Ära võta surnuaias ekslevaid hingi kaasa!
Inimesed kurdavad tihti, et nendel on elujõud kadunud, magavad halvasti, unenäod on painavad ja enamsti on nendes mõni lahkunud inimene.
Sageli kaasneb selle kõigega ka tunne, et sa ei ole oma kodus üksi, keegi, keda silmaga näha ei ole, liigub ka sinu elamises.
Kui inimene on energeetiliselt haavatav, see võib tuleneda tervisest või stressist, siis võib ta endale “külge saada” mõne lahkunud hinge. Ise ei pruugi sa sellest arugi saada, aga kurnatus süveneb. Lihtsalt tunned end väsinuna.Tihti võtavad inimesed sellised rahutud hinged kaasa surnuaiast, seetõttu õpetan sind kuidas sa neid tegelasi endaga surnuaiast kaasa ei too.
Pea igal surnuaial on ümber aed või piire, alati on ka värav ja seda mitte asjata. Ikka selleks, et hoida surnud seal, et nad ei läheks hulkuma. Nii öeldi vanal ajal.
Välju surnuaiast alati värava kaudu ja seisata väraval.
Ütle, et see siin on surnute maailm, teispool väravat elavate maailm, mina astun elavate maailma ja sinna lahkunud kaasa ei tule! Lahkunud jäävad siia.
Ole konkreetne ja tunneta kuidas sa väljud ühest ja sisened teise maailma.
Kui sa aga kahtlustad, et sina kannad kedagi kaasa, siis käi ka surnuaiast läbi ja jäta ekslev hing sinna maha.
Kontrollida ja end puhastada saad ka minu kodupuhastusküünlaga. Müügil minu e-poes. Kui küünlaleek hüppab ja tossab, siis on kas sinu või su kodu energia must. Kui küünlaleek jääb rahulikult põlema, siis on ta oma töö teinud. Nii olen ma need küünlad programmeerinud tundma.

Kõike head soovides
Kirsti