KORDUVAD UNENÄOD.
Ma saan endiselt pea iga päev paar kirja unenägude kohta. Ka korduvate unenägude kohta. Seetõttu otsustasin sel teemal üht oma isiklikku lugu jagada.
Mul on olnud elus perioode kus näen pidevalt üht ja sama und.
Kuna ma oskan unemaailma poolt minuni toodud kodeeritud sõnumit enda jaoks mõtestada, siis olen saanud aru mida minu alateadvus mulle öelda soovib. Samas peqan tunnistama, et korra elus olen vajanud ka abi.
Minu unenäo seletas lahti psühhoterapeut ja seda lihtsalt facebooki sõnumis.
Milline see uni oli?
Ma nägin seda viis aastat tagasi, pidevalt. Pea igal ööl.
Seisin oma nõiatoas, tol ajal oli see söögituba ja toetasin end vastu seina. Järsku justkui kukkusin läbi seinte, sest tapeedi alla olid peidetud SUURED kahepoolsed uksed ja sealt läks edasi väga-väga paljudesse tubadesse. Kõik toad olid sisustatud uhke antiikmööbliga, lagedes rippusid uhked lõhtrid, aga mööbel oli kaetud valgete linadega.
Ühes suures toas oli tohutult narivoodeid, neid oli nii palju, et ma ei suutnud lugeda…“Issand, miks ma alles nüüd seda näen, et mu majas veel nii palju ruumi on? Mida ma sellega peale hakkan ja kuidas seda ruumi kõige paremini kasutada?” küsisin ma endalt iga kord unes.
Ja ma ei suutnud saada aru, mida selline unenägu mulle ütleb.
“Sinu sees on nii suur peidetud maailm, sinu salamaailm, sa saaksid aidata tohutul hulgal inimesi, nii palju, et sa ei suuda kokku lugeda. Miks sa seda maailma peidad mingi teise kihi all? Sa oled oma suure ande linadega kinni katnud.” kirjutas mulle üks psühhoterapeut mu unenäopostituse kohta.
Muidugi ma varjasin, ma ei rääkinud ei oma võimetest, nägemisest ega kaartidest väga avalikult.
“Sa näed seda und seni, kuni kisud endalt maski eest!” kirjutas too härra.
Tal oli õigus.
Kui hakkasin inimesi vastu võtma, oma seesolevast maailmast rääkima ja jagama seda kõike mida mulle on antud näha-tunnetada, siis kadus see unenägu ära, aga ma mäletan iga hetke sellest ja väga selgelt.
Kui sina näed ka pidevalt üht ja sama unenägu, siis püüa otsida seoseid.Unenäod on alateadvuse peegeldus, neid ei saa kaartidega tõlgendada, siin aitavad sind just sellised inimesed nagu see härra kes mulle kirjutas.
Palju suudame ise ka lahtimuukida, aga keerulisemas olukorras võib tõesti hätta sattuda.
Mida ma soovitan?
Pane need korduvad unenäod kirja, proovi ise lahendust otsida ja kui ei saa, mine “lahtimuukija” juurde. Sellest võib teinekord väga palju abi olla, see võib muuta su elu, aga ära kirjuta nõidadele-ennustajatele, sellise keerulise asja seletab sulle lahti ikka terapeut.

Kõike head soovides
Kirsti