Kokkulepete tegemine maagiamaailmas.
Ma saan ikka vahel ka selliseid kirju kus küsitakse, et kas ma saan teha nii, et panna keegi kellessegi armuma?
Püha taevas! Miks? Vastu inimese enda tahet ja valedel alustel? Vastus on kindle EI. Mina sellist asja ei tee ja seda karmat endale ei kogu. Ma ei pea üldse õigeks vägisi sekkumist kellegi vabasse tahtesse. Seda ei tohi teha.
Küll aga näen ma inimesi, kes on teinud mõned sellised kokkulepped millel maagiamaailmas oma kindel hind. Paraku ei ole inimene sellega ise kas kursis või siis arvab, et justkui “petab” selle kokkuleppe teise poole ära, aga ükskõik kui kavalaks sa ennast ka pead, usu mind, tema on alati kavalam.Kokkuleppeid tehes tuleb ikka enne selle “allkirjastamist” tõsiselt mõelda ja mitte ainult tänase päeva peale, mil sa seda kokkulepet justkui elu hinnaga oled nõus allkirjastama, mõtle mis saab kümne aasta pärast. Kas sa siis ka seda diili vajad? Aga taganeda sa sellest ei saa.
Maagiamaailmas saab edukalt sõlmida tehinguid, aga siin ei ole paraku võimalik teha seda raha eest, siin on panused alati suuremad. Tahad midagi saada, pead millestki väga olulisest loobuma.
See kehtib ka sel puhul, kui topid ise enda nina sinna, kuhu sul luba minna ei ole.
“Kas ma seda kokkulepet kuidagi tühistada ei saa?” küsivad hiljem abivajajad. Ei saa, või kui saad, siis ikka kaup-kauba vastu ja ole valmis kallist hinda maksma.
Seega, mõtle hoolega enne kui midagi tellid või kellelgi midagi ebasündsat korda lased saata, sest paraku neid ikka leidub kes sellisel puhul kohe nõus tegutsema on. Aga nemad on oma hinge juba andnud, kas sa enda omast oled valmis loobuma?

Kainet mõtlemist soovides
Kirsti