lahti ja selgita oma arvamust! Sõbrannale kurtmisega kinnistad vaid seda vähest raha.Kanna alati rahakotis kaasas sularaha, kasvõi üht viiekat. Hoia oma rahakotis korda, aseta rahatähed korrektselt, ära kägarda neid. Mida suurem kord on su rahakotis, seda korrapärasem on ka su rahaline seis.
Ära priiska ja raiska raha niisama, samas anna alati väike summa annetuseks abivajajale.
Oma suuremad ostud tee alati vahetult enne palgapäeva.
Paljud inimesed elavad reaalselt lotovõiduootuses. Jällegi vale. Laenudele ja “ehk võidan lotoga” ei rajata oma elu. Ela reaalsuses, arvesta. Õpi majandama.
Raha värv on roheline.
Kasvava Kuu ajal põleta rohelist küünalt ja pane küünlaalusele mõned mündid. Ütle välja see summa, mis peaks olema su pangakontol selleks, et sa oleksid rahul. Ära mine ahneks, ole realist. Sõnasta see olevikus, et “mu pangakontol on…”. Ole tänulik.Selle summa võid kirjutada ka paberile ja panna enda jaoks nähtavale kohale. “Ma olen tänulik, et mu pangakontol on summa ….€”.
Ära anna kunagi raha käest-kätte, nii annad rahaõnne ära.
Kui tahad, et Universum su soovidest aru saab siis korda oma peas mantrana: raha mul on!
Sõnal ja mõttel on meeletu jõud, ka halades ja vingudes.
Kodus istudes ja kirudes pangakonto ei suurene, tuleb ikka ise end liigutada ja osata oma tööd hinnata ning väärilist tasu küsida. Kui sa oled üks nendest keda pidevalt niisama supikausi eest appi kutsutakse ja kelle tööd ei väärtustata, siis mõtle sellele, et tasuta tööjõudu nimetatakse orjadeks ja see aeg on meil ammu läbi. Suppi saab iga inimene kodus ka süüa, tööd tehakse ikka teenimise eesmärgil. Sinu töö ja panus ongi see millega sa end elatad, ära karda enda eest seista!

Kõike head soovides
Kirsti