Surnud inimene sinu unenäos.
Minu eilne surnuaiateemaline postitus on toonud nii meeletu tagasiside, et paraku ei jaksa ma ka parima tahtmise juures nendele kirjadele vastata.
Mu facebooki ja instagrammi postkastid on umbes inimeste unenägudest, palun neid minu sotsmeedia kanalitesse mitte saata!
Ka parima tahtmise juures ei jaksa ma neid pikki unenägude kirjeldusi läbi lugeda, veel vähem nendele vastata ja seletusi anda. Teen siis siin üldistavalt.
Ma olen kirjutanud siin kodulehel lahkunutest, kes käivad unenägudes ja sellest, et nendel on alati mõni oluline sõnum, aga nad ei esita seda kunagi selgelt, see on justkui kood, mis sul endal tuleb lahti mõtestada, vaid nii saad sa targemaks ja mõistad, et oled hoitud. Otsi need postitused üles.Surnuga unes kaasa minna ei tohi, see tähendab surma.
Kui lahkunu tahab sulle midagi anda või sinult võtta, ei ole ka hea märk. Ennustab haigust ja surma.
Kui lahkunu tahab su last sülle võtta, ole valmis, et laps jääb haigeks.
Kui ta on su unenäos rõõmus ja ei kutsu kaasa, tuli ta lihtsalt ütlema, et temaga on kõik hästi, ära muretse.
Kui tal on külm, mine mata hauda riideesemed.
Kui oled aga tuha merre laiali loopinud, ole valmis, et ta hakkab sul unes käima ja kurtma, et on märg ja külm. Siis ei ole midagi teha, sest tuhka merre ei loobita. See on inimeste rumalus.
Õpi kuulama ja märkama! Kõige lihtsam on kohe küsida, aga need sõnumid on mõeldud ikka sulle mõistmiseks-mõistatamiseks!

Kõike head soovides
Kirsti