Kui sa oled teinud aborti.
Minu juurde satuvad tihti emad, kes on mures oma laste elu pärast. On siis tabanud last raske haigus või ei tule laps oma eluga toime.
Kaardid räägivad mulle tavaliselt siis selle ema lugu ja kuna ma õpin nüüd ka konstellööriks, saan ma sellest teemast hoopis paremini aru.
Perekond ja suguvõsa, see on üks suur toimiv süsteem mis peab olema ka süsteemselt paigas. Sinna süsteemi kuuluvad ka aborditud lapsed, keda paraku enamasti ei tunnistata ega anta nendele ka selles süsteemis kohta.
Kui ema on teinud aborti ja ei aktsepteeri aborditud last oma peresüsteemis, siis hakkavad peale aborditud last sündinud lapsed elama mitme inimese elu, tundma süütunnet ja õigustama enda ellujäämist.
Tihti võtavad nad enda kanda tohutu koorma ja põevad surmavaid haigusi. See on vastutus mida nemad tegelikult kandma ei pea.Kui me vaatame tuntud inimesi, siis ka nende kanda on oma vanemate poolt aktsepteerimata sündimata lapsed, ellujääja püüab jõuda võimalikult kõrgele ja kaugele, et peita saladust ja tõmmata tähelepanu positiivsele. See kõik on alateadlik protsess.
Ehk siis jutu mõte lühidalt ja kokkuvõtvalt: naine, kui sa oled teinud aborti, siis anna igale lapsele oma elus koht. Loe sündimata lapsed oma lastena üles, tunnista neid. Anna nendele oma peresüsteemis koht.
Iga laps on just nii mitmes kui mitmendana ta on sinu kehas elama hakanud.
Ei loe see kas ta sündis või ei, sa pead teadma mitu last sul kokku on.
Kui neid tunnistad, võtad süükoorma elavatelt.
Kui see kõik on sinu jaoks segane ja keeruline, siis aitab sind konstellatsiooniteraapia.

Ilusat lumist talve soovides
Kirsti